Tapeta z klimatem – 🇨🇳 122 TM

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

9 komentarzy
Kacpi2005

Jest klimat tandety

Maciek xD

Na luzie ponad 2k srednich, bardzo dobry pojazd ale barony nim nie umieja grac bo pokazuje ze mam lepszy sredni dmg niz 93 % baronów tej gry.

Cos

Czolg nie jest zły nie jest dobry przez dpm ale styl 2d dali fatalny za maraton. Juz lepsze były świąteczne chińskie z 2018.

Nie

Ja zdobyłem 3d xd taka biedniejsza wersja wzty 111 QL

Kacpi2005

Niby tak ale z drugiej strony gdyby miał większy dpm byłoby przegienty

xDD

Dzień bez posta z wota dniem straconym <3

pizza1239

mój ulubiony czołg <3 podziękowania dla twórcy

no jak tam

brakuje lalek barbji

Cos

Chyba kena

Last edited 5 lat temu by Cos