Szalone eksperymenty №37

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Witamy w długo oczekiwanym nowym odcinku „Szalonych eksperymentów”, w którym testujemy najbardziej niesamowite teorie! W dzisiejszym odcinku postaramy się zdobyć medal Bombardiera za pomocą najsłabszego pocisku odłamkowo-burzącego w grze, zdetonować 30 magazynów amunicji naraz i zmierzyć mapę „Autostrada” od krawędzi do krawędzi za pomocą TOGów II! Ruszamy!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Deberto

Z tymi Mausami to jak amatorzy. Trzeba było każdemu uszkodzić magazyn amunicji, a potem poustawiać i ostrzelać. Wtedy start 30 wierz gwarantowany.

...

Wiesz kolego że wierz się piszę wież (bo, wieża). Mogli uzyć PP lodówki i jako “ofiar” mogli użyć np. (bardzo łatwo się wysadza od boku w kadłub) T 57 Heavy, E3, E4, E5, S.Conq w dolną płytę, Uszaka w dolną płytę lub od boku może nawet E100.

Armatureus

+1 za newsa

Powhatan

Ja wolę zobaczyć testy z przebijania na wylot opony EBRa pociskiem podkalobrowym z TDka.