Wersja 1.11.1: Styl 3D „Kaiju” dla czołgu 🇯🇵 Type 5 Heavy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

11 komentarzy
Typowy hater

Nie mogą zmienić tego czolgu na bardziej zbalanssowany np wiecej peny na trollu np 220 i peny na innym działku do 320?

Serio!?

Brawo wg. W tej aktualizacji: mięso armatnie w ładnej oprawie XD

taki nikt

szkoda ze czołgu nie naprawią, bo zepsuty……..

xDDD

O takkk kolejny skin do gównianego czołgu!

bez nazwy

Mi się wydaje że w wg tylko pracują ludzie od styli. Gdzie te mapki gdzie ten balans? co oni tam robią?

Człowiek z lasu

Piją wódkę za pieniądze z paczek.

Demonek66

Czyli w kolejnym battle passie prawdopodobnie pojawi się type 5. Jak wiemy będą 3 typy pojazdów (medy, ht i td). HT- type 5, TD- obj 268v4 albo Badger i jeszcze mt jakiś. 😉

Last edited 5 lat temu by Demonek66
Demonek66

Kandydaci z medów: 121, CS 63, Centurion AX i K 91

gal

ten styl nie zmieni scierwa w prawdziwego potwora

wawa

XUJ WIDAC

Raxo88

@wawa to sobie powiększ obrazek kolego