Oferta specjalna: Świąteczne zniżki

Prosto z portalu WoT 😉


Dowódcy!

Zbliżają się Pancerne święta. Czas wypastować buty, wystroić swoją załogę w odświętne mundury i, naturalnie, upewnić się, że Wasze pojazdy prezentują się jak najlepiej! Nie macie zbyt wiele czasu, więc pozwólcie, że Wam pomożemy, oferując fantastyczne zniżki na elementy personalizacji i materiały eksploatacyjne!

Świąteczne zniżki

Dostępne od 19 grudnia, 06:00 CET (UTC+1), do 22 grudnia, 06:00 CET (UTC+1)

  • 50% zniżki na elementy personalizacji;
  • 50% zniżki na materiały eksploatacyjne.
Darmowy świąteczny styl 3D

Szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego i odświętnego? Jeszcze jest czas, by dołączyć do walk o Pancerne święta pomiędzy Panzer Clausem a Dr. Udesteinem i zdobyć ekskluzywny darmowy styl 3D! Pospieszcie się i opowiedzcie się po jednej ze stron, do 18 grudnia. Wszystkie Wasze ukończone misje od Chucka zostaną uwzględnione w tej epickiej bitwie. Jeśli ukończyliście 7 misji przed zakończeniem wydarzenia, to, zależnie od tego, która strona wygrała najwięcej punktów, otrzymacie jeden ze stylów 3D za darmo.

DOŁĄCZ DO BITWY

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kvpvri

Wyposażenia brakuje smuteczek

pavcio

czemu usuwasz wpisy? boisz się prawdy?

Typ_Co_Umie_Przeciwko_SPG

Fajno, ja liczyłem na przeceny czołgów bo mam T-10 do kupienia i T-54 -_- obejde się chyba smakiem

JasioF

z misji Chucka (zobacz sobie jaki masz progres) masz możliwość wybrania do zniżki jednego czołgu z każdego tieru – chyba za 7 tier jest 50% zniżki, a potem za każdy wyższy tier zniżka spada po 10%, więc za IX jest chyba 30% zniżki i za X tier jest chyba 20% zniżki. Do tej zniżki możesz wybrać tylko jeden czołg z każdego poziomu, więc ‘chose wisely’ 😉

Typ_Co_Umie_Przeciwko_SPG

wiem wiem, robię te misyjki ale zanim dostane się do IX oraz X za chuck’a trochę minie bo misje mają dany okres w którym się pojawiają. (obecnie mam 10)

staś

misje nie znikają nawet jak nie będziesz grał np.10 dni to ja wejdziesz 11 dnia to będziesz miał 11 misji do wykonania a najlepsze jest to że wszystkie wykonują się razem więc w jednej bitwie możesz zrobić wszystkie misje hehe wiem że to niemożliwe ale życzę ci tego ja potrzebowałem najwięcej 15 bitew żeby zrobić misje pt. uszkodź meda. jak na złość ludziska grali wtedy wszystkim tylko nie medami

glus1321

Pozdrawiam ludzi, którzy zainwestowali pieniądze w style 3d.

pavcio

cieszę się że zostałeś wyruchany przez WG!, tępa rzeczywistość ludzi z WOTa

glus1321

Widać, że się miało ndst na koniec roku z j. polskiego

Typ_Co_Umie_Przeciwko_SPG

Fajno, ja liczyłem na przeceny czołgów bo mam T-10 do kupienia i T-54 -_-

erke

kiedy zniżki na czołgi?

Galanonim

Parim na streamie z rysiem powiedzial ze oprocz tych z misji chucka raczej nie będzie.

erke

ok dzięki za info, szkoda bo mam sporo pieniędzy i szkoda po normalniej cenie tyle czołgów kupować. 🙁

Baboctwo przeprzydle

**** i kamieni kupa

Raginis

“przebrzydłe” pzdr