Kalendarz adwentowy: 🇺🇸 TS-5, misja dnia

Amerykański TS-5 jest dzisiejszą ofertą Kalendarza adwentowego. Pojazd możecie kupić w zestawie za 131,55 zł, 215,44 zł lub bezpośrednio w grze za 9 100 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png.

Ten amerykański niszczyciel czołgów jest dokładnie tym, czego szukasz, gdy potrzebujesz niszczyciela czołgów twardego jak hartowana stal! Ten pojazd został stworzony z myślą o przetrwaniu.Świadczą o tym 260 mm grubego pochylonego przedniego pancerza i duża pula PD. Używaj taktyki ukrytego kadłuba, by ukryć słabe elementy i dobrze wykorzystaj jego niezwykle wysoką, bo wynoszącą 3000 pkt., wartość uszkodzeń na minutę.

Uwaga: misje wchodzące w skład tego zestawu mogą zostać ukończone jedynie pojazdem TS-5 po uprzednim wykorzystaniu premii za pierwsze zwycięstwo dnia.

Oferta w sklepie:

————————————————————-

Oferta w grze:
  •  TS-5
  • 25x Misja: 5x PD za zwycięstwo
  • Załoga wyszkolona w 100%
  • Miejsce w garażu

Cena: 9 100 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png

————————————————————-

Kalendarz adwentowy: Dzień 2

Nagrody

  • +50% premii do kredytów zdobywanych w bitwie przez 2 godz.

Cele

  • Trzy razy znajdź się wśród pierwszych 10 graczy w swojej drużynie według parametru: Zadane uszkodzenia.

Ograniczenia

  • Tylko bitwy losowe.
  • Tylko pojazdy poziomów IV-X
  • Dostępna raz na konto.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
23 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raginis

Jedno pytanko? Po co kupować ts5 jeśli w drzewku mamy t28 zwanego brzydko parówą? Wg mnie lepszy, tańszy, ten sam sposób gry. Inny przykład dublowania to Raac czy strv81. Ale kto bogatemu zabroni? W mojej opinii ts5 nie jest warty kupna, zgodnie z przeciekiem będzie parę lepszych ofert. Pzdr

Max

Ziomuś, po pierwsze zarobki na premce, exp są wyższe niż na drzewkowym. Mam TS5, ale nim nie gram, wolę medy, z tego co pamiętam jednak ts5 jest lepszy od drzewkowego w pewnych aspeltach, ale nie chce mi się sprawdzać.

Cos

300 peny + i tak robi z niego sieczkę powyżej dolnej płyty.

Brunonov

W zeszłym roku TS-5 było za 9800 Golda (219,81zł) obecnie za 9100 Golda (131,55zł), ciekawe czy za rok też będzie spadek ceny o 700 Golda (88,26zł)

Tańczący z debilami

Nie było w zeszłym roku w kalendarzu adwentowym TS-5

Brunonov

Prowadzę spis kalendarzy adwentowych, wraz z cenami w goldzie i złotych. TS-5 był 23 grudnia 2019 roku 😀

Obj 666

Był. Kupiłem go wtedy właśnie 😇

TajsonRazDwaTrzy

Mając go w garażu i klikając kupuję rozumiem że bierzemy 25 misji za 300 golda

R_R

Za misje tak, jeszcze powinno chyba wpaść miejsce w garażu i załoga ale nie pamietam jak to bylo rok temu.

wociszek

za maraton dostaje sie zaloge z BIA natomiast w takich ofertach powinno byc bez zalogi oraz bez miejsca w garazu chyba ze jest w komplecie wymienione.

andrzej

Fajna niszczarka do ataku. Ma istniejący pancerz i kozacki DPM. W zamian słaba mobilność i celność. No i nadaje się do szkolenia załóg obu T110 TD z drzewka.

Btw. Kacperki na tych czołgach to są dopiero geniusze randomów… Siedzą sobie w krzaczku i snajpia jakby byli Borsigiem, czy innym Strv’em.

Marek

To jeszcze nic. Ja grając Strv regularnie czytam o sobie że jestem MF kamper…

Bobby

Dokładnie, ostatnio na Erlenbergu losowanie 8 tier na topce a pajac w TS-5 okupował czerwoną Linię twierdząc że jest tedekiem i musi kampic, żadne tłumaczenia do niego nie trafiały.

xDD

Mam i polecam.

Nowy

Mam na nim 2 biegłości super td nie stworzony do kamienia zakładasz turbosprężarkę i jedziesz na 2 linie idealne wsparcie dla czolgow ciezkich.

kiszka z maslem

a ja czekam na ope czolg jedynej slusznej nacji czyli defenderka bo on zjada to smieszne spagettto na sniadanie

Lothbrok

a ja na obj 703 🙂 ,z uwagi na lepsze dzialo i pancerz tez niczego sobie

Tutejszy

To dobrze, że czekasz na Defendera, i chcesz zjeść progetto, bo innego czołgu ciężkiego tym defenderkiem nie zjesz. Bo jesteś tak słabym graczem, że tylko ciężkimi potrafisz zjadać Medy i lanty. 😂😂😂

Tomszter

Ja czekam tylko na OP ścierwo Spagetti 46.

ToRsTeN

progetto jeśli dadzą to szansę na nie w skrzynkach za kasę

andrzej

A co jest w nim takiego op? Ok. Jest bdb ze względu na działo i mobilność. Ale nie wybaczy głupiego wyjazdu. Jak jesteś czerwonym botem to i tak jego potencjału nie wykorzystasz. Nawet więcej dmg nie będziesz robił niż na innych ósemkach. Fenomenem jest chyba tylko Ebola. Nawet cieniasy na nim są w okolicach 2k.

iBlackLagoon

IS-3A lepszy i pokazuje styl jakim będzie się grało włoskimi ciężarami.

PolskaVodka

Dobry czołg boży ogółem. Polecam