Wersja 1.11: Styl 3D “Panzer Claus” dla czołgu 🇩🇪 Pz.Kpfw. VII

Porcja screenów stylu 3D dla niemieckiego Pz.Kpfw. VII. Styl traktowany jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wyceniony na 5000 szt. złota.

Pasuje do pojazdów: Pz.Kpfw. VII

P.S. Lampki “migają”.

Panzer Claus is the brother of the one and only Santa Maus. After his victories over the nefarious Krampusvagn and Evil-100, Santa Maus has gone missing and is nowhere to be found. Panzer Klaus believes this to be the work of the diabolical Dr. Udestein. Although he will stop at nothing in order to find his brother, the question remains: Can Panzer Claus find his brother in time to save Tankmas?

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gtg

i to coś ma bonus do kamo xdxddxd

Qibble

Zapewne będzie w sklepie premium w grudniu, podobnie zrobili ze stylem na Löwe na Walentynki i na FV4202 na Świętego Patryka; nie wydałbym na niego specjalnie kasy, ale imo sam pomysł z lampkami kox

Greg

To zapewne na event jak było z krampusem i santa

mrc1

Wg robi te style i wycenia na 5000 golda zeby dac je do paczek zamiast golda bo w paczkach musi byc rownowartosc tego co zakupilismy.Style sa jakie sa byle jakie.Zawsze mieli beke z graczy i nic sie nie zmienilo.

admin

już więcej lampek napiepszyć nie mogli na niego!!

Demonek66

Całkiem ładny styl. Mi się bardzo podoba. 🙂 Raczej nie będzie go w paczkach, ale może będzie do kupienia albo zdobycia podczas świąt?

JapaSynek

Wspaniały pomysł. Czołg z lampkami choinkowymi i prezentami, developerzy WG nie próżnują! Cudowny dzień, myślałem że nigdy nie nastąpi.

Norbert

Kiedy info co do paczek?