Wersja 1.11: 🇩🇪 Pz.Sfl. IC

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jerson

Bardzo było wszystkim miło gdy obniżyliście mu dmg/min z 1900 na 900 😉

Jerson

Taki RHM-PANZERWAGEN (nie wiem czy dobrze to piszę). Na papierze niezły-w praktycznej bitwie TRAGICZNY. zrobili upośledzonego magazynka…:( Może miałby zastosowanie gdyby czołgi tych niskich poziomów nie dostały buff-a do HP. bo gdyby wywalił taki magazynek w takiego PZ 1c zostawił by go na ogryzku. A po buff-ie zostaje mu jeszcze połowa życia A PRZECFIEŻ TO JEST 3 TIER!!! A o mizernych obrażeniach i kiepskiej penetracji NAWET NA GOLDZIE. już nie wspomnę. MATCHMAKING też pozostawia wiele do życzenia. ciągle rzuca go na 6 gdzie jest tylko mięsem armatnim lub jednorazowym zwiadowcą bo wolno jeździ (niby 50 km/h ale ma małą moc na tonę i zwykle jeździ tak 35km/h). Przynajmniej według mnie jego jedynymi zaletami są maskowanie, wygląd i to że można go sprzedać SAM CZOŁG za 100 000 srebra.
Podsumowywując moja opinia na temat tego TD-ka to -5/10. NIE POLECAM
PS radzę sprzedać a załogę przeszkolić ponownie.

Ciągle tylko nowości...

Okej czołg, ale moim zdaniem lepszy byłby balans starszych czołgów, np. Bat-Chata. Wyraźnie odstaje na tle innych magazynków

anty

oj to bedzie kozak.

Jerson

Raczej nie

rozbawiony

a DPM lepszy niż GSOR z magazynkiem na 8T

Kilek

Po czym testerzy wnioskuja, że tak minimalna zmiana jest potrzebna aby zbalansować pojazd? Zawsze zastanawiały mnie te mikro nerfy/Buffy.

kufel666

zapewne są zbierane dane na jakis serwer , tj. ilość odbić, penetracji, etc. i potem jest to balansowanie w którąś stronę. nie wiem, tylko gdybam.

Jerson

Może coś w tym jest…?

Jerson

Hmm mnie też. Może chcieli aby Hetzer łatwiej go oneshot-ował XD

Malysz Wojtyla Pudzianowski

zaraz sie ktos zesra ze po nerfach to szrot

Pro master 2000x2h3rs8

No chłopie 5 hp wiesz ile to jest

Chłop ze WSI

5
Po prostu 5

Jerson

Gościu 5 hp to tyle co nic