Tapeta z klimatem – 🇩🇪 VK 75.01 (K)

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zibi

Święte słowa

Anonimowo

Co za płaczki polaczki. Największym problemem w grze jest zbyt wysoki współczynnik jednostronnych bitew a tak to gra jest bardzo przyjemna. Po co ciągle płakać i narzekać skoro nie ma gry idealnej.

Anonimowo

Problem jest tylko jeden… Brak zrozumienia tego typu losowań. MM składa teamy losowo. A że darmowa gra to i ściąga ona każdy rodzaj graczy. A jacy stanowią lwią część to chyba widać co nie? I nie zapomnij o nazwie trybu i nie oczekuj nie wiadomo czego.

Stary weteran

Pogrywam od czasu do czasu w trybie mirna 13 grałem tylko po to by uzbierać na najmocniejszą książkę . Dalej nie mam po co grać w ten tryb . Raz na jakiś czas rozegram 2 lub 3 bitki i wychodzę z wota . RNG zniszczyło wota . Obecnie czekam na cyberpunk oraz baldurs gate pogrywając w fallout 76 – o dziwo lepszy fun niż we wocie. Gdy powyższe produkcje wyjdą to zapominam o produkcjach WG na zawsze nic tu już nie naprawiają tylko niszczą wraz ze swoją bardzo lichą reputacją. Gram od ponad 8 lat.