Sklep premium: Styl 3D „Frettchen” dla 🇩🇪 Rhm.-Borsig Waffenträger

Styl dostępny w jednym zestawie 😉

Oferta

Po co chować się w zaroślach i za powalonymi drzewami, kiedy można zamiast tego stopić się ze środowiskiem i wykorzystać roślinność jako kamuflaż, który możesz mieć zawsze ze sobą? Takie możliwości daje nowy styl „Frettchen” dla Rhm.-Börsig Waffenträger. Ukryj niemieckiego niszczyciela czołgów VIII poziomu pod warstwą gałęzi i zaskocz przeciwników.

W zestawie:
 • Styl 3D „Frettchen” dla Rhm.-Borsig Waffenträger

Cena: 39,89 zł.

Autor: Pavel Poplavskis, Artstation

— „Co to? Jakiś żart? Zawsze uważałem takie rzeczy za fikcyjne i istniejące tylko w dziełach Mary Shelley. Ale nie, właśnie patrzę, jak wyładowują TĘ… TĘ… RZECZ z peronu. Wygląda, że Herr Oberst złożył tego potwora ze swojego starego Opla Blitz… Dla kogo? Mów głośniej, nie mogę zrozumieć ani słowa z tego, co mówisz! Słychać jakiś straszny, brzęczący hałas. Ach, dla Börkhoffa? Nie, jeszcze nie przyjechał. Jestem pewien, że staruszek się ucieszy, jak dostanie ten pojazd jako wsparcie dla jego chłopaków z Fallschirmjäger. Sądzę, że Twoja przesyłka porusza się szybciej od piechoty, co? Z drugiej strony, te działa wyglądają imponująco, o ile tylko nie wybuchną zaraz po pierwszym strzale. O, wzywają mnie. Muszę iść. Tak między nami, mój Pz. IV mógł trzy lata temu stawić czoła czemukolwiek. A teraz wysyłają mi kupę stali dachowej owiniętej wokół silnika samochodowego i mam tym wygrać wojnę… Cóż, może mi się poszczęści i jeszcze się zobaczymy. Macht’s gut!”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. Załamany pisze:

  Po kiego takie style na 8 czy inne tiery niż 10? Chyba że tylko kolencjonersko.

 2. glus1321 pisze:

  Cudny… Ale liczyłem że będzie go można nabyć też za golda.

 3. KorpoSzczur pisze:

  40 dychy za sam styl ?!?!?!

 4. rolo pisze:

  czy zrobią w końcu elementy ruchome, np. te gałęzie, żeby się ruszały podczas jazdy chociaż… wtedy bym się skusił

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.