🇮🇹 Carro 45t w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

powiedział rzecznik prasowy wg

Jan

Piękna maszynka oby to była zapowiedz stopniowego wprowadzania nowszych czołgów, wyższych tirów. Ewentualnie tiery I i II mogły by być wycofane a obecne czołgi z tych tierów były by jedynie pojazdami treningowymi. Obecna IX i X zniżyć do poziomu VIII i VII.

pinczer

Nie obniżą X do poziomu IX. Nie będzie też tieru XI, XII itd. Nie po to ludzie się męczyli zdobywając X, żeby teraz im je obniżali. Jeśli kiedyś będą wyższe tiery to tylko na zasadzie nowych drzewek I-X z odrębnym losowaniem. Albo nowa, odrębna gra, coś jak Wot i Wows.

x

ale ludze sa juz znudzeni, sam widzisz jakie jest zainteresowanie nowymi drzewkami. predzej czy pozniej beda muusieli wprowadzic bo juz pomyslow brak 🙂

Anonimowo

Będziesz miał drzewko do Abramsa, na X tierze będzie walczyć z mausami, a Bradley z T-34. To jest elokwentość by wUgiE. Kiedyś 2-3 lata temu jeszcze w układaniu drzewek i wprowadzeniu premek mieli jeszcze jakaś logikę. Teraz bezmyślnie walą co popadnie na 8-10 tiery

Anonimowo

Nowoczesne czołgi już są, a zapewne pojawią się nowocześniejsze. T77 to t57 na 8 tierze więc to żaden problem dla WG zrobić 8 z 10, czy 10 z 8. Więc pojadą na łatwiznę i będą wsadzić nowoczesne czołgi na 8-10 tieru i tyle. Jeśli ktoś chce pograć w normalne nowoczesne czołgi to WT.

pinczer

Co innego zrobić czołg “bliźniaczy” z gorszymi parametrami na niższym tierze (np. Tiger1 na 7 i Tiger 131 na 6). A co innego przerobić wszystkie 10 na 8 wraz z nową ekonomią. I czemu z 10 mają robić 8, będą tylko 2 nowoczesne czołgi?

iBlackLagoon

AW (nowoczesne czołgi), a WT obiecało, że nigdy nie wprowadzi nowoczesnych czołgów. Ślimaki to oszuści i lecą na kase, a WG TYLKO leci na kase