Przepustka bitewna: Tło fabularne

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ćzerwony pomidor

całkowita racja, dodaj do tego jeszcze psucie co lepszych pojazdów ( tyle tego było, że trudno nawet zliczyć… ot choćby oi exp 5tier, ostatnio progetto 65 czy prototipo B…), poprawianie słabszych… już teraz wszystko jest takie samo, nie rozumiem tylko po co wciąż nowe pojazdy i linie, skoro wszystkie mają być takie same… choć wiem: metoda WOT jest taka: wypusczamy nową zajefajną premkę, a po kilku miesiącach, czy już napewno latach ( każda kolejna premka jest lepsza), nasza kupiona za kasę premka tak się dewaluuje, że tracimy wszelką chęć grania nią. Przykład : E 25.

ćzerwony pomidor

masz 10000% racji

Anonim

Też gram w wot od 7 lat i chyba czas zakończyć przygodę z tą grą.

Stefan

Skoro jest “nie grywalna” (a jest) to po co w nią grasz oraz śledzisz wątki na blogach poświęconych tej grze? Atencjusz jeden ….

.

Bin4r czego jesteś pasjonatem? Tej zjebanej po …… gry?
Promujesz grę , która jest nie grywalna bez modów i cheats

radek_07

Cooo? XD
Jest nie grywalna bez modów i cheatów? Chyba w inną grę grasz XD
Chyba że jesteś czerwonym botem, to wtedy się nie dziwię że takie bzdury piszesz 😛

Nowy

To po co siedzisz na tej stronie idz zagraj w Mario w lewą stronę… Gra jest nie grywalna dla ludzi którzy nie umieja używać mozgu jak ty lub go nie mają.

Anonimowo

Cóż ja gram od dobrych 7 lat bez modów a obecnie bez złotych pocisków. Jedynie co mogę stwierdzić : gra jest trudniejsza bez specjalnej amunicji ale przez to bardzie wymagająca co mi pasuje no i kilka kredek więcej wpada po bitce . Graczy na modach nieważne jakich poznaję od pierwszego we mnie pierdalnięcia oraz zachowaniu ogólnym na polu bitwy 🙂 Jedynie co mnie trochę smuci to to że typowe pomidory nagminnie używają pocisków premium – bo lepiej wcisnąć 2jkę niż pomyśleć i zaplanować atak
Wiem że ta amunicja jest po to by ją używać ale naduzywać to przesada. Przykładowo grając na baboku tier 6 zostałem zmieciony złotym pociskiem od skorpiona G z odległoścni mniej niż 100m dodam że byłem ostatnim żywym z mojej drużyny.
A grając typowo for fun na lolkach 2 i 3 tier często spotykam “złote upośledzone dzieci” . Abstrahując WOT obecnie nie wymaga od gracza myślenia taktycznego , wiedzy o mechanice gry , oraz odnajdywania się na polu bitwy ( gra zespołowa) – wystarczy przełączyć na golda a reszta niech się wypcha .
Moją jedyną satysfakcja z tej produkcji to wspólna gra z przyjaciółmi , pomaganie mojej drużynie , oraz skuteczne niszczenie “złotych przeciwników”
Wot 6 lat temu był lepsza produkcją pod względem grywalności niż obecnie
pomijając magiczne RNG to jest główna przyczyną szybkich bitew oraz patologiczno/autystycznych drużyn .
To takie moje przemyślenia szkoda tylko że niezbyt optymistyczne

Anonimowo

jak nie trzeba myśleć to czemu wszyscy nie są fioletami i nie robią po 4k dmg na bitwe? coś sie nie zgadza

ćzerwony pomidor

bo nie wszyscy przeznaczają na gre po 500-1000pln na miesiąc i , co ważniejsze, nie wszyscy stosują cheaty typu aimboot:) Inaczej mówiąc nie wszyscy są do tego stopnia po…ani, żeby uczynić z fioletu cel życia

Tfupomidor

Ojojoj czego się pomidorze prujesz? Dla mnie jest grywalna a dla ciebie nie? Może zacznij używać trochę mózgu a nie tylko wsad.