Prosto z Supertestu: Rebalansowanie 🇩🇪 niemieckich czołgów średnich

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

21 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek330

Dokładnie pancerz ustawiony pionowo i tak bedzie przebijany, jak nie pp to z golda. Teraz w wocie liczy się pancerz nachylony, który często rykoszetuje

Anonimowo

Zwiększono cenę podstawowych pocisków z 252 do 676;

Inflacja w WoT…

iBlackLagoon

Powinni dać 405, takie same działo ma Tygrys

wotan

To teraz E 50 z dpm powyżej 4k przy dosyłaczu i racjach. hmmmmm

anonim

Panther 8.8 to szrot, ale miał przynajmniej tanie pociski. A teraz? Dziady z wugówno

Gamer

W moim odczuciu znowu pewnych rzeczy nie przemysleli. Panther 8 .8 był słaby ale jego obrażenia na strzał mogli podnieść na 250 góra 260 to jest med. Patriot bije po 240 CAX po 230 ja wiem mają inne atuty ale to czołgi nominalnie ciężkie. Dodawali HP niższym tierom 6 i 7 żeby nowi gracze byli w stanie dłużej przetrwać. A teraz dodają obrażeń wielu pojazdom bo były za słabe Pantery Tigery BUFF należał się jak psu buda tylko te pojazdy były słabe bo ich pancerz był kulawy mobilność nie wystarczająca działa kaprysne. Robią coś by później zrobić coś zupełnie na przekur

Anonimowo

Bo tu zmianja pancerza nic nie da! To kwadraciaki i w wot nigdy nie będą dingać jak ruskie. jedyna możliwość ich wzmocnienia to buff dział!

MrC86

Celne spostrzeżenie, nie radzią sobie najczęściej z dostrzeganiem czegoś więcej niż czubek własnego nosa tak samo na randomie jak i tutaj.
Ale komentarz bez sensu to idealnie umieja wpasować. Gdzie tu buff premki widzisz ? Bo ja widzę nerf do zarobków dla premki , i to spory. 240 na 280dmg moc pestki dzwigneli- buff dla 8.8 aż w oczy kłuje, pena ta sama bez szału a wręcz bez peny dla tych co nie wiedza do czego medy służa i gdzie powinny być na mapie. A w zamian za ten mega buff do dmg per. shot cena pestki również poszła w góre – 252 na 676/616 srebrników AP/HE . I TERAZ POWIEDZ MI TU HEJTERKU JEDEN Z DRUGIM GDZIE TU JEST BUFF PREMKI !!! Konkret tylko a nie w jakieś pierdoły poproszę. Bo akurat z tą ceną pestek dało się nią zarobić i tym nadrabiała wg. mnie i paru innych posiadaczy sedniośc innych cech. Jak dla mnie to nerf zarobków pod płaszczykiem poprawiania czołgu który i tak jest mało spotykany. I to akurat dotyczy tylko premki Pantery bo drzewko dostało tą sama moc pocisku bez podniesienia jego ceny, gdzie tu logika ? I na koniec ode mnie żeby nie było nieporozumień, ten tekst jest w kierunku etatowych stękaczy i narzekaczy forumowych a nie WG. Tych co sami nie mają, ani drzewkowych ani premkowych, ale ” WIĄCYCH FSZYSTKO” lepiej niż reszta.

Cymles

A czy podniesienie ceny pocisków (czyli zmniejszenie zarobków) nie jest przypadkiem nerfieniem czołgu Premium.????? Ciekawi mnie stanowisko WG w ten sprawie??????

Anonimowo

No właśnie wu gie proszę buffować więcej premek bo jest strasznie dużo takich co sobie totalnie nie radzą

Anonimowo

Raczej premiki nie dostaną buffa, bo jest to niezgodne z regulaminem. Jak już wyjdzie to nowa premka.

lt_pf

nie za dużo wiesz o grze prawda? premka nie może dostać buffa? bzdura – premki nie można znerfić.
poza tym Panthera 8.8 to nie jest premka? następnym razem nie przegap okazji żeby pomilczeć.

Anonimowo

No i *******eś po 8.8 to premka

Anonimowo

Też mogą znerfić. Nigdzie nie zostało określone, że nie mogą. To, że tego nie robią to praktyczne podejście. Sporo graczy to dzbany, które nie rozumieją podstaw balansowania pojazdów. I każda próba znerfienia premki do standardu z drzewka skończyłaby się hejtem i brakiem zrozumienia ze strony graczy.

lt_pf

praktyczne podejście? następny orzeł bez znajomości podstaw prawa.
WG boi się każdego nerfu premki kupionej za realną kasę z powodu przepisów unijnych – klient kupujący produkt/usługę, nie może zostać po czasie pozbawiony jej pierwotnych cech. zaskoczenie? ano widzisz, prawo cie chroni, nawet jak na co dzien psy wieszasz na nim i na UE.
dlatego WG ma zawsze zgryz jak robi jakis rebalans, zmiany HE, itd., bo nie moze ruszyc czolgów kupionych za prawdziwe pieniądze.
@do koleżki co mu posta wygwiazkowało: postaraj się następnym razem, walnąłeś babola jak zawsze.

lt_pf

serio? naprawdę pokazujecie zero zrozumienie nie tyle gry, co podstaw prawa.
sprzedawca nie może wam zmienić warunków usługi sprzedanych po pierwotnej cenie – wyobraź sobie, że czołg premium kupiony za realną kasę to właśnie taka usługa. dlatego WG ma zawsze problem z nerfami premium czołgów, balansem amunicji – każda negatywna zmiana parametrów „płatnej usługi” to podstawa dla użytkownika do wniesienia reklamacji i żądania zwrotu pieniędzy.
@do koleżki co mu posta wygwiazdkowało: wyraź się raz jeszcze, bo walnąłeś gniota jak zazwyczaj.

BUFF AMX CDC!!

Szczegolnie taki AMX CDC ;/

MrC86

Panterka 8.8 jawny nerf zarobków ewentualnych. Strzał z 240 na 280 a cena pestki z 252 na 676 srebrników.

Anonimowo

Panther 8.8 I tak bedzie slaby. 203 peny z mm na tier 10…. na gold 237 wiec lipa. Jeszcze magazyn ktory pada co 3 strzal, slaba staba, Mala moc na tone, brak pancerza I slabe camo przez wielka sylwetke czolgu.

Tomasz

Panther 8.8 z celnością 0.32 dostaje taki dpm, a mutz który ma być snajperem (z celnością 0.34) ma dpm z wyposażeniem na poziomie 2.000…