Wersja 1.10: Wstępne informacje

Wygląda na to, że na kanale WoT Europe przedwcześnie udostępniono filmik o teście publicznym aktualizacji 1.10, oczywiście szybko go zdjęto. W dużym skrócie:

Rebalans pojazdów kołowych

 • Teraz jeśli koła są uszkodzone, zarówno dynamika pojazdu i prędkość zauważalnie spadną. Uszkodzenie koła napędowego zredukuje ogólną moc pojazdu, a uszkodzenie koła nośnego wpłynie na prędkość. Biorąc pod uwagę to, że prawie wszystkie pojazdy kołowe w grze posiadają napęd na wszystkie koła, uszkodzenie któregokolwiek z nich odbije się na dynamice. Jednakże prędkość pojazdu zmniejsza się tylko wtedy, gdy uszkodzone koła dotykają ziemi.
 • Co więcej, największy wpływ na prędkość i dynamikę pojazdu będzie miało uszkodzenie pierwszego koła. Z każdym kolejnym uszkodzonym kołem ogólny efekt zwiększy się, ale mniej gwałtownie.

Przeprojektowanie mechaniki obligacji

 • W nowym systemie osiągnięcia zdobywane podczas bitew nie będą już źródłem obligacji. Od teraz, będzie można je zdobywać we wszystkich bitwach losowych na X tierach. Każdy czołg X poziomu może zdobyć do 50 obligacji tygodniowo.

Więcej szczegółów:

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

25 komentarzy

 1. xoxo pisze:

  Czy na tym ct bedą polskie czołgi

 2. scarlxdr pisze:

  ciekawe czy drugi dzień z rzędu mają problemy techniczne …..

 3. Anonim pisze:

  Ciekawe czy w ogoóle dzisiaj wystartuje CT 😛

 4. Skydog71 pisze:

  nie ma CT super jest 18-po

 5. keknisko pisze:

  Kurde kiedy ten CT ??

 6. Noluczek pisze:

  16:05 i nie ma

 7. Anonim pisze:

  Ciekawe kiedy aktualizacja do pobrania ?

 8. Anonim69 pisze:

  A miały być Polskie medy w tym patchu, a w filmiku ani słowa o nich.

 9. Skydog71 pisze:

  kiedy startują testy publiczne?
  @Bin4r

 10. Anonim pisze:

  „W nowym systemie osiągnięcia zdobywane podczas bitew nie będą już źródłem obligacji. Od teraz, będzie można je zdobywać we wszystkich bitwach losowych na X tierach”. Czyli z rakowych gier na 10 zrobią się jeszcze bardziej rakowe gry, czy tylko ja mam takie zdanie?

 11. Pimpuś pisze:

  O cholerka wreszcie te pyr-pyrki nie będą zasuwały 85 na godzinę przy uszkodzonym jednym kole. JUHU!!!!
  Bin4r wiadomo o której godzinie dziś serwer testowy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.