Dziś w Superteście: 🇵🇱 DS PZInż, B.U.G.I. i CS-44

Witajcie Czołgiści! Najnowsze, (ale nie najwyżej uplasowane) trzy polskie czołgi średnie wkraczają do supertestu: DS PZInż (poziom V), B.U.G.I. (poziom VI, z nazwą pasującą do każdego X-poziomowca, pod warunkiem, że czuje funk) oraz CS-44 (poziom VII).
 
Te pojazdy są wszechstronne, posiadają dobrą mobilność (ich maksymalna prędkość wynosi 55 km/h dla B.U.G.I. i 57 km/h dla CS-44); mają także przyzwoite, jak na swój poziom, opancerzenie. Tych Polaków można porównać do radzieckich średniaków z tego samego poziomu (T-34, T-34-85 i T-43). Są podobnie zaprojektowane, z wieżą umieszczoną z przodu, a ich manewrowość i wytrzymałość także są porównywalne.
 
Cechą wyróżniającą te polskie czołgi średnie są alternatywne działa. B.U.G.I. i CS-44 mogą wybierać między 90 mm, wygodniejszym działem, lub kalibrem 100 mm, który przypakuje mocniejszy cios. W przypadku B.U.G.I., jego 100 mm działo ma krótką lufę i strzela wyjątkowo potężnymi pociskami OB oraz przeciwpancernymi.
 
W kwestii rozgrywki, te nowe polskie pojazdy bardzo przypominają swoich radzieckich odpowiedników. Jednak mogą się pochwalić cechą, która jest znamienna dla polskich ciężarków — wysokie uszkodzenia alfa (szczególnie w przypadku dział wysokiego kalibru). Kolejną wyróżniającą ich cechą jest dobra mobilność, która pomoże tym nowicjuszom doskonale poradzić sobie w ataku jak i w defensywie.
DS PZInż

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

B.U.G.I.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

CS-44

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  ehh a już liczyłem na jakąś alternatywe dla t3485M na cw

  • Gj pisze:

   Przecież nie gra się cw6, bo praktycznie jest to nieopłacalne.

   • Anonim pisze:

    Tutaj nie można się spodziewać dobrej wartej uwagi opinii :). Więc co się dziwić że takie coś piszą

   • Anonim pisze:

    @Gj a nie pomyślałeś o tym że są klany którym cieżko zebrać ekipie na np 8 i 10? Albo że wolą sobie odpuścić gra p2w na np 8 gdzie jeżdżą same progetta i defendery a na 10 same ebole i cziftejny z 907?
    O tym nie pomyslałeś bo po co, najlepiej od razu zmieszać z błotem

 2. Bebr pisze:

  7 op celnosc 0.4 i czas przeładowania tylko 12s

 3. Anonim pisze:

  c44 to bedzie killer 🙂 na tym tierze

 4. Anonim pisze:

  7ka lepszy pancerz od 8-10, 140 kadlub? 300 dmg? nice

 5. Wiczu pisze:

  B.U.G.I wydaje się być VK’ką 30.01 P sprzed nerfa

 6. Anonim pisze:

  BUGI to figlarz z krainy Borostworów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.