Prosto z Supertestu: przeprojektowana Granica Imerpium

Prezentacja wideo zmian wprowadzonych na mapie Granica Imerpium.

Powód przeprojektowania:

Korytarzowy układ mapy, kiepskie połączenia między liniami, brak możliwości manewrowania na mapie i nierównowaga na korzyść dolnej drużyny.

 1. Linia dla średnich i lekkich czołgów została przeprojektowana, aby dać więcej możliwości manewrów. Zostało utworzone połączenie między bramami pośrodku mapy (strefa #4).
 2. Pozycja niszczycieli czołgów została przeprojektowana tak, aby dać więcej kontroli nad przejściem ze strefy dla czołgów ciężkich (#5) i nowym otwartym terenem (strefa #6).
 3. Zniwelowano róg, aby wyrównać czas, jaki zajmuje czołgom ciężkim dojechanie do strefy #5.
 4. Poszerzono bramę w centrum mapy. Obniżono teren pomiędzy strefami #4 i #5 (przy bramach). Góra jest teraz otoczona liniami ogniowymi skierowanymi na bojowy obszar dla czołgów ciężkich (strefa #5). Teren został zmodyfikowany dla podwyższenia komfortu gry. Dodano zasłonę ze strefy #1.
 5. Pole walki dla czołgów ciężkich zostało w całości przeprojektowane. Zniwelowano nierównowagę na korzyść dolnej drużyny. Teren został generalnie obniżony, aby wygodniej się po nim jeździło.
 6. Linia w rogu mapy została całkowicie zmodyfikowana. Teraz łatwiej jest z niej przeprowadzać ataki oskrzydlające na strefę dla czołgów ciężkich (#5) i pozycje dla niszczycieli czołgów (#2 i #7).
 7. Pozycja niszczycieli czołgów została przeprojektowana tak, aby dać więcej kontroli nad przejściem ze strefy dla czołgów ciężkich (#5) i nowym otwartym terenem (strefa #6).

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

25 komentarzy

 1. Elo pisze:

  Super!!! W końcu będę mógł tu grać arta! 🙂

 2. Grreg pisze:

  A o co chodzi z tym ruinbergiem w drugiej czesci filmu?? Ostatnio rzadko gram wiec sie nie łapie.

 3. Anonim pisze:

  „Ģŕæñïçä Ïmëřpïüm niedługo zostanie dodana do testów na rosyjskich serwerach , aby wszyscy mogli wyrazić opinie na temat naszej nowej mapy.”
  Dobre hehe… Wszyscy możecie wyrażać swoje opinie ale tylko z Rosyjskimi się liczymy…

 4. WG pisze:

  Ģŕæñïçä Ïmëřpïüm niedługo zostanie dodana do testów na rosyjskich serwerach , aby wszyscy mogli wyrazić opinie na temat naszej nowej mapy.
  Usuneliśmy wszelkie możliwe osłone , aby EBR nie mógł już tak skutecznie grać na wieże , a czołgi ciężkie będą mogły chować się w solidnej chińskiej trawie.

  Powodzenia na polu bitwy!

 5. Koko pisze:

  W końcu całą bitwę dam radę jeździć 95 km/h i arta click click

 6. Zygfryd pisze:

  Ale paskudna. Weźcie lepiej ją zostawcie w spokoju. Lodowiec jest 100 razy gorszy i nikt się za niego nie bierze.

 7. MorskaSroka pisze:

  Ludzie błagam – używajcie słownika, bo oczy krwawią.

 8. Mobbyn pisze:

  Siemaneczko moglibyscie informowac lub ktos powiedziec jak dolaczyc do piaskownicy?

 9. wd pisze:

  wreszcie ,najgorsza mapa w wocie…brr

 10. Yyy pisze:

  Tylko rok zajęło przeprojektowanie tej kappppy.

 11. Anonim pisze:

  Jeżeli tak pszeprojektója ta mapę to dla mnie moga ją w tedy usunąć. Zamiast poprawić to z nowu psują. Tak jak jest teraz to moze dla mnie być.

 12. Spasiony_lolo pisze:

  Jupi, więcej miejscuwek dla TD-ków i homo w artach

 13. Anonim pisze:

  Trochę inny temat- czy Wy też macie problem z stronką rykoszet? Z rana mogę jeszcze tu zajrzeć, ale w południe strona nie chce mi się ładować. Serwery przeciążone, czy coś u mnie?

  • Anonim pisze:

   nigdy nie mialem takiego problemu wiec chyba cos u CIebie

  • EverybodysDeath pisze:

   Kiedyś tak miałem kilka razy. Ale to jest bardziej w okresach kiedy te serwery mogą być przeciążone jak codzienne kody z TankFest czy Czarny Rynek i tez nie zawsze mi się tak dzieje. A tak na co dzień to strona mi śmiga jak ta lala 👌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.