Prosto z Supertestu: przeprojektowana Granica Imerpium

Prezentacja wideo zmian wprowadzonych na mapie Granica Imerpium.

Powód przeprojektowania:

Korytarzowy układ mapy, kiepskie połączenia między liniami, brak możliwości manewrowania na mapie i nierównowaga na korzyść dolnej drużyny.

  1. Linia dla średnich i lekkich czołgów została przeprojektowana, aby dać więcej możliwości manewrów. Zostało utworzone połączenie między bramami pośrodku mapy (strefa #4).
  2. Pozycja niszczycieli czołgów została przeprojektowana tak, aby dać więcej kontroli nad przejściem ze strefy dla czołgów ciężkich (#5) i nowym otwartym terenem (strefa #6).
  3. Zniwelowano róg, aby wyrównać czas, jaki zajmuje czołgom ciężkim dojechanie do strefy #5.
  4. Poszerzono bramę w centrum mapy. Obniżono teren pomiędzy strefami #4 i #5 (przy bramach). Góra jest teraz otoczona liniami ogniowymi skierowanymi na bojowy obszar dla czołgów ciężkich (strefa #5). Teren został zmodyfikowany dla podwyższenia komfortu gry. Dodano zasłonę ze strefy #1.
  5. Pole walki dla czołgów ciężkich zostało w całości przeprojektowane. Zniwelowano nierównowagę na korzyść dolnej drużyny. Teren został generalnie obniżony, aby wygodniej się po nim jeździło.
  6. Linia w rogu mapy została całkowicie zmodyfikowana. Teraz łatwiej jest z niej przeprowadzać ataki oskrzydlające na strefę dla czołgów ciężkich (#5) i pozycje dla niszczycieli czołgów (#2 i #7).
  7. Pozycja niszczycieli czołgów została przeprojektowana tak, aby dać więcej kontroli nad przejściem ze strefy dla czołgów ciężkich (#5) i nowym otwartym terenem (strefa #6).

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
25 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Elo

Super!!! W końcu będę mógł tu grać arta! 🙂

Grreg

A o co chodzi z tym ruinbergiem w drugiej czesci filmu?? Ostatnio rzadko gram wiec sie nie łapie.

Anonimowo

“Ģŕæñïçä Ïmëřpïüm niedługo zostanie dodana do testów na rosyjskich serwerach , aby wszyscy mogli wyrazić opinie na temat naszej nowej mapy.”
Dobre hehe… Wszyscy możecie wyrażać swoje opinie ale tylko z Rosyjskimi się liczymy…

WG

Ģŕæñïçä Ïmëřpïüm niedługo zostanie dodana do testów na rosyjskich serwerach , aby wszyscy mogli wyrazić opinie na temat naszej nowej mapy.
Usuneliśmy wszelkie możliwe osłone , aby EBR nie mógł już tak skutecznie grać na wieże , a czołgi ciężkie będą mogły chować się w solidnej chińskiej trawie.

Powodzenia na polu bitwy!

Koko

W końcu całą bitwę dam radę jeździć 95 km/h i arta click click

Zygfryd

Ale paskudna. Weźcie lepiej ją zostawcie w spokoju. Lodowiec jest 100 razy gorszy i nikt się za niego nie bierze.

BRTMN

Przecież to jest tylko prezentacja ukształtowania terenu. To się pewnie jeszcze zmieni tu i tam. Upiększa się dopiero na sam koniec.

Koko

Niby co mają upiekszyc skoro z gór zrobili dwie niziny? Dodać trawę?

MorskaSroka

Ludzie błagam – używajcie słownika, bo oczy krwawią.

nukecoladrinker

Zgadzam się mózg się poci od ich pisania XD

Mobbyn

Siemaneczko moglibyscie informowac lub ktos powiedziec jak dolaczyc do piaskownicy?

mateuszsnajper

Link: https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/sandbox-equipment-2-0/
Kliknij dołącz do testu i zainstaluj. Trzeba pobrać osobnego launchera, ale jak go masz to poczekaj aż będzie aktualizacja:)
Żeby zagrać poczekaj na otwarcie, musisz także zagrać bitwę w określonym dniu(wszystko będzie na stronie wot’a, jakby co supertest, czyli to co znajduje się wyżej to nie piaskownica).

wd

wreszcie ,najgorsza mapa w wocie…brr

Yyy

Tylko rok zajęło przeprojektowanie tej kappppy.

Anonimowo

Jeżeli tak pszeprojektója ta mapę to dla mnie moga ją w tedy usunąć. Zamiast poprawić to z nowu psują. Tak jak jest teraz to moze dla mnie być.

BRTMN

4 błędy w pierwszym zdaniu. Brawo

Spasiony_lolo

Jupi, więcej miejscuwek dla TD-ków i homo w artach

wd

i bezmózgów na kólkach…

Fever_Dreamer

i waszej dwójki tumany -_-

colraginis

Komentarz w punkt☺

Anonimowo

Hejter na hejterze – pedalstwo.

Anonimowo

Trochę inny temat- czy Wy też macie problem z stronką rykoszet? Z rana mogę jeszcze tu zajrzeć, ale w południe strona nie chce mi się ładować. Serwery przeciążone, czy coś u mnie?

Anonimowo

nigdy nie mialem takiego problemu wiec chyba cos u CIebie

EverybodysDeath

Kiedyś tak miałem kilka razy. Ale to jest bardziej w okresach kiedy te serwery mogą być przeciążone jak codzienne kody z TankFest czy Czarny Rynek i tez nie zawsze mi się tak dzieje. A tak na co dzień to strona mi śmiga jak ta lala 👌