Rozwój mapy Berlin: Zobaczcie kulisy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Francio

Mapa masakra. Kolory zlewają się jak gówno w gnojówce. Podobnie jak kolega Venlok musiałem odbanować inną mapę. Przykro tyle pracy do gnojówki.

MAREK

Piszą o tej mapie jak o obrazie, tymczasem wygląd nie ma to żadnego znaczenia w grze. Wg mnie najbardziej grywalne w tej grze są otwarte mapy Malinowka i Prohorowka. Grywalne dlatego że na tych dwóch mapach każdy rodzaj pojazdu może dobrze zagrać LT, TD, HT, MED i ARTA.
Każdy grając na tych mapach wie że może zrobić dobro bitwę. Tymczasem dodawane są miejskie mapy które są bardzo ładne ale nikt ich nie lubi Paryż, Mińsk a teraz Berlin.

Koko

Mi się dobrze gra na niej każda klasa. Nie wiem co wy tak narzekacie wolę ja niż minsk. Wszystko co nowe to złe… a wystarczy wiedzieć gdzie jechać.

MAREK

Dokładnie.

Venlok

Ta mapa wygląda świetnie od strony graficznej i dbałości o detale. Popatrzyliśmy, a teraz wywalcie ją, bo musiałem przez nią Minsk odbanować.

Qrdupel

Tak samo zryta mapa jak był Stalingrad.

MichelAngelo

Ludzie z niej wychodzą w trakcie gry.

Anonimowo

mało grywalna mapa – miała być od 6 tieru a losuje nawet od 4 . Jak wg nie potrafi zrobić dobrej mapy to co dopiero mm lub zrebalansowane czołgi 🙂

Anonimowo

Nie znoszę tej mapy.