Zdobywajcie wspaniałe nagrody w drugim sezonie Przepustki bitewnej!

Nowy sezon Przepustki bitewnej z mnóstwem nagród już nadchodzi!

W World of Tanks rozpoczyna się drugi sezon przepustki bitewnej. Będziecie mieli kolejne trzy miesiące, aby zbobyć wyjątkowe nagrody. Przedzierajcie się przez etapy przepustki i zdobywajcie nowe wyposażenie z nagród, style 3D dla TVP T 50/51 i M48A5 Patton, unikalnych członków załogi, nowe elementy personalizacji, dni konta premium i wiele innych nagród. Powodzenia na polu bitwy!


Spakujcie Wasze zestawy naprawcze, Dowódcy! Drugi sezon epickiego wydarzenia Przepustka bitewna jest już za rogiem!

Ruszając 11 czerwca, to wydarzenie przyniesie ze sobą zupełnie nowe wyposażenie z nagród, dwa premierowe pojazdy podstawowe Przepustki bitewnej, dwa świeże style 3D wraz z ekskluzywnymi, spersonalizowanymi członkami załogi oraz ogromem cennych przedmiotów w grze. Rzeczy przyjmą jeszcze ciekawszy obrót, więc bądźcie w gotowości na wykazanie się swoimi umiejętnościami i zdobywanie wielu nagród!

Przepustka bitewna. Sezon 2

Od 11 czerwca, 2020, 13:00 UTC, do 8 września, 2020, 00:00 UTC

Odświeżcie swoją pamięć

Podstawowa mechanika rozgrywki Przepustki bitewnej nie uległa zmianom od czasu poprzedniego sezonu. Walczcie bez wytchnienia w bitwach losowych (z wyjątkiem wielkich bitew) w pojazdach poziomów VI–X, grajcie najlepiej jak potraficie i zdobywajcie punkty rozwoju, by awansować przez etapy Przepustki bitewnej. Wasz obecny etap Przepustki bitewnej będzie wyświetlony na medalu Przepustki bitewnej w Waszym garażu. Kliknijcie na niego, by wywołać ekran Przepustki bitewnej, w którym znajdziecie informacje o etapach i nagrodach.

Liczba zdobytych punktów zależy od Waszej pozycji w drużynie w pobitewnym rankingu zdobytych przez nią PD. Nawet, jeśli Wasza drużyna przegrała lub zremisowała, nadal otrzymacie punkty rozwoju.

Pozycja w drużynowym rankingu pobitewnym pod względem zdobytych PD Wygrać bitwę Przegrać bitwę/zremisować
Pojazdy poziomów VI–X M48A5 Patton TVP T 50/51 Pojazdy poziomów VI–X M48A5 Patton TVP T 50/51
Najlepsza 3 10 
Najlepsza 10

System postępów Przepustki bitewnej składać się będzie z dwóch części: głównej i elitarnej. Każda z nich złożona jest z określonej liczby etapów: 45 w głównej i 100 w elitarnej. Aby przechodzić pomiędzy etapami w ramach Głównego postępu, będziecie potrzebowali 50 punktów. Za każdy ukończony etap uzyskacie cenne nagrody w grze.

By uzyskać więcej szczegółów o mechanice i zasadach Przepustki bitewnej zapoznajcie się z naszym szczegółowym przewodnikiem.

PRZEPUSTKA BITEWNA PRZEWODNIK

Nowe pojazdy podstawowe

Każdy czołg w Przepustce bitewnej posiada limit punktów. Im wyższy poziom pojazdu, tym wyższy limit. Po osiągnięciu limitu nadal możecie grać tym pojazdem, ale nie będziecie mogli w nim zdobyć kolejnych punktów rozwoju, zatem będziecie potrzebowali innego czołgu, aby nadal je zdobywać.

W każdym sezonie Przepustki bitewnej znajdziecie kilka jednostek o statusie pojazdu podstawowego. Mają one specjalne warunki zdobywania punktów rozwoju, a także wyższe limity. W sezonie drugim pojawią się dwa nowe pojazdy podstawowe Przepustki bitewnej: X M48A5 Patton (amerykański czołg średni X poziomu) oraz X TVP T 50/51 (czechosłowacki czołg średni X poziomu). Oprócz tego te same zasady będą odnosić się do VII King Tiger (zdobyczny) potężnego amerykańskiego czołgu ciężkiego VII poziomu. Zdobywać on będzie tę samą liczbę punktów rozwoju, co czołg X poziomu.

Interaktywny obraz znajdziecie na oficjalnym portalu WoT.
Poziom Limit punktów Dodatkowe punkty i osiągnięcie limitu
VI 100  15 
VII 250  20 
VIII 400  25 
IX 550  30 
X 700  35 
King Tiger (zdobyczny) 700  25 
M48A5 Patton / TVP T 50/51 1000  35 
Odbierzcie swoje nagrody!

Drugi sezon oferuje góry nagród w grze, które będziecie zdobywać za osiąganie każdego nowego etapu Głównego postępu. Możecie zdobyć dni konta premium WoT, kredyty, fragmenty schematów, unikalne elementy personalizacji 2D, naklejki i wiele innych przedmiotów. Jednak do najcenniejszych nagród sezonu należą:

  • Dwa całkowicie nowe typy wyposażenia z nagród:

Optyka z nagród

Stabilizator z nagród

  • Do dwóch niesamowitych stylów 3D dla pojazdów podstawowych tego sezonu Przepustki bitewnej

Opis stylu w języku angielskim:

— From the diary of D. K.: \”What is this girl up to? She wants to prove that she has strength and courage? We can already see that, but she also seems to lack a basic sense of self-preservation. Sooner or later, her vehicle will get blown up and we’ll lose such a… true professional, damn it! She’d better stay at the hospital to help people and work miracles. But I have to admit that without her assistance, we would have lost one of ours on the battlefield. Well, if she’s that brave, I’ll give her my surfboard when this all ends… If it ends.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Opis stylu w języku angielskim:

From the diary of A. M.: “Today I did what I had to. It was pure luck to run into Kilmore’s unit at the very moment when his guys needed additional fire support. I might not have been their savior, but my assistance really came in handy. I believe so, at least! He started nagging at me again, but this time, I didn’t feel the anger that had been in his words before. I just want to prove to him that I can handle a tank as well as a scalpel. I can be a really big help on the battlefield, not just at the hospital. If he stops being so stubborn and allows me to fight, he’ll see that I’m the trusted companion he needs.”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

  • Spersonalizowany członek załogi dla jednego z pojazdów podstawowych z zerowym atutem Braterstwo broni i dostateczną liczbą PD do opanowania dwóch dalszych atutów/umiejętności. Narodowość członka załogi nie może zostać zmieniona. Możecie rekrutować nowego członka załogi w koszarach, w sekcji Nowi rekruci.

By wykorzystać style 3D i spersonalizowanego członka załogi, głosujcie na Wasz ulubiony czołg w kliencie gry.

Jeżeli ukończycie Główny postęp, ale nie odbierzecie nagród na końcu drugiego sezonu, zostanie Wam przyznany styl i dowódca dla TVP T 50/51 w ciągu roku.

Listę wszystkich nagród dla każdego z etapów znajdziecie na ekranie Przepustki bitewnej w Waszym garażu.

Po zakończeniu sezonu 2:

  • Załoga, która wygrała głosowanie otrzyma specjalną, tygodniową powtarzalną misję 2x PD dla wszystkich pojazdów poziomów IV-X w garażu.
  • Załoga, która zajmie drugie miejsce otrzyma specjalną, tygodniową powtarzalną misję 2x PD załogi dla wszystkich pojazdów poziomów IV-X w garażu.

Zarówno pojazdy podstawowe jak i ich dzielni dowódcy będą głównymi postaciami w serii ilustrowanych opowieści o ich eskapadach, które zostaną opublikowane w czasie wydarzenia. Wielkie wyzwania i nieoczekiwane wydarzenia oczekują na naszych bohaterów, więc pozostańcie z nami!

Elitarny postęp

Po ukończeniu wszystkich 45 etapów Głównego postępu możecie kontynuować zwycięską pancerną wyprawę, wyruszając na 100 etapów postępu elitarnego. Będą one dostępne bez względu na to, czy Ulepszona przepustka będzie w Waszym posiadaniu, czy też nie.

Oprócz obligacji, Elitarny postęp nagrodzi Was świetnymi naklejkami.

Po ukończeniu pierwszego etapu Elitarnego postępu zostaniecie nagrodzeni elitarnym szewronem, który możecie zastosować jako symbol Waszej chwały i mistrzostwa.

Ulepszona przepustka

Możecie zakupić Ulepszoną przepustkę na dowolnym etapie wydarzenia z ekranu Przepustki bitewnej w Waszym garażu i również natychmiast otrzymać dodatkowe ulepszone nagrody, nawet za ukończone już etapy.

W trakcie pierwszych dwóch miesięcy sezonu możecie nabyć stały pakiet zawierający maksymalnie 20 etapów. Im mniej etapów pozostanie do ukończenia Głównego postępu, tym mniejsza będzie liczba etapów w pakiecie i tym samym, niższy jego koszt.

Grajcie najlepiej jak potraficie, wywalczcie swoją drogę przez etapy i zdobywajcie wspaniałe nagrody w drugim sezonie Przepustki bitewnej!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
43 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Ja też za misje nie dostałem 3 nowych zakładów. A misja jest wykonana

Siggford

Gdy wykupię jednocześnie IMPROVED PASS ZA 6500 I +20 STAGES to od razu dostanę nagrody?

Anonimowo

Tak, za 20 stopni.

Anonimowo

Marnotrastwo golda 5 k by przyspieszyć. w 3 mc da się ze spokojem to wbić chyba że jest się noobem i botem

warszafka

albo januszkiem biedakiem ktory zaglada komus do portfela

Yyy

Czyli zapłać i optyka i stabilizator normalnie za obligacje będą Twoje! Karta? Gotówka?

Snou

Weź pod uwagę że te są lepsze niżeli te za obligacje, ponieważ możesz je wyciągnąć z czołgu za pomocą biletu, lub za śmieszną cenę 10 golda. Wyposażenie za obligacje można wymontować z czołgu za opłatą 200 obligacji, czego zazwyczaj nikt nie robi. 🙂

Anonimowo

Gdy wejdzie wyposażenia 2,0 to fioletowe moduły dostaną większy bonus a te różowe z ulepszeniem nie. Po za tym jak na coś montujesz moduły bezmyslnie to się za to płaci.

ciekawy

A co z czechosłowackimi schematami, jak ktoś ma całą linię? Zamienią na inne czy dadzą czechosłowackie?

niezbanowany gracz

Dadza niestety je . 🙁

ciekawy

To trochę lipa. Coś, gdzieś, kiedyś czytałem że jak ma się całą linię to nie da rady trafić schematów danej nacji. Trudno. Może kiedyś, gdzieś, ktoś tam wpadnie w tym WG na to żeby była możliwość wymiany schematów narodowych zbadanej nacji na inne. Dzięki za odpowiedź. Pozdro.

niezbanowany gracz

Mam taką samą sytuację co ty i pewnie dużo graczy jest w podobnej sytuacji ….

Snou

W te święta dawali schematy polskie, mam 60tp od dawna, niestety leżą i się kurzą, z tymi niestety będzie tak samo, sytuacja z brakiem powtórek występuje w przypadku losowych nagród z misji dziennych, lecz w Battle Pass’ie jest to ustalona nagroda, nie można jej zmienić.

HWDP

W grudniu najprawdopodobniej wychodzą polskie medy to wykorzystasz schematy:)

Anonimowo

Oby nie, przecież to będzie szrot

Anonimowo

Szkoda mi by było uniwersalnych na pazdzieze. Wolałbym włoskie nowe.

Dawid

Chyba tym razem się skuszę na ten ulepszony pakiet .

Style dla Pattona i TVP wyglądają ZAJEBIŚCIE – chciał bym mieć oba więc wyjątkowo sypnę złotem …

Pozdrawiam 😉

Wkufffiony

Zrobilem misje o zeton na obstawiane bundesligi i chu.e mi go nie dali nie mam 3kolejnych meczy do typowania.To sa jakies jaja

Jura

U mnie to samo

XD

No przecież za żeton się dostaje 3 kolejne obstawienia

Anonimowo

Ja też za misje nie dostałem 3 nowych zakładów. A misja jest wykonana

niezbanowany gracz

Poprzedni a raczej obecny zrobiłem do 55 poziomu co i tak uważam za dobry wynik … ja to nie nie inni że wot to ich całe ŻYCIE i siedze pół dnia i gram .. Pewnie wybiorę Pattona chociaz i tak mam załogę na IX i X dobrą …

Maciek330

Moim zdaniem ta ulpeszona przepustka jest za dobrą. Wiem kosztuje 6500golda ale daje dużo więcej nagród niż zwykle etapy. Uważam nagrody powinny być takie same za ulpeszona przepustkę i zwykła, chodzi mi o to że posiadacz ulepszonej przepustki powinien dostać dwa razy tyle co osoba która jej nie ma. Powinno być po 900k kredytów nie 4M, 4 książeczki szkoleniowe, nie podręczniki 3 poziomu… P2W w najczystszej postaci:(

Anonimowo

Kolejny imbecyl co nie zna pojęcia P2W, ale go szumnie głosi. Brawo…

Maciek330

Wiem co to znaczy P2W kolego. Płacąc osiągasz dużo większe korzyści od osób które nei wydały Golda. Momentami nawet 4 razy większe…

Balans

Korzyść nie zawsze przekłada się na wygraną. Dzięki dodatkowym schematom, zestawom naprawczym których i tak masz od ciula, malowaniom na czołgi itd. zwiekszasz swoje szanse na wygraną? Nie? To nie piernicz głupot, że przepustka to p2w. Jedną z nielicznych rzeczy, która ci bandyci z wg zrobili dobrze, a ty narzekasz dla samego narzekania.

Snou

Jeśli wiesz co o oznacza to może popatrz do innych gier, dobrze? Apex, CS:GO, PUBG, tam za niewykupienie przepustki dostajesz NIC! Tutaj przynajmniej te nagrody są zrównoważone, nawet grając F2P dostajesz ciekawe nagrody (ZA NIC, ZA GRE), a jeśli chcesz dostać coś więcej, płacisz.
Jeśli wiesz co oznacza P2W to nie zachowuj się jak Janusz i nie chciej wszystkiego za darmo, 100zł to nie jest majątek.

LeonCommander

No i znowu ten stabilizator na podstawie… Useless thing…
Daliby ulepszony system naprowadzania zamiast niego albo chociaż optykę… Eh, p2w wg

LeonToMongoł

Była już skupiaczka mongole….. zresztą stabilizator jest dużo ważniejszy niż skupiaczka…

LeonCommander

Wiem, że była, ale jest lepsza od staby. Wolałbym jednak optykę na podstawie.
Czas celowania zmniejszony o 12.5% to duuuuuzo.
Ja na EBRze nawet używam 🙂
W wymianie z drugim ebrem więcej przez to trafiam!

Anonimowo

Skupiaczka na ebr??? To co krzaczki i kolorek sam sie wbije.

LeonCommander

Pokaż mi na statystykach W GARAŻU przewagę stabilizatora nad skupiaczką…

Snajper

Stabilizator działa podczas RUCHU pojazdu. Skupiarka tylko jak pojazd stoi. Jeśli nie widzisz różnicy i wyższości Stabilizatora nad Skupiarką to nie graj w ta grę – przerasta twój poziom IQ.
P.S Na EBR skupiara czyli stoisz nim w krzaku jak TDk i snajpisz ???
Skupiara sprawdza się najlepiej na magazynach typu Bat Czat gdzie strzelając serię pocisków chcesz skrócić czas skupienia pomiędzy strzałami… albo na TDkach kampiących w krzaku.

niezbanowany gracz

Pluję w twarz tym co grają na kółkowcach !

Anonimowo

Zwłaszcza ze skupiaczką. xD To musi być jakis troll, bo nikt normalny nie zakłada skupiaczki na EBR-a 🙂

KamilClicker

To już twój problem że jesteś tak ograniczony że nie widzisz nic poza garażem. Pretensje pozostaje mieć tylko do siebie

Anonimowo

w garażu nie ma wszystkich statysytyk, skupiaczka jest dobra tylko na pojazdach co mają conajmniej z 3 sekundy czasu skupiania w każdym innym pojeździe stabilizator będzie o wiele lepszy. Ebr ma podstawowo około 1.15 czasu skupienia, z dobrą załogą itd to spada do około 1.06, skupiaczka nawet ta lepsza skróci Ci czas celowania do 0.94 sekundy, każde inne wyposażenie będzie lepsze niż to.

Anonimowo

tak poza tym na ebr stabilizacja jest na tyle dobra że nie wiem jak można grać na nim stabilizator, że już o skupianiu nie wspomne. Mechanizm dosyłający, wentylacja i optyka to jedyny zestaw jaki ma sens na tym pojeździe.

Maciek330

Wentylacja nie jest aż taka dobra, stabilizator lepszy

Anonimowo

ROZJEBAŁEŚ system. Normalnie brak mi słów.

Anonimowo

Na ebr tylko lorneta mokry magazyn i osłona przeciwodlamkowa

HWDP

Hahahahahaha bo na kołowca się nie da założyć lorne ale śmieszne hahahahahahaha.NIE

Anonimowo

Oszalałeś?! Tylko siatka, lornetka i skrzyneczka! Można je za friko zdejmować i przełożyć np do Mausa, czy Patttona.