Sklep premium: 30 dni konta premium + 🇬🇧 Light Mk. VIC gratis

Jeżeli zastanawialiście się nad zakupem 30 dni dostępu do konta premium, to jest ku temu dobra okazja. W sklepie pojawił się zestaw: Light Mk. VIC oraz 30 dni premium za 39,89 zł 😉

— Zapewnij sobie lepsze doznania dzięki 30-dniowemu dostępowi do konta premium World of Tanks i dodaj do swojego garażu ten kolekcjonerski klejnot. Mk. VIC jest fajnym brytyjskim czołgiem lekkim II poziomu, wyposażonym w karabin maszynowy.

Ważne: osoby, które mają już czołg z tego zestawu, otrzymają w ramach rekompensaty 300000 kredytów.

W zestawie:
  • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png Light Mk. VIC
  • Miejsce w garażu
  •  Konto premium World of Tanks: 30 dni

Cena: 39,89 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Noob

Kurła 50tp mi zabrali nawet nie zdążyłem kaski uciułać

Anonimowo

Nie polecam zakupu tego lolka zwłaszcza przez początkujących, gdyż ma bardzo małą penetrację – 27 mm (brak golda) i wielu przeciwników nie da się przebić nawet z boku.

AgainLost

World of Monkeys ZOO

Pavcio

Proponuję zmienić nazwę gry na; „World of Cars” ….

Captain_Pepege

Yikes

ziemniaxos

A ty nadal o tym? Jak cię denerwują kołowce to nie graj, a nie wylewasz żale na forum…

iBlackLagoon

Dlaczego? Kołowców jest tak mało. Co ty jeden z tych pajaców od antyfy co mniejszość ma mieć więcej do powiedzenia niż większość? Trump wygrał, wasz czas się skończył.

Fever_Dreamer

haha kołowców mało… nie rozśmeszaj mnie, jak grasz na ll lll albo max V to się nie dziwie, że mało

Anonimowo

jedynie na X regularnie 1-2 na bitwę. To jest dużo?/?? na niższych tierach jest jeszcze mniej. Już więcej art widzę w bitwach, która są miliona razy gorsze od kołowców

Jaix

Na X ostatnio killka razy trafiły mi się bitwy z 4xebr106. Chyba dalszy opis jest zbędny 😁 Dwa kołowce na drużynę to teraz norma jak kiedyś 3 arty. Chyba wolę to drugie.

Człowiek z lasu

Jak dodadzą brytyjskie kołowce to zejdzie na zawał.