Sklep premium: 🇩🇪 Rheinmetall Skorpion i 🇫🇷 Somua SM

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Edu

Scorpion fajna zabawka do zarabiania. Ja używam narazie siaty i lornety perki na maskowanie i jak umie się ustawić to nie świeci się po każdym strzale. Nie jest to strv s1 czy elc even ale da się tym strzelać i nie zostać wykrytym. Czy lepszy od su 130 pm nie wiem bo mam oba i gra się nimi trochę inaczej bo scorpionem da się grać jak medem a su nie za bardzo bo wierzą nie obraca się w pełni. Oba walą kalafiory mimo że na Scorpion ie mam rozrzut 0.29 ale jak trafi to cieszy 😉 ma lepsze przeladowanie niż su.

warGAYming

Mam Skorpiona G i gra się całkiem przyjemnie, ale to prawda, czasem lubi walnąć serię takich kalafiorów, że odechciewa się grać. Mimo wszystko premka na +.
A czy lepszy od Suczki to nwm bo RD-kiem ze związku zdradzieckiego nie grałem.

warGAYming

TD-kiem*

Anonim

Oba to topowe premki. Somua to mistrz Linii Frontu, a Skorpion nawet w rękach największego pomidora daje frajdę i zarabia. Polecam, jeśli ktoś ma ochotę wydać kasę na piksele.

OS3_MO

Jako pomidor się wypowiem – Scorp potrafi sadzić takie buraki, że zadają kłam celności niemieckich dział – pełne skupienie 3 Perkowa załoga. SU 130PM jest lepsze.