Style 3D – rendery

Rendery styli 3D.

T110E4 „Major Ram”

„Znowu jesteśmy na tych ulicach. Pamiętam, że za pierwszym razem było cieplej… Nie mam na myśli pogody, ale nasze aktualne stosunki z Sowietami. Nie wiem, co wywołało ten konflikt, ale stoimy teraz twarzą w twarz niedaleko tego przeklętego punktu kontrolnego. Bóg jeden wie, jaki rozkaz za chwilę otrzymamy. Po drugiej stronie są nie tylko młodzi żołnierze, ale również oficerowie polowi, z którymi witaliśmy się w 1945 roku. Co teraz mamy zrobić? Myślałem, że jesteśmy sojusznikami. Moi chłopcy i ja z pewnością nie chcemy kolejnej wojny. Myślę też, że ludzie po drugiej stronie muru też jej nie chcą. Cóż… witaj ponownie, Berlinie. Nie widzieliśmy się od 16 lat i uwierzcie mi – ja nie tęskniłem.

A w tej chwili w domu, w Honolulu fale są wyjątkowo łagodne…”

Autor: Maria Rybochkina, Artstation

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

IS-3 „Montu”

Spójrz, Aziz! To znowu ten pojazd. Najwyższe dowództwo wątpiło w to, że będziemy w stanie opanować ten radziecki czołg w tak krótkim czasie. To my zbudowaliśmy piramidy tysiące lat temu, kiedy pozostała część ludzkości dopiero uczyła się rozniecać ogień! Nawet moja żona mogłaby poprowadzić ten czołg, jeśli dać jej trochę czasu. To prosty i pewny pojazd! Spójrz, Aziz! Przetrwał wiele bitew i przebył wiele pustyń, a jest dalej tak potężny jak bóg wojny i fascynujący jak nasz Sfinks. Mamy szczęście, że go zdobyliśmy – zapamiętaj moje słowa, dobrze nam posłuży.
Autor: Maksim Bondarik, Artstation

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cuksomas

Ten gość przy granicy miał farta że ktoś miał stalowe nerwy, tak jak powiedział były generał U.S po rozpadzie ZSRR-jednoczesny atak całej potęgi ZSRR na siły Amerykańskiej koalicji zostały by chwilowo zatrzymane przy pierwszym uderzeniu-drugiego byśmy nie zatrzymali