Strzał z przeszłości №21

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Jeśli zapytać dowolnego weterana World of Tanks, która z maszyn z naszej gry była najbardziej legendarna i wzbudzała najwięcej dyskusji, to zdania będą podzielone. Ale fakt jest taki, że wielu bez wahania wskazałoby KV-1S. W dzisiejszym odcinku Strzału z przeszłości opowiemy właśnie o tej maszynie. Miłego oglądania!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

 1. Stealth Panther pisze:

  Po ostatniej łacie kv1s jest czołgiem przechodnim nie radzi sobie na 6 tierach z obecnymi działami jak i opancerzeniem nigdy nie powinien wylądować na 6 tiery w obecnej specyfikacji. Ktos może powiedzieć : działo snajperskie i złote pociski… Dobry rebalans to taki w którym penetracja podstawowego pocisku spokojnie wystarczy na losowania do +2 a złote pestki powinno się używać przy mm +3 . Ale to jest tylko moje ględzenie , na obecny czas 6 tiery jadą ful gold 4 tiery ba … w plutonie z kolegą jadąc for fun TKSami spotkaliśmy trzech graczy jadących na full goldzie. Wot faktycznie już nie jest tak dobrą produkcją jak kiedyś brakuje mu zdrowej rywalizacji i ogólnego fair to play . A dla krytyków nie jestem nobem gram od ponad 7 lat więc wiem co mówię .Kiedyś można było spędzać z przyjemnością po kilka godzin przy Wocie – Teraz to już tylko zamierające przyzwyczajenie by odhaczyć dzienne zadania i coś z inwentu o ile ma on jakiś sens czyli max 5 do 10bitek . Wg zbyt namieszało we wocie do tego kilka inwentów na raz które nie działają równocześnie pomijając awykonalne kampanie przy obecnym stanie rozgrywek. Podsumowując : jak znając życie są to ostatnie lata tej produkcji a głównym gwoździem do trumny jest niekompetencja jak i brak znajomości mechaniki gry ludzi obecnie majstrujących przy balansach (fuck Marketingowcach?)
  Powodzenia życzę nowym graczom i obyście mieli anielską cierpliwość do WG jak i masochistyczne upodobania .

  • Tu się z tobą zgodzę gram już 6 lat, kiedyś nie mogłem się doczekać by usiąść i pograć swoim tygrysem. Tygrys dwójka to był szczyt moich marzeń. teraz tygrys to chłopiec do bicia Wg przestało czerpać z gry zyski tak zwana łyżeczką. Na szpikowali grę dziwnymi premkami. Od magicznych progetto który świeci dalej niż lekki czołg po odrzutowe nie zniszczalne kołowce. Nie wyciągali wniosków jak ludzie narzekali na E25 który już psuł balans w grze. Teraz biorą pełną chochlą, narzekają na heaty, aibot to zamiast z tym walczyć w prowadzili do gry. Ja myślę że ta gra się nie skończy ponieważ będą napaleńcy którzy będą ją z zawziętością bronić. Bo władowali tyle pieniędzy, że w żaden sposób nie odzyskają nawet części z nich. To jest moje zdanie na temat tej gry, ja coraz częściej kieruje się na produkcje Armored Warfare.

  • Ucziwy Gracz Fair Play pisze:

   Właściwie to trafiłeś w sedno ale dodam jeszcze specyfikacje większości innych np. drzewkowych czołgów tigerP właściwie cała jego linia
   lub nie drzewkowy T44-100 8 poziomu ma duży problem z podstawową penetracją na swoich tierach a często ląduje na 10tkach gdzie jest workiem do bicia – tych pojazdów jest znacznie więcej w każdej nacji . Wg woli nerfić podstawowe parametry dział aby gracze używali golda co psuje zdrową rozgrywkę . Ekonomia i obsługa maszyn po bitwie woła o pomstę do nieba . Bez konta premium zarobisz grosze do max 7 tieru potem przeważnie na minusie. Mam konto premium i przy wybitnych bitkach na 9 lub 10 cieszę się jak wyjdę na jakiś plus ale to rzadkość. WG chce aby każdy gracz szybko doszedł do 10 tieru , tylko po co? ludzie wolą grać na niższych tierach tam przynajmniej jeszcze można coś ugrać kredek jak i XP . Zachłanność pazerność i zakłamana polityka WG … Sami sobie strzelają w kolano a już niebawem nowe premiery innych firm korona trochę odpuści i sami się przekonają ile są warci. Osobiście czekam na nowe produkcje ale nie WG – oszukana i zmodowana cziterska firma . Polecam GOG .com za grosze można pograć w stare odrestaurowane gry czekając na lepsze czasy. Niech wG odczuje to po kieszeni i wprowadzi jeden porządny rebalans gry czyli brak możliwości grania na modach ograniczona ilość złotej amunicji na bitwę , zmniejszenie kosztów po bitwie , oraz poprawienie cech wszystkich obecnych pojazdów zostających z tyłu parametrami ( pdst. penetracja , pancerz).Ktoś powie to nie wykonalne – zabierze to im miliony lat , tylko zliczając wszystkie wcześniejsze balansy łatki i inne duperele jeden właściwy balans wprowadzili by już wiele razy. Rzekłem!

 2. MatiX_PL pisze:

  Teraz KV-1S na 6 poziomie jest i będzie beznadziejny jeśli chociaż penetracji mu nie zwiększą. Wszystkie radzieckie czołgi ciężkie 6 mają lepszą penetracje A jeśli jej nie mają to mają coś innego co bije KV-1S na głowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.