Sklep premium: 🇨🇳 Type 62

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
NewbieP

Mój lowe ma prawie 500m zasięgu widzenia, podobnie conqueror, więc da się bez żadnych cheatow mieć lepsze wykrywanie na ht niż typowy lt. Po prostu dobrze zrobiona załoga i optyka robią swoje i na niektórych ht rezygnuje z wenty na rzecz optyki.

Kaczmarkus

Do zgarniecia za free 🙂 pkt. z tank rewards Type 64 🙂

Cool

Nie wydam ani centa więcej na tą gre

Premks

warte to używania .?
Bo 160zł to wiem że na PEWNO nie…

Anonimowo

Z Twitch prima kiedyś kupiłem za jakieś 50-70 złotych i gra się tym fajnie.

Dobre Rady

Może był zarąbistym zwiadowcą przed samochodzikami, teraz pan EBR sieka ci zadek, a ty strzelisz ze dwa razy i usłyszysz tym go nie pokonamy. Każdy lekki będzie gówno warty jeśli po mapach jeżdżą kołowce, okrutna rzeczywistość. Mam premeczkę LT VIII full wypas zrobiona pod grę pasywnego spota i du.a kolesie na super nie cheatach i nie od WG świecą dalej ciężarami. Więc stoi sobie kolejny śmieć w garażu i czeka nie wiadomo na co bo lepiej to już nie będzie. Morał: Zamiast wydawać siano na coś bezsensownego żeby się później wkurzać, że tyle wydałem a tego hajsu już nie odzyskam To lepiej przepij chociaż część ci się zwróci 🙂