Sklep premium: 🇯🇵 STA-2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Baldur

Jestem graczem, którego określa się mianem super fioleta, więc potrafię grać… Moim zdaniem czołg nie jest wart ceny w gotówce, jednakże nie jest tragiczny, gdy zdobędziemy go w inny sposób tak jak ja za Fl. Jeżeli miałbym opisać go w kilku słowach: bardzo dobra penetracja, stabilizacja i kąty opuszczenia działa, bdb mobilność, jednakże celność jest mierna co uniemożliwia walkę na długim dystansie, gdy natomiast chcemy grać na blisko to słaby pancerz (tylko jarzmo coś odbije) i słaby dpm z przeciętną alfą dadzą o sobie znać. Podsumowując, jeżeli chcecie wydać gotówkę w grze to lepiej jest kupić progetto, T44-100 lub s. pershinga, który posiada preferencyjny mm w przeciwieństwie do sta2. Wg mnie lepszy jest czołg drzewkowy z powodu wyższego dpm co pozwoli grać na blisko.

szpec

t44-100 to przereklamowany badziew

1244

Czołg super jak potrafi się nim grać

Anonim

Czołg naprawdę super jak potrafi się nim grać

Grozmaryn

Czołg lipa! Nic nie wart. Nawet wystrzelony ze złotem ma problem z peną. Łyka dobre 98% pocisków. Wziąłem go za zeszłoroczną linie frontu. Gdybym wydał na niego realną kasę, to… . Chyba, że nabyty za kasiorę trafia do innej szuflady RNG?

Anonimowo

Właśnie że czołg dobry..

Matai

Od kiedy dostał te 200mm pancerza na jarzmie, to bardzo przyjemnie się nim gra.

Annoon

Czy warto go kupić bo buffie?

Anonimowo

Drzewkowa ósemka jest o wiele lepsza.

Anonimowo

nie wydaje mi się.Oby dwoma grałem i inaczej sądzę

smieszny

po prostu nie umiesz nimi grać 🙂