Lemingi – film przyrodniczy

Prezentuje Hallack.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz

Ale żart na 1 kwietnia to słaby. Jedynie viadrowi się udało

Run Rabbit Run

Wprost przeciwnie kolego!!! Wprost przeciwnie!

Bagienny

A ja mam dosyć tej gry .Dzisiaj to szczyt wszystkiego. 42 bitwy zero wygranych . I tak mam prawie dwa lata. Miałem 15 tys. i procent zwycięstw 58% teraz mam 33 tys. bitew procent zwycięstw 49% . Ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi ? Mimo że porażki to średnie doświadczenie idzie non stop w górę i średnie obrażenia też idą w górę a procent zwycięstw w dół i klasyfikacja osobista też tym samym idzie w dół . Wiem jedno że według regulaminu to brak zwycięstw ale wiem też że jest to chore. Ile k……a można przegrywać!!!!!!!!!!!!!!

Exclusive

Nie patrz na staty, bo po co? Ważne abyś czerpal satysfakcję jak kogos wyślesz do garażu 🙂 a wyniki 15:3 15:0 itd będą co raz częściej… Więcej klikania w exp x3 bądź schamaty, eventy na x5 expa, większość grających to dzieciaki które po szkole chcą mieć X tier jak najszybciej, więc nie myślą jak ma wyglądać bitwa, nie analizują minimapy, jadą jedną strona i dostają od boku, lekkie bronią czerwonej linii za baza.. Więc jak możesz patrzeć na statystyki?

rycy

U mnie dzień grania skutkuje winrate 40% lub 60%. Pozostałe staty idą w górę jak u Ciebie. Jakbym przy logowaniu był przypisywany do grupy wygrywającej lub przegrywającej. Inną sprawą są serie po 15 przegranych bitew w jednym czołgu- choć prawie każda kończona w top 3.

Blighthorn

możesz spróbować wrócić do tych pojazdów, którymi ci szło i powinno wrócić do normy

Anonimowo

Można o nim mówić różne rzeczy, ale ja tam lubię jego i jego kanał, duża różnorodność 😀