Sklep premium: 🇺🇸 T92 LT

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Eryk

Trzeba troszkę się napracować, żeby wykręcić 3 tys. uszkodzeń, co mi się zdarzało, ale spamerskie działko ma swoje zalety, przede wszystkim niezłą celność. Doskonały do wystawiania jedynie słabo widocznej wieży. Minusy to przeciętna mobilność i kamuflaż; skoro już się słabo rusza, mógłby chociaż mieć lepsze maskowanie. Wybrałem kiedyś zamiast EVENA, ale potem kupiłem też Francuza i jest o wiele lepszy.
W czasach kołowców żaden LT nie nadaje się w stu procentach do pasywnego spota.

WG (wielkie gówno)

Gdyby był za 20 zł to i tak bym nie wziął

Anonimowo

Nick nawiązuje do zawartości czerepu?

Gargamel

Tak, twojego

Janusz

Ten czołg nawet złotówki nie jest wart. Inne lajty 8 tieru premki, warte zakupu,ake ten złom już nie

iBlackLagoon

Brytol LT najgorszy. Otwórz oczy pasożycie.

mick

Czołg niestety kiepski, na obecne czasy, działo marne, maskowanie marne, mobilność marna. Może gdyby miał magazynek? Nie warto kupować.

Anonimowo

Może czas nauczyć się grać lub po prostu nie odpowiada to twojemu stylowi gry i preferujesz idiotoodporne kółkowce? Czołgowi jedyne co można zarzucić to przeciętne działo – na tą alfę powinno być celniejsze, ale na tle innych LT jakoś tragedii nie ma (HWK 12 z drzewka ma koszmarne wręcz ze względu na baaaardzo wolne pociski). Mobilność i kamo jak na jego poziom są bdb. Są gorsze jak choćby u niemieckich lightów, i jest parę co ma lepsze, ale okupione innymi wadami. Np.: kółkowce, które mają kamo lepsze, ale są ślepe i beznadziejne do pasywa. LT-432 może ma lepsze kamo, ale zrekompensowane to ma gorszym zasięgiem widzenia, więc teoretycznie lepsze kamo nie gwarantuje mu późniejszego wykrycia.

Janusza

Napisał prawdę, że t92 to kupa złomu. Działo gowniane, na goldzie heaty,nie przebija. Już inne premki lajty takie jak ebr, lt432, hwk 30,bulldog niemiecki, elc even. To są lajty, a t92? Co to jest.

Anonimowo

Poza EBR i LT432 to do reszty nie ma aż tak ogromnej przepaści

Anonimowo

T92 nie jest brawlerem. Za takiego uważam LT-432, Bulgota, czy kółkowca. EVENowi imho bardzo blisko do T92. Jeszcze bardziej koślawe działo, które na podstawie ma dramatyczną prędkość. Ale co kto lubi. Mnie T92 pasi, lubię go sobie od czasu do czasu wyciągnąć

iBlackLagoon

Porównaj do brytola i chinola, amerykaniec o wiele lepszy od nich.

An

Szkoda. kasy