Wersja 1.7.1: 🇫🇷 Char Futur 4 – zmiana parametrów technicznych, cz. 4

Kolejne zmiany w charakterystyce francuskiego Projet 4-1. Tym razem zmianie uległa pula PW oraz nazwa pojazdu: Char Futur 4.

Po zapowiedziach można wnioskować, że pojazd będzie główną nagrodą nie tylko za tryb Linii frontu, ale również tryb Stalowego łowcy (dodatkowa wspólna progresja).

Linia frontu + Stalowy łowca

Tego roku nasz tryb Linii frontu okazał się wspaniałą alternatywą dla bitew losowych. Dołożyliśmy starań by uzyskać efekt zaskoczenia w najbardziej epickim trybie World of Tanks i udało nam się — większości graczy była naprawdę zadowolona. Wasze zainteresowanie Linią frontu pozostawało niezmiennie wysokie w ciągu całego roku i otrzymaliśmy od was mnóstwo informacji zwrotnych.

Również w tym roku opublikowaliśmy inny tryb, Stalowego łowcę, który zamienił Wasze doświadczenie gry w gorączkową i pełną furii demolkę derby! Okazało się, że wydarzenie przyniosło mnóstwo frajdy, ale niektórym z Was marzyło się więcej różnorodności w postępach w grze.

Posłuchaliśmy Waszych opinii i w drugiej połowie 2020 roku Stalowy łowca powróci do World of Tanks z przerobionym systemem postępów. Będziecie mogli dłużej cieszyć się tym trybem i nie będziecie już tracić stopni rozgrywając go. Co więcej, przebudowane postępy zostaną zintegrowane z przerobioną Linią frontu, która będzie na Was oczekiwać w pierwszej połowie 2020 roku. Tym samym dwa ulubione tryby będą mogły zaoferować Wam dodatkową wspólną progresję, nagradzając Was dodatkowymi nagrodami poza tymi, które możecie zdobyć grając w nich oddzielnie!

Dodamy również nową, klimatyczną mapę dla Stalowego łowcy, tak jak i unikalne pojazdy. Będą one posiadały unikalne ścieżki ulepszania, a rozgrywka każdym z pojazdów będzie odmienna za sprawą unikalnych możliwości bitewnych. Planujemy również wprowadzić parę innych zmian, więc patrzcie uważnie!

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png Projet 4-1. Wstępne parametry:

Tier: MT-9, Francja, specjalny
Wytrzymałość: 1650 PW   1750 PW
Moc silnika: 620 KM
Waga: 27,00 t
Maksymalne obciążenie: 28,00 t
Moc na tonę: 22,96 KM / t
Maksymalna prędkość / Prędkość cofania: 60 / -25 km / h
Prędkość obrotu: 37,55 °/s
Prędkość obrotu wieży: 31,29 °/s
Opór gruntu: 0,863 / 0,959 / 1,534
Zasięg widzenia: 380 m
Zasięg sygnału: 750 m

Pancerz kadłuba: 55 / 40 / 30
Pancerz wieży: 140 / 90 / 30

Działo: 105 mm D. 1504-4-1

Uszkodzenia: 390 / 390 / 480
Penetracja: 264 / 330 / 53
Szybkostrzelność: 4,69
Średnie uszkodzenia na minutę: 1830
Pocisków w magazynie: 4 szt.
Czas ładowania pomiędzy strzałami: 4,0 s
Czas pełnego przeładowania: 35,245 s
Rozrzut na 100 m: 0,33
Czas celowania: 2,11 s
Ograniczenia opuszczenia/uniesienia działa: -7,5 ° / +11 °

Liczba pocisków w magazynie amunicji: 32 szt.
Prędkość pocisku: 1060 m/s

Załoga 3-osobowa: Dowódca, Kierowca-mechanik, Celowniczy.

Rozrzut Celownika:

  • po wystrzale działa: 4,315;
  • w trakcie obrotu wieży: 0,115;
  • w trakcie ruchu pojazdu: 0,163;
  • w trakcie obrotu pojazdu: 0,163;
  • w trakcie obrotu wieży z maksymalną prędkością: 3,68;
  • przy maksymalnej prędkości pojazdu: 9,78;
  • przy maksymalnej prędkości obrotu pojazdu: 5,87.

Wartość Kamuflażu:

  • Maskowanie stacjonarnego pojazdu: 16,13 / 3,37 % (dla nieruchomego pojazdu / dla nieruchomego pojazdu po oddaniu strzału);
  • Maskowanie pojazdu w ruchu: 12,08 / 2,53 % (dla ruchomego pojazdu / dla ruchomego pojazdu po oddaniu strzału).

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
FlamixKL

Przecież tyle hp miał cały czas…

Dejwid

3 załogantów czyli 1 dobry strzał artą i Francuz w garażu,
Pozdrawiam

Anonimowo

takie rzeczy tylko na niskich tierach

Anonimowo

Ostatnio jak grałem natarcie zdążyło się że HT chiński WZ PADL PO dwóch strzałach przez zabicie załogi. Pierwszy raz to widziałem na wysokich tier

Calises

264 peny w medzie IX tieru… Ale HTki X mają dalej po ~250. Do tego magazynek, 2s celowania, rozrzut 0.33, a całość w pojeździe połowę mniejszym od innych. Nie twierdzę, że wóz jest OP, bo 4s między pestkami w papierowym wozie może być problemem, ale balansowanie wozów tak, żeby malutki med IX miał taką siłę ognia… co najmniej irytująće.

Paweł

No ale kumpel leo pta, które jest papierowe ma 278 peny więć jest ope ? standard b 268 peny też ope? też zniszczyli balans ?

Calises

Przecież nie twierdzę że jest OP. Po prostu nie podoba mi się balansowanie wozów tak, że małe medy ze świetną mobilnoscią mają najlepszą pene. Rolą medów na pewno powinno być “snajpienie” z połowy mapy albo frontalna walka z HTkami?

gałczoo

Skoro twierdzisz, że ten czołg jest malutki to musi jakoś przebijać wyższe od siebie czołgi , bo one mają lepszy kąt ; jeszcze skoro ma dużo peny to bedzie zarabiał

debilxddddd

4s pomiędzy pociskami w magazynku nadrabia resztę jego zalet XD 50 120 jest małogrywalne przy 3.3 s a co dopiero 4s

Twój Pan

Stalowy łowca fajny trybik bo no trzeba liczyć na drużynkę tlko na skilla i losowość trochę :3

Anonimowo

*NIE trzeba liczyć na drużynkę

henryk5pio

Dokładnie, w stalowych łowach miałem kilka razy 1 lokatę (raz od **** strony małym, nie dorobionym T-50 ubiłem dwa wielgachne IS-7-podobne potwory, bo nie olały i wygrałem), a tak to najwięcej 2 miejsc, które było najłatwiej w sumie zdobyć, olewało się 1 miejsce i unikało walki za wszelką cenę, łącznie z pałętaniem się po żółtych i przejeżdżanie przez czerwone strefy. Dla mnie ten tryb to był taki Survival w świecie World of Tanks 🙂 Nie mogę się doczekać na powrót tego trybu 🙂

Guwno

Boże nie, tylko nie te stalowe gowno co można se podpalić z **** czołg i wygrywać grę. ****** rng

Anonimowo

boze, to nie graj