Perłowa Rzeka i Berlin

Tym razem rzut oka na odświeżoną mapę Perłowa Rzeka i Berlin.

Nowa mapa jest zawsze wspaniałą okazją na przetestowanie nowych taktyk i doświadczenie odmiennej dynamiki bitewnej. Nadchodzący Nowy Rok przyniesie dwie nowe mapy do istniejącego zestawu lokacji, w tym bajeczną Rzekę Perłową, o której weterani World of Tanks pewnie jeszcze pamiętają. Wielu z Was sugerowało nam rekonfigurację i przywrócenie tego epickiego miejsca akcji z wczesnych aktualizacji z azjatyckim motywem, więc wróci ona w 2020 ze znaczącymi zmianami.

Przeprojektowaliśmy Rzekę Perłową w oszałamiającym HD próbując zachować jej charakterystyczne cechy, a równocześnie dać jej nowego wigoru w bitwach losowych. Przerobiliśmy rozplanowanie lokalizacji, co odbije się też na charakterze rozgrywki na mapie. Oprawa Rzeki Perłowej również się zmieni — pojawi się przed Wami jako mapa tropikalna z elementami azjatyckimi, które są znane dla wielu graczy World of Tanks.

Druga mapa, Berlin, będzie zupełnie nową lokacją. Wszystkie szczegóły będą dostępne w późniejszym czasie, więc zostańcie z nami!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

18 komentarzy

 1. hhtht pisze:

  mozesz sobie ją zablokować zawsze , niech nic juz lepiej nie usuwają bo bedzie jeszcze wieksza bieda…

 2. Andrzej pisze:

  A kiedy Wichura wróci?

 3. Anonim pisze:

  Niech wreszcie wywalą granicę imperium

 4. Glint pisze:

  Usunąć Cichy Brzeg, Overlord i Tundrę oraz przebudować Urwisko i Murowankę a gra zyska dużo na jakości.

  • xxx pisze:

   Przebudują jak Prohorowkę, Himmelsdorf, Ruinberg, Malinówkę, Gorki i inne, które stał się schematyczne, ciasne i pozamykane, z masą śmieci utrudniających manewr na w pełni otwartym polu. Tak samo jak skasowali Ko(sz)maryn bo to nie była mapa dla debili. Sam jestem noobem i potrafię (nie umiejąc grać medami) zjeść CAX każdego średniaka na dystans korzystając tylko z drobnych nierówności terenu. Po prostu nie daję się trafić. Teraz taka moda nas*ać skał na środku równinym wybetonować wioskę i stworzyć tunelowaty labirynt, żeby każdy trzęsiportek miał się jak przykleić do kupki gruzu lub innej stałej osłony. Kiedyś czołg ciężki przełamaniowy był wolny, ślepy, długo ładował i celność miał jak rozrzutnik gnoju ale jak trafił i to zabił. Teraz? Guld, guld, guld! Pojazdy wcale nie mają swoich cech klasowych, ale paczki przyniosły sukces kasowy, czyli z punktu widzenia gry: zarobili krocie, więc wszystko na najlepszych torach.

   • Glint pisze:

    Przede wszystkim pojawienie sie kolowcow wymusza stworzenie nowych map albo nawet nowych trybow, jezdzisz teraz bezkarnie kolowcem, to niech odpowiedzia bedzie kamperska mapa gdzie niszczyciele nie pozwola wiecej na YOLO wyjazdy pod baze.

 5. sracz pisze:

  perłowa rzeka to ta mapa z duza roznica wysokosci czy smocza grań? mi sie bardzo podobala a inny hejtowali teraz tez hejtuja a pewno nie maja pojecia co to za mapa co za spoleczenstwo

 6. nn pisze:

  no to jeszcze smocza grań …

 7. Anonim pisze:

  Zwrócić uwagę należy na to jak wiele krzaków zostało usuniętych. Wg robi wszystko żeby nie było wiele możliwości ukrycia się, a co za tym idzie bitwa trwała 3 minuty

 8. Gamer pisze:

  Perłowej nie pamiętam bo za krótko jestem w grze. A Berlin mam nadzieję ze stylem rozgrywki będzie podobny do Paryża

 9. TheLynx pisze:

  Perłowa rzeka… Moje wspomnienia to rozpoczęcie kampanii i poginanie nowo wygranym stugiem oraz Type 62 po maratonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.