Dziś w Superteście: 🇸🇪 UDES 03 Alt 3

Następny w kolejce będzie UDES 03 Alt 3, szwedzki czołg średni IX poziomu, który również jest wyposażony w zawieszenie hydropneumatyczne pozwalające zwiększyć kąt obniżenia działa z -7° do -13°. Pojazd przełącza tryby pracy automatycznie, gdy tylko prędkość jest wystarczająco niska.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Działo czołgu UDES 03 Alt 3 zadaje średnio 360 punktów obrażeń jednym trafieniem i cechuje się rozrzutem wynoszącym 0,35 m, czasem celowania wynoszącym 1,9 s i czasem przeładowania 10,2 s. Standardowe i specjalne pociski tego pojazdu są podkalibrowe. Współczynnik penetracji standardowego pocisku wynosi 252 mm, a specjalnego – 284 mm. Zasięg widzenia wynosi 380 m.
Nachylony pancerz pancernego Szweda wynosi 35 mm na przedzie kadłuba i 66 mm na wieży. Prędkość maksymalna tego pojazdu wynosi 50 km/h, a stosunek mocy do masy – 18 KM/t. Pula PW to 1600.

Rozgrywka czołgiem UDES 03 Alt 3 przypomina rozgrywkę innymi szwedzkimi czołgami średnimi wysokiego poziomu. Cechuje się on niską sylwetką, a ponadto jest wyposażony w zawieszenie hydropneumatyczne oraz działo o przyzwoitych parametrach. Tak jak jego towarzysze, pojazd ten jest dobry we flankowaniu, wykorzystywaniu osłon terenowych i organizowaniu zasadzek.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Ida premki IX poziomu?

 2. Gamer pisze:

  Tylko jedno pytanie po co ten pojazd został stworzony? Komu on w ogóle będzie potrzebny?

  • Anonim pisze:

   Dla takich ludzi jak ja. Grindujących szwedzkie medy, ale będących daleko od wspierania decyzji WG własnymi pieniędzmi, czy użerania się z dychami będąc 8 tierem. Mimo, że ten czołg nie ma lepszych zarobków – nadal umożliwia zdobywanie większej ilości free XP’a i XP’a załogi. Do tego wysoka pena na podstawie nie generuje aż takich strat jak premka załadowana po dach prem ammo i grając bez konta premium. A to tylko kilka możliwości. Jak pomyślisz wystarczająco długo to pewnie znajdziesz kolejne powody.

 3. Labamba pisze:

  Wlasnie teraz robie linie udesow i 9 jest dosc dobra mimo ze nie mam topowego silnika, dzialo okej, wierza i kadlub odbija w hulldown jak poebany hah wczoraj dostalem od scorpiona g i zostawil piękną sznyte od kadluba przez cala wierze XD odpowiednio ustawiony ciezki do ruszenia. Ten tutaj odbijac nie bedzie, nie te kąty. Jak ktos sie nauczy używać zawieszenia to mozna flanke trzymać drzewkowym trzymać a jak nie ma jak to krzaczek i power camp bo camo z kosmosu

 4. vice pisze:

  Nowa nagroda za fl?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.