Kalendarz adwentowy 2020, dzień 10: 🇩🇪 M48A2 Räumpanzer

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

co ja się kiedyś omordowałem żeby to przebić. Grałem 9 tierem z 250 + przebicia i za fiksa pana nie mogłem tego dziada ruszyć, na jakieś 6 strzałów przebiłem raz. Fakt że gościu sie sporo ruszał, i był częściowo schowany za krzakami/budynkami, ale wtedy ciśnienie mi ładnie podskoczyło – już myślałem że to jakiś 10 tier. Na tanks gg schematu pancerza nie widzę to nie wiem czy to mam armor jak ten 10 tier med amerykański Patton?

Maatti

Mam i raczej nie polecam. Trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby coś ugrać. Sporo odbija ale jest dużo za wolny… Generalnie jest stworzony do preferencyjnego MM a niestety ma normalny, wiec walicie za 240 do Mausa… Ja akurat lubie takie dziwolągi więc nie żałuję kasy ale nikomu nie polecam bo slaba frajda😀

Anonimowo

Jutro kupuję i sprzątam ten śmietnik co jest na randomach.

Inchi

hahaha dobre 😀

Powhatan

Aby kogoś sprzątnąć musisz go najpierw dogonic, a temu czemuś nawet wraki uciekają, o arcie już nie wspomnę.
Mam go, bo lubię takie wyzwania, ale.:
1. Za wolny.
2. Za wolno kręci się sam
3. Za wolno obraca wieże
4. Garnek jak wieża od ft7