Sklep premium: 🇨🇿 Škoda T 27

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Ja go mam i mi sie nim pardzo dobrze nim gra działo spoko pancerza niema na kadłubie wieża potrafi dingnąc

Buff dla CDC

Czytając komentarze na temat tego czołgu można śmiało napisać że jest to kolejny AMX CDC… czołg duży, lipne działo, brak pancerza… tylko z wyglądu czołg jest piękny tak jak CDC.

Smalec krol kuchni

Na 8 spoko na 9 i 10 tragedia . Szkoda bo fajny czołg. Pozdrawiam

f3js

Bardzo fajny czołg ale nie dla każdego. Ogarniety gracz robi spokojne 2.5-3k na bitwe z palcem wiadomo gdzie. Minus pancerz ktorego w ogole nie ma, a co do wiezy to potrafi czasami odbic rowne tiery ale raczej lajty. Na pewno czolg nie na pierwsza linie. Raczej rozsadne granie w drugiej linii oraz okazjonalne spotowanie.

Anonimowo

2.5 – 3 k zgodzę się. Da się zrobić, ale tylko jak masz ogarniętą drużynę trzymającą flanki. Jeszcze te zezowate działo. Czołg jednak zapewnia więcej nerwów niż przyjemności.

O_o

To ja mam jakis wybrakowany egzemplarz. Z mojego dziala jeden pocisk na trzy moze wejdzie w cel. Jeden poleci w kosmos, drugi sie odbije i dopiero trzeci wejdzie. W zwiazku z tym mam oszalamiajacy dpm na poziomie 600 obrazen na minute. Golda na nim nie uzywam , co moze tez byc powodem, ze osiagam wyniki takie jak osiagam, bo na podstawowych pociskach powyzej 8mek pena niedomaga. I jak poprzednik napisal – bez ogarnietej druzyny za wiele sie nie zrobi.

Lajt

dokładnie jak przedmówcy… czołg zamiast działa ma jedno wielkie wiadro… zmartwię Cię ale z golda jest podobnie tylko szybciej pudłujesz 😀

ff

Nie kupować tego czołgu! Najgorsza premka, ponad 20 sekund ładowania i 3 pestki, z których może jedna doleci do przeciwnika.

Anonimowo

Ze skórką 3D ładnie wygląda i to na tyle z plusów tego pojazdu.

Roomster

Bedzie w paczkach swiątecznych

WGSHOP

Razem z twoim rozumiem

Anonimowo

Przynajmniej go dostanie. A przy okazji. Może mi ktoś powiedzieć kiedy WuGie usunie buga z lajtami? Męczące to już się staje że lajt 2 tiery niżej rozwala mojego HT. Pozory realizmu zachowujmy. Skoro działo 120-150 mm z HE strzela za zero to dlaczego działko 50-70mm doi mnie do zera?

Anonimowo

Magia wota. Miałem coś podobnego Grając 50TP IX dostawałem od TIGERA P VII. Wgryzał się w mnie każdym pociskiem strzelając z odległości z której samo trafienie w czołg już jest wyzwaniem bo nie wiadomo jak wot wylosuje

Anonimowo

Bo RNG, statystyki nic nie znaczą i tak będzie jak gra chce

Roomster

dlaczego?