Ustawka: Type 5 Heavy vs. Maus

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Witajcie, czołgiści! Dzisiaj w Ustawce sprawdzimy, który czołg superciężki jest obecnie najlepszy. Niszczycielski Type 5 Heavy czy niezniszczalny Maus. Każda maszyna ma swoje zalety i wady, ale konfrontacja dwóch potworów z dziesiątego poziomu to zawsze coś godnego uwagi. Zobaczmy, który z nich zwycięży w tej walce!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
asdads

o pół godziny konta premium xD

Hisakoo

Mam Mausa i Typa, tak jak kolega pisze wynik był z góry przesądzony. Niestety ale Typ jest owiele lepsza maszyną.

muriceps

dlaczego jeden z mausów został “wyblurowany”? Co ma na kamuflażu czego twórcy filmu nie chcą pokazać oglądającym i co zostało ocenzurowane?

xxx

Maus to ofiara. Technologicznie maszyna z przełomu 1944/45. Dla porównania IS-3, który wjechał do Berlina jest na tierze VIII. Niemcy przez to mają bardzo pod górę. Do tego jest za wolny, wszystko go objeżdża, a pancerz w złotej erze nie spełnia swojej roli wcale. Takie Lakeville na przykład z południa; jeśli na środek wpadnie ogarnięty bat chat to zanim Mysz dojedzie do nasypu (pierwsza stała osłona) to pół magazynka w boku siedzi albo lepiej. Więc odpuścić sobie 2/3 mapy czy liczyć, że nie zdarzy się pech? Do tego działo, które jest zwyczajnie słabe. Na plus muszę przyznać maskowanie jest dobre. Redshire i stanąłem jak ostatni kretyn na środku wzgórza. Powinni widzieć czołg superciężki z kosmosu, ale nie. 90% bitwy tłukłem niewykryty. Wynik ustawki był jednak bardzo prosty do przewidzenia.