Prosto z Supertestu: 🇬🇧 LHMTV

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kirowiec

kolowce maja jeszcze auto aima a to juz przesada bo ludzi za to banuja. i 90% strzalow w bok za 0 w magiczne jabane koleczka. moim zdaniem to zepsulo gre w takim stopniu jak to zjebane rng i ustawianie meczow randomowych przez WG.

Sla

Najgorsze jest to, że rozwalisz mu to jedno kółko to on nawet nie odczuje straty więc dalej zasuwa 70 na godzinę i trafia wszystko w ruchu.

pitrex_02

z każdym uszkodzonym kółkiem mobilność kołowców spada 😉

pitrex_02

auto aim jest na prawym przycisku myszy w każdym czołgu, nikt za to nie banuje 😀
90% strzałów to kółka? to ja na prawdę nie wiem jak ty w nie strzelasz
zjebane rng zepsuło grę? to kiedy była nie zepsuta? eng jest od zawsze
ustawianie meczów randomowych przez wg? a masz na to jakiś dowód? albo przynajmniej cień dowodu? 😀

sztil4

Powiem tylko tyle że odkąd wprowadzili kołowce zakup lub robienie lightów z linii gąsienic nie ma sensu !!!!!!! Kołowce są złe i powinny być usunięte z gry !! ostatnio goniłem kołowca 8-tierowego moim elc even 90 ( po akcji jak wjechał nam do bazy i wystrzelił arty ) rezultat był taki że za cholerę nie mogłem go trafić lub strzały za 0 dmg już nie wspomnę o jego dogonieniu za to on z łatwością jadąc z taką prędkością mnie trafiał i przebijał. To samo tyczy się robienie misji zanim dojadę do jakiegoś punktu żeby podświetlać kołowiec już tam dawno stoi i spotuje więc gdzie tu logika ?

Anonimowo

Co spotuje? Bo z doświadczenia wiem, że kółkowiec to guano, a nie spotter. Z 310 zasięgu widzenia cudów nie wykręcisz. Kółkowce to bardziej taka sztuczna przeciwwaga dla spotterów (lighty i medy). Mają ich zatrzymać i tyle. I jak ktoś jest cienkim Bolkiem – to da się zatrzymać i nie będzie wykorzystywać potencjału lighta. Mówisz, że kołowiec robił cię jak chciał? A może robił, bo sam chciałeś by cie porobił. Zamiast zagrać ostrożnie, od osłony do osłony, jechałeś po otwartym i ułatwiałeś mu robotę. Dałeś mu szansę wykorzystać jego największy atut – genialną celność w ruchu. Kołowców ogólnie nie lubię, bo są zbyt zależne od drużyny, a za mało samodzielne na początku bitwy.

Anonimowo

kolega dobrze pisze … zanim się dojdzie do krzaczka do e1 gdzie jedzie 80% społeczeństwa… to ebr już tam stoi albo przejeżdża obok lighta i jest spalony … Wiadomo jest że jak ebr jest szybszy to wjedzie na wrogą część mapy i wypotuje lighta, którego zabiają td’ki zanim ten coś wyspotuje… dziś type 4 zniknał mi z 230m …. przy czym zaraz dostałem strzał bez wyświecenia …. na ru gdzie 410m jest na podstawie …

pitrex_02

kołowiec ma ogromny wpływ na bitwe, nie bez powodu ma najwyższe winratio wśród lightów

pitrex_02

pro tip: na początku bitwy nie wjeżdżaj do krzaczka z którego chcesz spotować cały przeciwny team tylko zajmij pozycje aby wyświecić kołowca, dopiero jak on zginie zajmij swoją pozycje