🇩🇪 M48A2 Räumpanzer: model kolizyjny pojazdu

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mateczka rasija

Gdyby ten tank był RUski, lemiesz dawałby co najmniej 50 mm pancerza

Silentraz

Ale trafienie w ten lemiesz uszkadzałoby magazyn amunicji

John_lemoniadovsky

To raczej chińskie

mateczka rasija

raczej brytyjskie

Anonimowo

No dobra wszystko cacy pierdacy, ale ten durny rusek wziął na tapetę tylko pociski Podkalibrowe kalibru 120mm ze średnią penetracją 200mm…
Nawet nie spojrzał na inne popularne kalibry (90 i 105mm) na tym tierze, na domiar złego nie sprawdził jak wygląda siatka kolizyjna tego pojazdu na tle pocisków HEAT.
Wziął w sumie HTkowy kaliber i zadowolony testuje (nawet IX medowe nie mają takiego kalibru.). Przecież to med, on w bezpośrednim starciu nie spotka HTka, nie pojedzie na przepychacze, pojedzie tam gdzie medy, jak spotka HTka to w late game i będzie go już tłukł ze zgrają swych kompanów jak bitwa będzie już wygrana albo będzie bezradny bo przeciwnicy roznieśli jego kolegów z drużyny więc tak czy siak i tak kopnie w kalendarz, whatever.
Co nie zmienia faktu że ten lemiesz wygląda na bardziej solidny a tu tylko 10mm stali, co by nie mówić, fakt słabo, takie troszkę meh.
Zresztą…i tak wszyscy będą walić mu po tej cholernej wieżyczce z pięćdziesiątką.
Tyłka nie urywa tak czy siak.

Ech
Hje

X’D

oszukus

rozczarowanie