Wieści z SuperTestu – nowy typ pocisków

 

Nowy typ muszli pocisków,

Wkrótce zostaną zamknięte testy nowej mechaniki pocisków przebijających pancerz. Należy pamiętać, że jeśli koncepcja pocisków przebijających pancerz zostanie pomyślnie przetestowana, szczegółowe informacje dotyczące ich użytkowania zostaną ogłoszone później.

Semi-armor piercing shells (bo o nich mowa) – to nowy rodzaj pocisków, podobny do wysoko wybuchowych mechanizmów penetrujących pancerz, co oznacza, że ​​powłoka eksploduje natychmiast po trafieniu w jednostkę wroga. Jednakże penetracja pancerza przez pociski przebijające pancerz będzie wyższa niż w pociskach wybuchowych. Różnica między tego rodzaju ostrzałem, a pociskami o dużym ładunku wybuchowym polegać będzie na tym, że nie będą one w stanie wywołać pożaru ani uszkodzić modułów okrętu przez falę podmuchu.Pociski mogą rykoszetować.

Prawidłowo używane pociski przebijające pancerz mogą zadawać więcej obrażeń niż pociski wybuchowe, ale brak pożarów i obecność rykoszetów daje graczom możliwość skutecznego przeciwstawienia się tego typu amunicji.

Pamiętaj, że informacje na blogu deweloperskim są wstępne i mogą ulec zmianie.

 

Źródło: World of Warships Development Blog

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

4 komentarze

  1. c111 pisze:

    gold ammo ? fuj fuj no no …. no pay to

  2. Anonim xD pisze:

    Gram w Wota i w wowsa i wocie by też to się sprawdziło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.