Sklep premium: 🇺🇸 Ram II

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gustawpol

Czołg dostałem od Rykoszetu i mogę śmiało polecić do zabawy. Swojego czasu byłem top1 graczy na serwerze EU na tym czołgu w tej śmiesznej klasyfikacji WG, więc chyba wiem co piszę. Jedynym jego mankamentem jest niska penetracja na standardowym pocisku, chociaż przy jego szybkostrzelności brak przebicia raz czy dwa nie stanowi problemu. Zawsze pozostaje APCR.

ehyre

Żadnej piątki premium nie warto teraz kupować.
Trójki już nie walczą z piątkami i ciężko zrozumieć dlaczego. Oczywiście nie chodziło o wsparcie ludzi grających trójkami, ale o zniechęcenie ludzi grających piątkami. Za dobrze się bawili i za dużo zarabiali, więc nic dziwnego, że WG im to uniemożliwiło i maksymalnie obrzydziło. Postsowiecka mentalność

Glint7

Bo taki kartofel jak ty potrafi się odnaleźć wyłącznie na niskich tierach będąc na topie. Zrób wszystkim przysługę i nie wychodzi poza tier 5.

robertunio

105 peny to za mało – często trzeba wspierać się goldem, który ma wprawdzie 170 ale nie po to kupuje się premkę żeby często strzelać z golda. Działo ma celność rozrzutnika gnoju. Na tych tierach WG nie zniszczyło balansu tak jak na ósemkach poprzez wprowadzenie kilku OP premek, ale kiedyś ten czołg czasami walczył z trójkami, teraz nigdy. Czołg nadal jest grywalny ale nie zachwyca. Taka czysto “kolekcjonerska perełka” i tyle w temacie.

Anonimowo

Do zarabiania to masz 8ki. To jest bardziej ciekawostka i funtank. Gram nim od czasu do czasu w opcji full gold, zeby sie “odatresowac”. Ogolnie calkiem przyjrmna zabaweczka. Czasem cos odbije. Kasa co 2sek po ok. 75dmg. Od czasu do czasu polecam. Do stalego grania meczarnia.