🇨🇿 Škoda T 27 w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bocik

czy wiadomo cos czy to bedzie czolg na maraton w lato (lipiec-sierpien) ?

anonim

Tego nikt nie wie

Anon

Wypuścili drzewko z godną pożałowania 8, która w żaden sposób nie przypomina mety wysokotierowego drzewka Czechosłowackiego. Teraz mają zamiar wypuścić czołg, który wygląda jak coś czym zawsze miał być 8 tier tej linii, ale WG na to nie pozwoliło? Chyba jakiś spóźniony żart. Zawsze opowiadam się za wzięciem głębokiego oddechu i nie traceniem komórek mózgowych przez tiltowanie się tym co robi WG, ale tym razem po prostu plują w twarz wszystkim, którzy kiedykolwiek grali tą nacją.

Jeżeli mają zamiar wypuścić drzewko z oryginalnym playstyle’m to niech robią to jak z Włochami. Jest dobra premka, ale jest też drzewkowy odpowiednik, który daję radę.

YEUOPTOTY

I to jest właśnie mentalność ludzi, że “jak ja nie miałem tak, to czemu inni teraz mają mieć?”. A Później się dziwić, że nie jest lepiej, bo stare wyjadacze ciągle będą pluły na każdego, by tylko zbezcześcić kogoś dobre mienie.

Krecior

Poprawią penę i będzie op premka. Bo na razie nic tym bez golda się nie przebije.

Anonimowo

Nie no, pena nie jest aż tak strasznie mała. Na IX wystarczy bez golda, z niektórymi będzie problem jak np. Type 4 jak się nie celuje. No i oczywiście z X, na nie trzeba będzie już wcisnąć przycisk “2” jak chcemy do nich strzelać od frontu.

BARRY_spocona_pacha

i to jest największy problem dzisiejszego wota. Jak dycha to trzeba klawisz dwa. Nie, nie trzeba. dycha musi mieć przewagę nad tobą. skoro masz ją przebijać ósemkami to po co je robić?

Anonimowo

Ojej nie potrafiłbyś objechać/zaskoczyć przeciwnika przy znakomitej mobilności. Jak mi przykro…

Anonimowo

Miłego objeżdżania przeciwników na Przełęczy albo innych tunelowych mapach

Gamer

Nawet fajnie wygląda parametry też wydają się w ok. W pewnym stopniu alternatywa dla Włocha. Czyżby nagroda za kolejny maraton? Nigdy nawet nie tykalem czeskich maszyn ale ten pojazd mnie bardzo zaintrygował

stary

Powiem ci tak apropo czeskich tanków : od piątego tieru fajna linia nie licząc wg mnie najgorszego 8 tieru w grze czyli VTU. Skoda t50 pozwoliła mi wykonać 13 misji na chimerę przy normalnym expieniu. W 10 brakuje tylko peny czasami a tak to naprawdę fajna maszynka.

stary

Lepszy pancerz, tańsze pociski standardowe, jarzmo praktycznie nieprzebijalne, lepszy stosunek mocy, krótszy czas celowania, ale gorsza prędkość max, gorsza celność, gorsza pena na złocie i zwykłych, brak systemu doładowującego i nie można założyć dosyłacza, gorsza depresja czyli słowem progetto nie pobije, ale myślę, że jako zarabiaczka będzie jednym z lepszych tanków pytanie tylko jak z ładowaniem między pociskami i celnością w ruchu .

Mik0ł4j

No i czołg bardzo fajny tylko zastanawiam się czy będzie lepszy od progetto(pomimo innego stylu gry) ale nie wiem, może go kupie.

Godzilla aka Gesslerowa

Jak podkręcą DPM to będzie czołg konkurencyjny dla włoskiej premki 8 tieru Progetto M46.
Będzie się to nadawało tylko i wyłącznie do szkolenia załogi.

Anonimowo

Nie będzie, Progetto dalej będzie miało swój atut w postaci pół automatu, czyli w razie gdy RNG zostawi te parę pkt hp przeciwnikowi, to progetto go dobije, a czech nie

realista

dokładnie anonim , godzilla aka Gesslerowa chyba w wota nie umiesz grac progetto bedzie najlepszą premką medem do kiedy nie zrobia takiego samego czołgu tylko z lepszymi parametrami

Anonimowo

<3