World of Tanks Polska – Najlepsze strzały №35

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

mam powtórkę z FV3805 – IX tier arta , jak ODBIJAM sie na HE od T-10 <3 Weszło bez ogłuszenia z pieknym odgłosem dinga ;D Zresztą jak inni piszą że ilość premek czy konta premium ma znaczenie – gówno prawda, z razem z lolkami mam chyba 70 coś premek i rng tak mnie kocha że 13-75 przebija Conquerora a ja się nim dingam on P44 ;/

Blaszany

Wiecie czemu WG robi takie filmy? Bo są zabawne? No jasne, to się dobrze ogląda, wiadomo. A przy okazji jest to najlepszy argument ze strony WG żeby bronić zj…..go RNG “bo to przecież esencja dobrej zabawy w WoT”.
Zastanówcie się czy nie było by fajnie, gdyby fajne skillowe akcje się udawały, bo ktoś dobrze zagrał – a nie dlatego, że miał szczęście i RNG zdecydowało. Rozsądne wartości losowe w grach poprawiają rozgrywkę, ale RNG w WoT to rak.