W Superteście: 🇸🇪 Szwedzkie czołgi ciężkie poziomu VIII-X

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
alfabetafoxrot82

Mi szkoda tej pestki. Bardzo trudno mi zawsze było wsadzić w przeciwnika 4 na raz ale za to przeciwnik wiedział że mam jeszcze jedną i czekam żeby go skończyć gdy ja właśnie ładowałem od nowa cały magazynek. Teraz łatwiej będzie im liczyć do 3 i złapać mnie na przeładowaniu. Ile razy będzie tak że zabraknie tej czwartej żeby skończyć i co wtedy

Anonimowo

Powinni celność polepszyć bo jest tragiczna ale pozostałe zmiany są ok

iBlackLagoon

Czas celowania powinni zrobić taki sam jaki jest na francuskich magazynkach

CzołgistaZpOdlasia

Podoba sie dla Mnie

Lord

A gdzie penetracja? Jedna z najgorszych wśród X

ali

polaki maja gorszą wiec nie *******

Wild Beasts

Hahahah typowe WG zamiast poprawić maszyny na plus to pogorszyli. Jak można Kranvagn zabrać pestkę ? Wiadome jest że czas przeładowania mniejszy będzie bo i pestek mniej do ładowania więc wychodzi na to że poprawili tylko penetrację. Czyli nadal Szwed jest najgorszym ciężkim magazynkiem na X tier. Zabranie mu pestki jest równoznaczne z zabraniem facetowi jajec. Magazynek ma długo ładować ale kosić magazynkiem a Szwed teraz to może co najwyżej kosić trawę na boisku szkolnym. Nie wiem kto tam pracuje ale chyba pracowników w WG zatrudniają za szkół specjalnych.

Que

Zamiast na sam magazynek patrz też na dpm. Co ci z jednej pestki jeżeli dpm z 2285 podskoczy na ponad 2900! Ale lepiej płakać bez liczenia. Nawet nie wiem jak cię określić. Zmiana krana na plus.

Sla

Też mi się wydaje, że kolega wyżej nie wie o czym pisze uważając to za nerf. 😀 Moim zdaniem czołg potrzebuje buffa w czasie celowania i może penetracji oraz szybkości lotu pocisku, ale zmiany z supertestu to i tak ogromne buffy.

Brahu

Chyba jaja sobie robisz… Nigdy z tą celnościa nie osiągniesz 2900 dpm

p1003

Ty Brahu, kalkulator prosty zwrócił wynik 3046 dpm. Pozdrawiam

FlamixKL

Penetracja!!!

Anonimowo

AP zamiast apcr przy obecnej penetracji albo buff do 260mm przy pozostawieniu apcr i będzie git.

Kuba

Celność im poprawcie po pierwsze 😎

Fadus

I mobilnosc zeby ja kolowce jezdzily i kadlub jak przy mausie, i z dolna plyta jak w 279.

Kuba

Mobilność ujdzie kolego i pancerz, ale lubi zasadzić kalafiora zdecydowanie za często…przy 4 pestkach w magazynku to boli…a przy trzech to to już duży smuteczek 😛