World of Tanks Polska – szalone eksperymenty №25

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bede fioletem

TAK JEST

HErownasieDMG

Kurła!!!!!!! Gdzie obiecana premka 2poziom kolowiec!!!! Obiecali i nie dali!!!!

Anonimowo

Mieli tesz dadź Wafla E 100 dla kaszdego i tesz oszukisty z ŁorGEJmingu nie dały. Nigdy wiencej nie wesprze tych złodzieji. A dałem sporo do ich kiesy i powinni liczyć sie z takimi jak ja! Może zrubmy strajk i nie wspierajmy tych kłamcuf?

HErownasieDMG

Słaba prowokacja

Anonimowo

Tfoja tesz jest słaba!

HErownasieDMG

Ja napisałem prawdę. Była obiecany kolowiec 2tieru. Kolowce weszły i nie dość że niewypał to na dodatek 2 tieru nie ma. mamy za to wolweraina pomalowanego na niebiesko i wciskanie go jako francuskiej premki.

Anonimowo

Teraz na poważnie… A gdzie ta obietnica była? Były screeny i prawdopodobny termin/wydarzenie gdy ów pojazd zostanie dany graczom.

HErownasieDMG

Ale też nikt z wg jak również panowie Ctrl+c Ctrl+V nie zaprzeczali jak każdy mówił że będzie to razem z premiera kolowcow. Bo na logikę tak powinno być. Bo on potrzebny by był graczom teraz. Po co on mi za 3 miesiące. Każdy już zdąży rozczarować się kolowcami i oleje je na całej lini.

Anonimowo

Niezaprzeczenie nie jest żadną formą obietnicy. Nigdy też WG nie dawało czołgu premium wraz z premierą gałęzi/linii. Wchodziły szwedzkie TD? Nie było szwedzkiego TD premium 2/3 tieru. Wprowadzali włoskie i… Też nie dawali lolka do szkolenia załogi. Więc czemu mieli robić wyjątek? Tak to dadzą w rocznicę firmy/gry i tyle. Tradycyjnie. Swoją drogą ten lolek i tak jest gniotem. Słaby do szkolenia kołowców, bo tylko połowę szkoli. Imho w tej roli lepiej wypada ELC EVEN/Kosiarka.

HErownasieDMG

Ok. Przekonałeś mnie co do prezentu. No i potwierdzam że kolowce to gniot. Grywalny jak się zainwestuje w moduły i załogę. Nie dla kogoś co gra jak Paździoch za free. zmarnowalem 30k free expa na ten badziew. no i pociski he na lynxie to już przegięcie.

Anonimowo

Też gram za frajer. Od 4 lat. Większość maszyn zdobyłem albo na jakiś giveway’ach, albo na konkursach/maratonach organizowanych przez WG. Trochę się tych czołgów zebrało na przestrzeni tych lat. Polecam tu zainteresować się programem rekrutacyjnym, gdzie można zdobyć nawet fajne premki, które będą grywalne nawet dla przeciętniaka. Na kołowcach już jestem na 8 tierze i jest nawet nawet przyjemny, acz spoter z niego słaby – bardziej jako asystent innego czołgu, który ma zdolności do świecenia. HE to jeden z niewiele jego atutów i mające jedynie zastosowanie na początku, gdy możliwe będzie nawiązanie walki z innym lightem/kołowcem. Na dyszce już przy standardowych modułach będzie możliwe coś więcej, acz dalej daleko od medów/lightów. Dopiero na modułach za obligacje będzie dobrym spotterem. Linia ogólnie bolesna na niskich, a przeciętna w grze od 8.