Sklep premium: 🇺🇸 M4 Improved i 360 dni konta premium z dwoma czołgami premium

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Miś36

Jeśli posiadam już w garażu WZ-120-1G FT, to przy zakupie tego zestawu nie otrzymam rekompensaty w złocie za nabycie duplikatu. A czy kupując zestaw dostanę rekompensatę w kredytach (czołg WZ-120-1G FT wart jest 2700000 kredytów). Trzeba posiadany pojazd przed zakupem zestawu sprzedać za kredyty, czy rekompensata w kredytach zostanie mi przyznana automatycznie bez wcześniejszego zbywania posiadanego pojazdu ?

Anonimowo

“Ten Szerman jest tak “Improved”, że nie dość, że jest najgorszym Szermanem w grze, to jeszcze jest chyba najgorszą premką z pośród premek piatego tieru.

Kosa

prawda, ale ma również silnego konkurenta w postaci chi nu kai

Aniniminus

Jak by dali 360dni z typem 59 to bym szanowal

Anonimowo

Mogli być dać Type 59 z okazji Roku Świni, na pewno bym kupił i nie tylko ja… Te dwa czołgi, prawda są dobre, ale nie powalające. Type 59 to też nie to co kiedyś, ale dla mnie tak wisienka na torcie była by super

Mi

Popieram. Nie zdobyłem 907. To może bym na VIII się wyżył.

Gogol

Prawda, dobra oferta. Oba czołgi bardzo przyjemne. Jednak z zasady nie płacę, co najwyżej raz do roku na święta kupię najmniejszy zestaw skrzynek albo dopłace jakieś 20zł na czołg VIII premium z maratonu. Type 62 był kiedyś w maratonie to udało się zgarnąć za darmoszkę (ile to było grania) 🙂

q

Jakby policzyc , to oferta z typem 62 i wz i rokiem premium wychodza bardzo atrakcyjnie.. ale najpierw trzeba przebrnac granice psychologiczna jaka jest tak wysoka kwota jednokrotnie na elementy gry.

wege

Dla mnie większą barierą psychologiczną jest idiotyczne RNG i zyebana ekonomia w grze.

herrtera

Zgodzę się co do RNG. Skutecznie psuje grę. Wiem że działa to w dwie strony, ale wg mnie powinien być ograniczony do góra +/-10% Poza tym te krytyczne uszkodzenia na gąsienicach light-a który obrywa i bezkarnie jedzie dalej, gdy ty masz 200 peny na pocisku i powinieneś przebić go na wylot a może jeszcze czołg za nim….

Wyjaśniacz Osiedlowych Pomidorów

No właśnie dlatego nie przebijasz 🙂 bo pocisk na wylot przelatuje , poprostu masz za dużo penetracji hah 😀

Tomek.Z

Ha ha ha, na wylot, dobre XD….