Marzenia czołgisty. Wielowieżowe czołgi

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
godlike

Tak, jestem za.

Nieh_Da

Życzę WG będzie dodać te czołgi do gry.

Gamer

Wielu graczy sobie nie radzi dobrze z opanowaniem jednej wiezy i dział a co dopiero z dwoma lub trzema. W Halloween to testowaliśmy i jeden czołg dawał radę ale ten drugi był kiepski

iBlackLagoon

Obydwa były dobre, a najlepszy ten mały

PlazmaKEKS

Tak, jestem za.

BamboMambo

Moje marzenia czołgisty to:
1.Poprawa MM
2.Rebalans pojazdów
Więcej mi do szczęścia nie potrzeba

iBlackLagoon

MM już dawno poprawiony.

NSX

jeszcze przydał by się buff dla artylerii bo robienie 300dmg przy reloadzie 30sek to jakieś nieporozumienie

Maraskin

MM jestem za. Co do rebalansu to wolę polepszyć słabsze czołgi niż nerfić dobre. Coś już zaczynają mówić o nerfie dla japońskich, czy nad T67. Zostawcie “garnuszka” w spokoju!

za 5 zł ogolę sobie jajka

1) Czołgi wielowieżowe już są w WOT. Że wspomnieć tylko o japońskich ciężkich.
2) Marzenie czołgisty wg mnie – dajcie się cieszyć grą tak jak kiedyś. Zlikwidujcie gold ammo. I przestańcie karmić każdego bajką że jak dojdzie do dychy to MM wynagrodzi mu w losowaniu 8 i 9. Nie, nie wynagrodzi. Na 20 bitew zobaczyłem ósemki 3 razy.

Krogoth

Ad.1 A także radzieckich
Ad.2 Teraz jest po prostu za dużo dyszek. Za dawnych czasów, mało kto miał konto premium, a jeszcze rzadziej ktoś kupował pestki premium za złoto. Nie wspominając już o misjach osobistych, rezerwach itp itd. W efekcie wbicie dychy kiedyś wymagało BARDZO dużo zaangażowania i równie wiele czasu czy cierpliwości. W dodatku “utrzymanie” tieru X kosztowało fortunę i “zarobek” po bitwie rzędu -40.000 to była normalka.

Zwiększona populacja na tierach 8-10 w połączeniu z amunicją specjalną, tanim premium, premtankami, rezerwami etc. sprawiły że każdego stać na zabawę wysokimi tierami bez obaw o srebro, a poziom rozgrywki jest tam tak “randomowy”, że szkoda gadać. Tiery 8-10 są zazwyczaj niegrywalne. Ostatnimi czasy bitwy 5-6 tieru potrafią prezentować znacznie wyższy poziom niż te na 8-10 🙂

iBlackLagoon

“dajcie się cieszyć grą tak jak kiedyś” = niech WG zbanuje XVM

SeKLeS

Wyebać w pistu wszystkie mody. To jest jedyne rozwiązanie. Niestety nigdy się tak nie stanie, gdyż jest to jawne przyzwolenie ze strony wg do oszukiwania. Wszak ktoś na tym kasę trzepie, prawda?
Boostów też nie usuwają. Co i rusz widzę jakiegoś głąba, który po lekturze yt “wypadł z mapy” na randomie. To jest błąd gry i należy to poprawić.

Anonim

Ja raz