Marzenia czołgisty. Wielowieżowe czołgi

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

W najnowszym odcinku programu Marzenia czołgisty porozmawiamy o wielowieżowych czołgach w World of Tanks. Jak wyglądają? Dlaczego są unikalne? Czym mogłaby wzbogacić grę i zaskoczyć nas nowa mechanika? Odpowiedzi szukajcie w piątym odcinku naszego programu. Miłego oglądania!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. Nieh_Da pisze:

  Życzę WG będzie dodać te czołgi do gry.

 2. Gamer pisze:

  Wielu graczy sobie nie radzi dobrze z opanowaniem jednej wiezy i dział a co dopiero z dwoma lub trzema. W Halloween to testowaliśmy i jeden czołg dawał radę ale ten drugi był kiepski

 3. PlazmaKEKS pisze:

  Tak, jestem za.

 4. BamboMambo pisze:

  Moje marzenia czołgisty to:
  1.Poprawa MM
  2.Rebalans pojazdów
  Więcej mi do szczęścia nie potrzeba

 5. za 5 zł ogolę sobie jajka pisze:

  1) Czołgi wielowieżowe już są w WOT. Że wspomnieć tylko o japońskich ciężkich.
  2) Marzenie czołgisty wg mnie – dajcie się cieszyć grą tak jak kiedyś. Zlikwidujcie gold ammo. I przestańcie karmić każdego bajką że jak dojdzie do dychy to MM wynagrodzi mu w losowaniu 8 i 9. Nie, nie wynagrodzi. Na 20 bitew zobaczyłem ósemki 3 razy.

  • Krogoth pisze:

   Ad.1 A także radzieckich
   Ad.2 Teraz jest po prostu za dużo dyszek. Za dawnych czasów, mało kto miał konto premium, a jeszcze rzadziej ktoś kupował pestki premium za złoto. Nie wspominając już o misjach osobistych, rezerwach itp itd. W efekcie wbicie dychy kiedyś wymagało BARDZO dużo zaangażowania i równie wiele czasu czy cierpliwości. W dodatku „utrzymanie” tieru X kosztowało fortunę i „zarobek” po bitwie rzędu -40.000 to była normalka.

   Zwiększona populacja na tierach 8-10 w połączeniu z amunicją specjalną, tanim premium, premtankami, rezerwami etc. sprawiły że każdego stać na zabawę wysokimi tierami bez obaw o srebro, a poziom rozgrywki jest tam tak „randomowy”, że szkoda gadać. Tiery 8-10 są zazwyczaj niegrywalne. Ostatnimi czasy bitwy 5-6 tieru potrafią prezentować znacznie wyższy poziom niż te na 8-10 🙂

  • iBlackLagoon pisze:

   „dajcie się cieszyć grą tak jak kiedyś” = niech WG zbanuje XVM

   • SeKLeS pisze:

    Wyebać w pistu wszystkie mody. To jest jedyne rozwiązanie. Niestety nigdy się tak nie stanie, gdyż jest to jawne przyzwolenie ze strony wg do oszukiwania. Wszak ktoś na tym kasę trzepie, prawda?
    Boostów też nie usuwają. Co i rusz widzę jakiegoś głąba, który po lekturze yt „wypadł z mapy” na randomie. To jest błąd gry i należy to poprawić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.