WG Fest 2018 – Easter Egg

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

jeszcze wypadające łuski po strzale by się przydały no i możliwość strzelania z karabinów.

Maniek

Łuski zostają w czołgu. Na otwartych pojazdach czemu nie.

Roophert

B1nar – to ja Ci zapodam jeszcze jednego ester egga – na pierwszym gifie widać tzw. “brwi Breżniewa”, czyli dodatkowe opancerzenie na wieży T-54/55. Również widać dodatkowe ekrany po bokach kadłuba (na pierwszym gifie osłaniające skrzynki, na drugim dodatkowe na gąski). Na czwartym zdjęciu widać to dokładnie (+ zbiorniki paliwa).

Skórka? A może raczej nowy pojazd? Bo te brwi byłyby buffem dla zwykłego Teciaka. Wszystko wskazuje, że to któryś T-55AM, tylko który? T-55AM2? A może nasza Merida (chociaż ta najmniej mi tu pasuje)?

Anonimowo

przyjrzyj się dokładniej wieży, mi bardziej przypomina t-62m

Anonimowo

Prawdopodobnie ten: https://wgmods.net/561/

Famero

No to jest cały WoT , malują czołgi, odpadające elementy, mokry pancerz po wjeździe w wodę i 100 innych pierdół , ale by zabrać się za MM to już nie ma kto i nie wiedzą jak.

Stary Wilk

MM jest poprawiony, chyba że chcesz wrócić do czasów gdzie:
– V poziom losowało na X poziom
– było się jedyną VIII na X (nie było lustrzanego odbicia poziomów)
– 10 vs 10 art
– w jednej drużynie np. same medy w drugiej TD albo HT (nie było lustrzanego odbicia typów pojazdów)

colraginis

I z ręką na sercu powiesz, że teraz MM dobrze działa?
Twierdzę, że ten aspekt gry wymaga wìększej uwagi niż odpadające elementy pancerza. Ale może się mylę. Pozdrawiam

Roophert

A co stoi na przeszkodzie w pracy równoległej? Przecież zupełnie inny zespół zajmuje się detalami na czołgu, a zupełnie inny meachniką typu MM…

colraginis

Nic. Zakładam jednak, że Ktoś w ramach podziału całego budżetu decyduje, który projekt ma większy priorytet. W moim przekonaniu nie jest to odpadający reflektor. To akurat nie przyciągnie nowych graczy.

Nie gram w domu

Gram już prawie 5 lat. Uważam że obecny mm jest najlepszy z jakim miałem do czynienia. Być może +/- byłoby lepsze, ale podoba mi się to ze po obu stronach są takie same ilości thierów. I że magazynki są równoważne magazynkami, ciężary ciezarami itd. Nie przeszkadza mi też że często jestem losowany jako bottom Thier. Mam odpowiednią ilość przeciwników z mojego thieru a i więcej exp za dmg i asyste na wyższych thierach. To co mnie zdraznia to plutony złożone z 2 czy 3 op tankow. Z drugiej strony zdarzają się i w moich drużynach jak i u przeciwników. Wg mm to nie jest największy problem gry

Maxus

Co jak co, ale takie losowanie jednej 8 na 14 X było dużo lepsze niż obecne 3/5/7, ponieważ obecnie cała bitwa jest mocno zależna od tych trzech topowych czołgów. Więc jeśli one zawiodą jest bardzo duża szansa, że taka bitwa jest przegrana dla całej drużyny.
A tak grając np. 14/0/1 nawet mając pięciu totalnych pomidorów, nadal masz 9 czołgów do ugrywania bitwy.

Co trzeba przyznać na plus to te lustrzane odbicia. Zauważyć trzeba, że i ta kwestia nie działa w 100% prawidłowo, bo jednak tedek tedekowi nierówny i nieraz zdarzają się losowanie, gdzie po jednej stronie jest Strv a po drugiej E3 czy Jagoda :/

Mi

a mi zdarzało się, że u nas nie było lighta, a po przeciwnej był. I to wszystko działo się teraz, listopad – grudzień. Na szczęście nie było takiej akcji z artą.

Smalec

MT vs HT oczywiście mt wygrywa 15-4. Taki mamy klimat. I gold ammo:)

JP

A grafików i innych niech zwolnią – zatrudnią ich potem, jak naprawią MM. Nie myślałeś może o założeniu firmy? Bo jeśli tak, to przestań…

Arda

To za rok może się doczekamy tego co jest od dawna dostępne w modach, jak np. rozkładająca się artyleria.

Anonimowo

Mógłbyś podesłać namiar do tego moda z rozkładającą się artylerią? Chętnie bym obejrzał, ale nie mogę znaleźć.

Mi

nie czytałem dokładnie, ale chyba to to :
https://wgmods.net/561/