World of Tanks – 🇺🇸 Chrysler K

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid

SirFoch jest Litwinem, nie Brytyjczykiem:)

Mi

Kiedyś kupowałem sporo czołgów, ale teraz się zawziąłem. Defender albo nic !!! 😉

UnCośWiii

Kriss
Obj. 257 to drzewkowa IX,tak więc kiepskie porównanie.
Lowe 🤣
Co do kątowania proponuje poćwiczyć bo jest nie przebijalny,fakt posiada weekspot w przednim kole ale tylko w tedy gdy przesadzimy z sidescrap’em.
Pozdrawiam.

Harland

Nigdy nie był OP czego najlepszym dowodem jest to jak rzadko można go spotkać na randomach choć do sprzedaży wszedł raptem nieco ponad rok temu.
Ta cała pseudo drama z sirfochem to był klasyczny typowo sowiecki chwyt reklamowy. Sirfoch od dłuższego czasu nie wrzucał tyłu materiałów ile oczekiwać mogłoby WG, więc zapewne dogadał się z nimi że właśnie w taki sposób zakończą współpracę, że on będzie zadowolony i WG także bo w ten sposób, tym filmikiem, zainteresowanie Chryslerem będzie większe. Ci którzy oglądali jego stream po tej pseudo aferze wiedzą o czym mówię, bo widzieli ile dostawał donejtow. Jak dla mnie ten czołg to takie 6/10

ROBINHOOD

Kiedyś może był OP, ale są czołgi, które go po prostu miażdżą. Nie miałem problemu z przebijaniem go w jarzmo, a walczyłem caernarvonem AX.

Kriss

Mam go.
Jest trudny do grania. Ma ogromne weakspoty nad gąsienicami widoczne szczególnie gdy się kątuje nim.
Słaba penetracja wymusza granie na goldzie. Nie uważam go wcale za OP, jest o wiele gorszy od Lwa czy drzewkowego obiektu 257.