25 milionów do T 25 – postępy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

319 komentarzy
Nocokolwiekaco

Łoo kurde, ale podskoczyło w weekend. O to drodzy Państwo „Siła Gimbusów”, dziękujemy im z całego serca

smokie

jakich gimbusów panie drużynki twierdze i CW 🙂

Marek

Już nie pierdziel o tej gimbazie, o to nudne. Normalne że część graczy odpala wota dopiero w weekend. Np. mój syn nie może grać w tygodniu. Musi zasłużyć dobrymi wynikami, żeby zagrać w sobotę i niedzielę. Wyzywanie takich graczy od „gimbazy” jest słabe.

bb1

Mam wrażenie, że pojawił się jakiś nowy cheat. Dzis zostałem 2 razy zdjęty bez spota. W tym raz artą bez strzału i w nie oczywistym miejscu. A zaraz potem 2 arta w czasie przemieszczania po ok 15 sek ruchu. Dziwne dosyć choć to może być przypadek….

Anonimowo

Przypadek? Fart? Stream sniper? Wiele możliwości. Czit o którym mówisz nie istnieje póki co. Choć kiedyś był taki projekt, ale do działania wymagał graczy po obu stronach barykady. W razie wątpliwości możesz też zawsze grzecznie poprosić o powtórkę któregoś z graczy.

Marco

Coś może być na rzeczy – mnie dziś w arcie zdjęła E4 przez pół mapy bez spota. Świadomy strzał w dosyć trudne miejsce. Dawno tak nie miałem… 5 bitew potem podobna sytuacja – gość w arcie zdjął 3 nasze z czego 2 bez strzału na nowej pozycji! dziwne…

Obiektywny

Mam to samo… najnieśniejsze jest to , że Type 5 Heavy mnie wyspotował nie mając żarówki. Ja go nie widziałem, a on mnie widział. Grałem na arcie… stanowczo jest gdzieś myk

Anonimowo

Potwierdzam – ta sama sytuacja dziś grając artylerią dostałem bez spota z HE z 400 metrów…

Anonimowo

Zrobiłem polskie drzewko i zabrałem się za Izraelskie w Armored Warfare. Widzę odpoczynek od WoTa w dobrym czasie zrobiona xD. Dobrze że w AW nie ma tego gówna pod tytułem „artyleria”. W sumie jest dobra strona tego że arty mogą oszukiwać.

#BanArty

Boniek

Lefh was kocha. ^_^

Marek

Potwierdzam, nasilił się problem z żarówką, obrywam często gęsto bez spota. Kiedyś to się zdarzało raz na kilka dni – teraz kilka razy dziennie. Coś się zmieniło.

Nie żaden troll

Moim zdaniem to jest błąd żarówki. Nie zawsze się zapala, a czasem zapala w chwilach, gdy nie ma szans by ktoś mnie wykrył, bo jedyny przeciwnik jest na drugim końcu mapy. Więc wg coś zepsuło. Tak samo mam ze spotem – wykrywam pojazd, on ginie, a ja mam 0 po spocie… To się zaczyna robić irytujące, bo przez ten błąd nie mogę ukończyć misji…

sztil4

Ich bin geschockt !!!
Jak ktoś posiada ten czołg dostanie jakąś rekompensatę w złoto/srebro ??

Polo

600 tyś.

Ulidi

Jest podobno 16 mln. GDZIE NAGRODA ZA 15 MLN??????

DGN

Cytat ze strony WoT:

„Cały serwer EU musi zgromadzić 15 milionów żetonów, zanim ta misja zostanie odblokowana.
Za względu na ograniczenia techniczne, misja zostanie przez nas odblokowana ręcznie, co może nastąpić nawet następnego dnia roboczego, zależnie od tego, kiedy osiągnięto cel.”

Czyli misja na załogę jutro, to jest w poniedziałek.

P.S. Ręcznie dodają milionami żetony, to i misję ręcznie odblokowują. Żeby tylko temu odblokowującemu ręce się za bardzo nie trzęsły po łyk-endzie 😀 😛

iBlackLagoon

Tak z inne beczki, czy będzie dostępny kiedyś Minuteman T29 na PC?

robertunio

Jeszcze nigdy czolg konsolowy nie byl dostepny na PC 🙂

Anonimowo

I dobrze. Wielu jest przeciwnikami takich badziewnych czołgów i WG możne sobie na to tylko na konsoli pozwolić. A i tak hejt leci z strony PCtowców XD

Rafalix4412

rozwiewając gówno burzę o wbicie 25 ml….widoczny jest wzrost wbijania tych żetonów zostało 5 dni…. w 5 dni wbiliśmy 11 mln jeśli wzrost pozostanie to 25 mln może być wbite na styk 😉 pozdrawiam

szczecinianin

Mam go i **** nie urywa …

Eberhard Mock

Miałem i sprzedałem. Fajny był, owszem, ale 5 lat temu.

Przyjazny

Jezu ludzie gównoburza tu sie tworzy za czołg który kosztuje 29zł … bedzie to bedzie ,niebedzie to niebedzie, koszt dwóch paczek papierosów wiec nikt nie zbiednieje ,ani sie nie wzbogaci czy tam maraton sie uda czy nie. Bezroznicy… zluzujcie portki troche a nie lecą chuje muje dzikie węże o taką zabawke. Co do naciagania na kase przez WG , halo spojrzmy na to inaczej. Ta gra to atrakcja oraz czolgi premium rownież. Taka sama atrakcja jak w wesolym miasteczku na które też sie wydało kiedyś pieniążka. Jak ktoś napisze ,ze nie wydal na wesole miasteczko to podejde z innej strony, park wodny czy basen tez jest atrakcją i też żądają pewnej kwoty. Za zabawki dla dzieci też płacimy. Jesteśmy dużymi dziecmi poprostu skoro gramy w tą gre. Jedni zamożniejsi inni mniej tak samo jak w dzieciństwie jeden miał dolary do pewexu drugi tylko ogladał z za szyby. Inny wyda na ***** 150zl a drugi na czołg. Ta gra to atrakcja jak wiekszosc w zyciu. Jeden powie ,ze woli przeznaczyc pieniadze na whiskey a drugi jest abstynentem i wyda na inną atrakcje…

Gracz123

Racja !!!!!

UjWGwupe

WG płaci za takie komentarze?

Dział Petersburg zaraz obok trolli Putina?

QASD

Nie, są po prostu ludzie, którzy rozumieją, że jak się ma firmę i zatrudnia ludzi, to firma musi zarabiać. Inaczej nie będzie ani firmy, ani gry. Gdy chcesz zagrać w inne gry to MUSISZ wydać jakieś tam pieniądze (49, 99, 149, 199 zł – bez znaczenia) i to wszystkim pasuje. Ale jak tutaj dostajesz pełnoprawną grę za darmo i ewentualnie MOŻESZ sobie coś kupić (złoto, konto lub pojazd premium) to płacz i lament jak to WG czycha na kasę graczy. Jak nie chcesz to nic nie kupuj i po prostu graj – bo możesz!

Ojciec dyrektora

Oto chodzi, że on nie może spokojnie grać bo go wnerwia widok premek, a go nie stać. Nie będzie krzyczał, że premki kupują złodzieje i kapitalistyczni wyzyskiwacze bo wyszedł by na lewaka – a to teraz niemodne. Jednak jego bolszewicka dusza nie daje mu spokoju dlatego atakuje WG, żeby poczuć się lepiej. Musi obwiniać kogoś za swój przegryw…

mid

haha dodam jeszcze ze jak dają coś za darmo to źle , nie dają też źle.
czasem myślę, że ludzie chcą mieć takie firmy i takie zarobki … ale nie pewnie i ta no by marudzili i narzekali że MAŁO !!!!

Tmacon

Przecudnie napisane :d

Ech

Czym innym jest zarabianie. A czym innym chamskie chwyty marketingowe. Ale zeby to zrozumiec trzeba byc odrobine obiektywnym.
Ilosc takich akcji sprawila ze teraz gracze reaguja bardzo nerwowo. Czasami wrecz doszukujac sie drugiego dna (finansowego).

A i przypominam o 5-6 letniej becie wota tak w kwestii dorobionej gry.

zxc

Ale ktos kumaty die na te chwyty zalapie. A ktos bie kumaty nie. Nie chcesz nie musisz miec premek, konta premium, itp. ja np mam na wota przeznaczone 100zl miesiecznie. Nie interesuje mnie inna oferta 100 przechodzi na nastepny miesiac. Ot moja fanaberia. Nie pale. Alkoholu nie naduzywam. Dlugow nir posiadam. Za stary jestem na imprezy ja miescie. Dziecko i zona zaoattzone. Auto zatankowane… Poprostu wychodze z zalozenia l ze pienirdzy do grobu nie wezme. Cos mi sie od zycia nalezy…. A ta gra mi frajde sprawia. Poprostu. A to ze wspieram wg? Robie to z wlasnej, nieprzymuszonrj woli. Bo chce. Bo moge.

t

nie wycieraj mi oczu argumentem ze gra jest za darmo. naprawde wolalbym zaplacic za gre nawet 150zl i miec swiety spokoj niz co chwila wykladac kase na golda bo bez tego jestes na polu bitwy jak niepelnosprawny..

mid

WG jest okey jak każda firma ma prawo do wielu rzeczy. nie podoba się to nie graj/nie używaj/ nie kupuj/!
TO jad graczy psuje tą grę, brak myślenia, brak zainstalowanej minimapy w grze, oraz granie bez używania ostatniej tej szarek komórki w głowie (P.S nawet ona czasem musi troszkę popracować)

NSX

i właśnie dzięki takim fanatykom wugie ma się dobrze.

ma się dobrze i ma gdzieś graczy, bo zawsze się grupka merdająca ogonkiem na każde ich skinienie.
są tak mocno zaślepieni że każdy zdroworozsądkowy argument powoduje u nich pianę na ustach i drżenie palców u stop.

mid

prowadząc firmę oraz współpracując z innymi firmami wiem jak to działa. poczytaj fora niemieckiej lub czeskiej społeczności, nie ma takiego hejtu jak u nas . WG to nie EA games, w której za mikro płatności ludzie zbojkotowali produkty tej ze firmy.
twoje gadanie prowadzi do pustych nerwów ….

peteryoka

Ot to. ŻYCIE.

Mid

czasem odpoczynek po ciężkim dniu, mała odskocznia. Jedni lubią iść na piwo inni pograć w grę a jeszcze inni coś gotować. Ale nie przyjdzie jeden z drugim od początku w bitwie zarzekają na wszystko oprócz ich samych a inny gracz mimowolnie ma zjebaną bitwę i nawet może jeszcze kolejna część dnia.

Sabatonus

W pełni poperam! Polać mu 🙂

dish

być może niektórych szlag trafia że ludzie płacą za jakąś g.ną skórkę na objekcie 3d złożonym z kilku trójkątów opisanym kilkudziesięcioma parametrami tyle co cała gra kosztuje, taka nad którą pracowały dziesiątki,setki ludzi, latami.
A kupują to tylko dlatego że daje im to jakieś złudzenie kolekcjonerskie albo jakąś złudną kartę w tej grze pay2win.

Zaloga

Ktos wie jaka to ma byc zaloga przy progu 15m zetonow? chodzi mi czy bedzie to jeden perk zerowy?

NSX

załoga 100% i nic więcej

Zaloga

hahahaha to niezla zaloga, dzieki za info 😉

Nie żaden troll

WG aż rozesłało maile informujące o maratonie i konieczności wpisania kodu. Chyba się spóźnili o mniej więcej tydzień XDDDD

PanYoozek

No i za chwilkę wpadnie wyszkolona załoga za 15 mln żetonów :)))

Eberhard Mock

A po co Ci załoga ma czołg, którego nie masz? Przeszkolenie jej na inny pojazd kosztuje tyle samo co zwerbowanie zupełnie nowej załogi. Rzeczywiście cenna nagroda…

PanYoozek

Ale ja mam ten czołg… 😛
Turana także… 😛😛
Chłopaki będą mieli na czym się szkolić… 😛😛😛

Twój doradca

Mylisz się przeszkolenie na czołg tego samego typu , to jest 90% a to dużo lepiej niż 75%. Ale zawsze możesz wbijać te 15% jak lubisz.

polishbeer

Z tego co widzę i czytam to sama maść na ból D..y już nie pomoże, tu trzeba czegoś KONKRETNEGO 😛

szczecinianin

Chyba tobie i twoim kolegom by łatwiej wchodziło im w twój tyłek ….

polishbeer

Chyba Tobie i Twoim tu narzekającym wiecznie januszom kolegom by lepiej wchodziło w tyłek Wotowi wtedy byście z pewnością dostali tego T25 😛

Pimpek102

W ciuch ciuch ktos sie bedzie bawil?

bb1

Chłopie co masz z tą dupą? Okres dojrzewania albo siostra Cię molestuje? Nikt Cię w gimnazjum nie lubi? Zapisz się na siłkę albo zacznij palić – 20 pkt. do popularności. Pozdrawiam!

polishbeer

Chłopy a wy co macie z tym narzekaniem? Ile macie lat? Ciągle a bo wot to a bo wot tamto i tak w kółko – nikt was do grania nie zmusza, zwłaszcza że jest to gra darmowa – to ciągle narzekacie – weźcie się za robotę lub jedzcie to Wargamingu i im tam pojęczcie pod drzwiami a nie tu – gorzkie żale są w kościele. Nie miałem przyjemności chodzić do gimnazjum – to nie moje pokolenie jeśli o to Ci chodzi. Dojdzie do tych 25mln to super a jak nie to nie, świat się nie zawali a jak grałeś do tej pory to będziesz grał i dalej po co to stękać jak 5 latek?!!!??

Polo

Narzekanie to Polska specjałka. Mam może jak w Norwegii uśmiechać się do każdego i wszystko tolerować i chwalić a w wąskim gronie pluć jadem? Co nacja to obyczaj.
ps. może byłeś adoptowany np. z Holandii?

polishbeer

Nie trzeba się zaraz do wszystkich uśmiechać – wystarczy ścisnąć zwieracze i przestać narzekać czy to takie trudne? Wiemy jak działa Wot i co robi i trudno nie ma co oczekiwać od gry w która można grać za darmo to jeszcze trzeba wysłuchiwać ciągłego narzekania – przestań grać, usuń grę i przestaniesz narzekać na tą darmową grę i nie oczekuj od takiej gry nie wiadomo czego i nie trzeba się zachowywać jak nosacz sundajski

...

Jak ty tak obojętnie podchodzisz do wszystkiego „jak będzie to będzie, nie to nie” to życzę powodzenia twojej rodzinie o ile ją masz. Odpukać ktoś ci umrze z rodziny też powiesz „stało się, nic na to nie poradzimy” i z uśmiechem na twarzy przeżyjesz kolejną część dnia? Nie sądzę…

kuban999

Zeby zrobic misje to ponad 333 tysiace graczy musialo by wbic po 75 zetonow. Raczej bedzie ciezko. Nigdy nie wydalem zlotowki na ta gre i taka zarabiajaca piatka by mi sie przydala bo na razie mam tylko T-29.

Popsuty pojazd

Jak masz teraz tylko T29 to o czym my tu mówimy ??? 😛😛😁😁 jeszcze wydasz dużo zlotowek hehheheeeee to dopiero poczatek nałogu🍸🍷😂😂

JanuszPremium

Zarabiająca 5? xD

Boniek

Lefh! Janusz kupuj bo braknie! Sama już nie ma, to szkoda…

Każda bitwa to min. 25k do przodu (nie grając goldem).

Andrzej_kmicic

Na moje oko braknie ponad 5 baniek. A ja bym z tych op chciał żeby dali jeszcze raz cromwell b ostatnio przegapiłem. a

Gogol

A ja Wam powiem jakie jest moje wrażenie. WG od niedawna (może od wejścia włoskiego drzewka) nastawiło się na robienie hajsu. Dlatego mieliśmy hazard wersje na paczki na święta gdzie mogły wydropić premium tanki. Potem odgrzebali OP tanki i zrobili ustawiane głosowania na tzw. czołg marzeń. Powrócił (już chyba po raz trzeci) E-25, dorzucili te gówniane Lefe (francuska artyleria) z chorym dpm-em i przesadzonym spotowaniem. Teraz weszło polskie drzewko – jeśli się przyjrzeliście, żeby można było grać czołgiem zaraz po kupnie i mieć jakiekolwiek szanse na wynik, trzeba było wcześniej wydać mnóstwo wolnego expa, żeby odblokować działo. Dla przykładu polska „piątka” jako podstawowe działo miało 52mm penetracji, a jeszcze po drodze pojawiało się działo z 92mm penetracji do którego założenia potrzebna była ulepszona gąsienica w pakiecie z wieżą. W przekonaniu jeszcze bardziej utwierdziła mnie promocja na wymianę wolnego doświadczenia. Przy okazji wspomnę, że zanim weszło polskie drzewko można było w „przedsprzedaży” kupić 50TP prot. dla posiadaczy konta premium, a po trzech dniach dorzucili jeszcze 3 dni konta premium dla każdego polskiego gracza – tylko po to, żeby zachęcić gracza do kupienia go. Jakby tego było mało próbowali nam z 3 razy przy okazji wcisnąć Pudla (powiększona paczka z 50TP, dzień ojca i jakiś przypadkowy czołg tygodnia).

Stąd pojawiają się moje przypuszczenia – zauważcie, że po drodze w T25 sprint zdobywamy czekoladę, boosty szkolenia załogi oraz samą załogę do T25. I teraz wyobraźcie sobie, że nie udaje nam się zrobić tej ostatniej części – nie dobiliśmy serwerem do 25mln. Jak myślicie, ile osób kupi ten czołg z przekonania, że „przecież już mają załogę”, „było tak blisko to już kupię”, „tyle się namęczyłem, ale inni nawalili – to mi się należy” itp. A problem z aktywacją misji – moim zdaniem nieprzypadkowy, skłania ludzi do wierzenia, że to przez to zadanie nie wyjdzie. Skąd mamy pewność że te liczby nie są ustawiane?

Nie mam nic przeciwko temu, żeby ludzie kupowali premki – w końcu z tego utrzymujemy serwer i pracowników próbujących ulepszać tą przyjemną gierkę, ale sposoby „zachęcenia” graczy do kupna tych czołgów określiłbym jako poniżające.

Anonimowo

za dużo się przejmujesz, a za mało cieszysz się grą. Zadaj sobie pytanie po co grasz…..

Gogol

Ja czerpię bardzo dużą przyjemność z grania, jestem tylko zawiedziony tym, że WG tak mocno skupiło się na portfelach graczy. Sam przyznam, że do tej pory kupiłem tylko dwie premki (z tego jedną wczoraj), a gram już 6 lat (25k bitew) więc nie powinno mnie to tak poruszać. Nie mogę jednak zrozumieć, jak można jednego dnia czołg wycofać z powodu zbyt dobrych osiągnięć w bitwach, a następnie przywracać go kilkakrotnie na serwer zaprzeczając wcześniejszemu stanowisku.

Siema. Kto PL?

+

Mid

ich wybór ich firma, nam się może to nie podobać , możemy narzekać możemy nie grać. to ich polityka, raz tracą graczy raz zyskują. nie musimy kupować np abonamentu by grać w WoT, przez co WG nie muszą wypuszczać idealnie dopracowanej gry jak inni developerzy innych gier.
co do wycofywania i wracania z pojazdami to marketing! tak działa większość firm. wycofaliśmy jakiś czołg, po co tworzyć jego kopie wypuśćmy go jeszcze raz. kiedyś ten czołg może i był OP ale teraz przy tej ilości czołgów już nie jest. tego ci nie napiszą, nigdy nie piszą otwarcie….
Pozdrawiam Gogol obyś miał tak dobre i udane bitwy jak ja 😉

maremel

Nie chcę burzyć Twoich teorii ale nieśmiało podejrzewam, że WG jest nastawione na hajs od momentu swojego powstania…

Boniek

Lefh jest *********, kto nie kupił ten trąba! ^_^

Wszystkim hejterom polecam zagrać sobie kilka bitew i zmienicie zdanie. Oczywiście czołg jest OP ale sam bitew nie wygrywa, a po drugie czemu nie korzystać skoro te palanty w WG dają możliwość cudnego i w pełni legalnego trollowania innych graczy. Miodzio!

Zaś obrońcom moralności w WoT radzę: zmieńcie robotę, bo to nie ma przyszłość.

Boniek

*przyszłości

Popsuty pojazd

Tak xvm to dodatek ale MM ustawia tak „czasami „graczy że w 1 drużynie najslabszy ma ocene osobista załóżmy te 5k a w drugiej najlepszy gracz ma 5k to o czym mowimy ?? Ostatnio na 22 bitwy 5 wygranych i nie ma to znaczenia ile robisz spota czy dmg jak rng chce żebyś przegrał to przegrasz i tyle mam filmik jak na lefh18b2 na 20 strzalow celnych z golda zaden nie był z penetracja przegralismy a ja miałem 0 zadanego dmg i darujcie sobie komentarze ze ktoś nie umie grać przy 22k bitwach !!!!! Niech zlikwidują boty itd nawet na allegro sprzedaja programy wystarczy wpisac „wot bot” lub „wot bitwy” a wy gadacie ze wszystko jest ok tylko to nasza wina że przegrywamy itd..

Michu

Bo nie usmiesz grać skoro nje rozumiesz mechaniki pocisków. Pociski HEAT są bardzo specyficzne, ponieważ działają najlepiej na kąt 90° i 70°. Jeśli jest inny to zazwyczaj rykoszet

DGN

HEATy rykoszetują jedynie pod bardzo ostrym kątem.
W większości wypadków trafiają na jakiś element pancerza warstwowego, na ekrany przeciwkumulacyjne, gąski, co nie pozwala strumieniowi plazmy przepalić się przez pancerz właściwy. Dlatego pociskami HEAT strzelamy nie do potężnie opancerzonych czołgów, a do papierów, i to do takich, które mają jak najwięcej „gołego” pancerza właściwego.
Np. dla takiego Shermana A4 z trollem świetnym celem są prostopadle (lub pod niewielkim katem) ustawione wieże Churchilii, czy taki polski KSUST z V tieru, który schodzi na strzał z dowolnego kierunku 😀

Anonimowo

Misiu kolorowy HEATy nie rykoszetują. Rozbijają się bez penetracji na pancerzu.

DGN

Rykoszetują.
Pod bardzo ostrym kątem. Zapalnik inicjujący jak zawsze przy zwykłych odłamkowo-burzących odpala się przy zetknięciu z przeszkodą i inicjuje strumień plazmy, który pod zbyt ostrym kątem niejako odbija/ześlizguje się od pancerza, nie mając szansy na penetrację pancerza właściwego, co skutkuje w grze rykoszetem.
Pociski HEAT NIE MAJĄ odłamków! Misiu tęczowy…

Anonimowo

Misiaczku… Ten ześlizg widoczny po niespenetrowanym pancerzem to zwykły rozbryzg zdezintegrowanego pocisku. Nawet w tym miejscu widać lekko „przypalony” pancerz. Kumule może kiedyś rykoszetowały, ale to był błąd taki sam jak rykoszetujący HE. I w grze to nie jest rykoszet. Odbić i zniknąć to nie jest rykoszet.

DGN

Kwestia terminologii, kuleczko.

To tak jak dwóch juhasów dyskutowało jak nazywa się takie kolczaste zwierzę ogólnie znane jako jeż.
Jeden mówi: – To je szpilok.
Drugi nie zgadza się: – Nie, to je kolcok.
Na co nadchodzi baca i rozstrzyga spór mówiąc: – Ani szpilok, ani kolcok. To je, wy barany gupie, IGLOK.
😀

Anonimowo

To nie kwestia terminologii jak w gwarze, gdzie takie odstępstwa od pojmowania to standard (dlatego też nigdy do gwary nie przykładałem większej uwagi). To kwestia ścisłości. Rykoszet ewidentnie wskazuje na pewien stan. Brak penetracji z kolei jest ogólny i nie mówi co się stało z pociskiem (odbił, zdezintegrował). I to drugie pojęcie (brak penetracji) byłoby adekwatne do tej całej twojej teorii co wyłożyłeś. A z tego co kojarzę to oprócz ględzenia o polityce (czy tam nacjonalistyczne wcinki) w miejscach niezwiązanych z tym to ty byłeś strażnikiem takiej poprawności. Ale najwyraźniej pomyliłem cię z kimś innym, bo drugi raz takie dyrdymały głosisz, a swój błąd próbujesz na siłę usprawiedliwić (pierwszy był z tymi zającami, czy królikami uciekającymi przed myśliwym). I tu myślę, że możemy skończyć dyskusję, bo jak dla mnie jesteś typowym „rozmówcą”, a jałowej dyskusji nie mam zamiaru prowadzić.

DGN

Nie trollowałbym, gdybym dyskutował z kimś konkretnym.
Anonimowe (całkowicie) wpisy mam w zwyczaju zlewać. Nie musisz od razu podawać prawdziwego nicku z gry, ale taki obrany na potrzeby dyskusji na Rykoszecie i konsekwentnie używany, uwiarygadniałby Cię jako rozmówcę.
Wtedy traktowałbym Twoje wpisy poważniej i takoż na nie odpowiadał.

I tak, masz rację z tymi rykoszetami.

XD

@Popsuty tak kuva jest. Każdy konto nie jest botem wie o tym, bo sam tego doświadczył. W jednej sesji możesz klepać 5k dmg na bitwę, a w drugiej 2k bo RNG w tej zasranej grze rządzi.

Hepi

Współczuję tym, którzy jeszcze myślą, że uda się nabić te 25 milionów 😛

Tadeusz Tyszkiewicz z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie

dzięki, od razu mi lepiej

Fala1911pl

Myślę że i tak WG wpisuje jakieś przypadkowe liczby. Zobaczysz że wynik na weekendzie sie poprawi do 15 milionów. A maraton się uda 😁

humci

Generalnie ja mam ostatnio tak że albo 3/4 druzyny robi po jednej stronie 0-300 dmg a po drugiej min 500-3000 dmg średnio. Jak tu grac i farmić czołgi jak losuje tak niekorzystnie. Ja nie uzywam xvm bo to gowno daje. co chwile tylko dzieciaczki pisza a przegrana a bitwa sie jeszcze nie rozpoczeła. Łatwo nie jest. Multi ma np może spore doswiadczenie ale mając konto premium aktywne chyba lepiej cie losuje bez kitu… miałem 30 dni bo kupiłem bt7 art teraz mi sie skonczyło i odczywam spora roznice w losowaniach sa ch*jowe na maxa nie da sie wiele ugrac. Można zrobic np 6 000 dmg i i tak druzyna przegrac. Można dostac po spocie dmg za 8 000 i tez przegrac takie kuzwa bitwy miewam porazka a mam pelno lini do ukoczenia.

Ten zly

Kp nie ma zadnego wplywu natomiast xvm to jest glownie latka graficzna a staty sa dodatkiem… dzieki xvm mozesz powiekszyc mape widzisz gdzie zgineli sojusznicy sorry ale to duzo daje a jezeli ty tego nie wykorzystujesz to znaczy ze nie umiesz grac a 6000 dmg o ile kiedys zrobiles to fartem a nie umiejetnosciami

humci

nie mam umiejetnosci? haha no ciekawe po spocie maxymalnie mam 10 tys i co łyso ci pro graczu? xD xvm nie uzywam z jednego powodu. Dawno temu jak go instalowalem mialem spadki fps majac starszego kompa. W chwili obecnej gdzie weszla wersja HD 1.0 szlag trafil wydajnosc i stabilne fpsy wiec nie chce mi sie bawic w mody skoro kazdy mod cos miesza w grze. Ciekawe skad crash game u wielu graczy moze przez te wasze modziki? I dobrze ja mam czysta gre i mi jej nie wyrzuca podczas wczytywania do bitwy. Po za tym mi nie przeszkadza xvm poniewaz jakbys kolego nie zauwazyl xvm w dziejszych czasach sluzy nie do tego czego napisales a jedynie do szybkiej oceny przed zakonczeniem odliczania…. łe przegramy jade na jolo i ch*j z ta bitwa. Ale mamy pomidory itp itd. xvm do tego sluzy teraz do oceny ze grasz z idiotami jak widzisz cytrynke i pomaranczko a fioleta ti szanujesz najwidoczniej ale powiem ci ze chu*ja ci taki fiolet pomoze a tu chodzi o gre druzynowa i wspolprace przez co xvm jakakolwiek cooperacje wyklucza. Dziekuje dobranoc.

iBlackLagoon

XVM – pokazuje staty, a inne dodatki do koda źródłowego tylko go psują.
Kiedyś był OTM – daage panel i celownik, a teraz t jest upchane do XVM

Gracz123

Wiem co czujesz ehhhhh „word of lost”

XD

World of RNG

Popsuty pojazd

Ja zdobyłem już 200 żetonów.

A XVM wczoraj odinstalowalem bo ******…. Mozna dostac.

Nie ma sie wplywu na MM oraz rozgrywke ile razy widzi sie bitwy gdzie w przeciwnej druzynie jest pelno zielonych i fioletowych a w swojej max żółte gracze ??? Bo ma sie przegrac lub wygrac a jak jestes w mocniejszej drużynie to rng losuje ci za 0dmg wczoraj na okolo 25 bitew winrate mialem na poziomie 31% !!!!!! I nie jestem slabym graczem czesto bywa tak że grajac 7 na 9 koncze przewaznie w pierwszej 3 graczy z zadanym dmg a taki t95 robi 600dmg przez cala bitwe…. Trzeba najpierw usunac oszustów ktorzy graja na aimbotach, laserach i botów co z tego ze gram na topce jak 5 graczy w druzynie to boty…. Fajna gra ale powoli zaczyna mi to wygladac na Word of bot lub word of lost !!!!! Nawet P2W nie pomaga mam konto premium i okolo 50 premek a i tak wg ma mnie głeboko we *****…

Ten zly

Znam takich jak ty… chowaja sie w krzaku i kampie lajtami i medami sie dziwia ze niszczarki szybko padaja…w przegranej druzynie nie problem byc w top3… w wygranej badz w top3… a jak to zrobic zeby wygrywac? Trzeba pomagac druzynie i miec wplyw na bitwe… zrobic dmg to nie jest zaden wyczyn

Pimpek102

Swieta prawda .Zaraz uslyszymy mechanikow inzynierow z gimnazjum gloszacych ze nie ogarniaszach mechaniki gry badz zle dobierasz pociski .

humci

ja zdobylem juz za 3 graczy a i tak nie dostane bo ludze maja wy*ebane na aktywacje misji a szkoda by byl darmowy med do szkolenia z panterki. zobaczymy czy tez olejecie drugi maraton januszki biznesu w zyciu nie wiedzieli co to ekonomia a nikomu by nie zaszkodziło.

BotGamer

A może większość nawet nie wie, że jest maraton? A jeszcze większa większość, że trzeba coś aktywować…?

Kalasznikow

Racja, ja od razu wysłałem info na chacie do całego klanu, skoro i tak grają, to niech przy okazji tanka nabijają! 😉

Dajcie info do swoich klanów!

humci

No rozumiem że wielu z nas nie patrzy na nowinki na stronce wg itp. no ale każdy grający ma choć jednego kolegę co chyba ogarnia temat na bieżąco i mógłby podpowiedzieć ze trzeba się zalogować no i aktywować.

Z drugiej strony głupio zrobione ze potrzeba aktywacji kodu tak jakby z góry było narzucone… a i tak nie zdobędą tego pojazdu… Wole sam decydować o tym czy coś wygram czy też nie wtedy nie ma się do nikogo pretensji ani do WG o dziwne podejście ani do graczy.

No a po trzecie to pojazd za zaledwie 30 zł ale jak ma sie okazje dostac za darmo to dlaczegoby nie.

Moja wypowiedź była ostra ponieważ wkurzajace takie komentarze od innych zagranicznych graczy że polaczki nie dostana pojazdu hahaha bla bla bla itp itd no żygać się chce. Tak samo w bitwach co druga bitwe na chacie ktos cos glupiego pisze o polakach nosz ku*wa ile mozna tego sluchac. A sami graja jak zwyczajne pomidory a jak zostajesz sam w bitwie i robisz wyciag z niej to zamiast kibicowac to ci jeszcze jadą po całości LOL co sie stalo z ta spolecznoscia wota

szczecinianin

Wył czat w bitwie i masz po problemie 🙂

szczecinianin

Działa wam XVM ????

DGN

Działa.

Jeśli Tobie nie działa, to musisz zalogować się na stronie XVM i ponownie aktywować usługę dla swojego konta WoT.
https://modxvm.com/en/

szczecinianin

Już działa , pewnie coś mieli bo do 8 nie można nawet było zalogować się na ich stronie 🙂

polishbeer

Każdy tylko skomli i skomli a tak naprawdę co to za nagroda?! Gold 5 tier ? Widzę że każdy tylko narzeka i narzeka – ale spokojnie nowa partia maści na Wasz ból D..y dla Was już leci 🙂

UjWGwupe

Napisz coś innego niż tylko o maści, bo masz fiksację na odbycie, normalna cześć ciała, bez niej byś zdechł szybciej niż z głodu, a i bąki puszczone ustami upodobniły by nas do Ciebie. Fujka!

polishbeer

Od waszego wiecznego narzekania Janusze Wota poleciłbym też maść na hemoroidy bo tylko siedzicie gracie i narzekacie ciągle was tam boli mnie akurat nie, tylko co komentarz to narzekanie i narzekania a o bo to a bo tamto a bo sramto i tak w kółko. A wy macie fiksacje i manie ciągłego narzekania, więc mam dla was maść dzięki której lepiej będzie wam się bączki puszczało

Boniek

Tu jest Polska i tu się:
– narzeka
-pije
-udaje się pobożność
– sąsiad to wróg, skarbówka przyjaciel
-wszyscy strasznie pokrzywdzeni przez los i historię

Dlatego marudzenie to nasz sport narodowy! Nie odbieraj nam chociaż tego!!

Anonimowo

brawo Prezesie! 🙂

Hebius

Co ty tak wszędzie rozpisujesz o tych maściach. Handlujesz nimi czy co 🙂
Odnośnie tego czołgu to ma on tak beznadziejne działo z celownikiem na pół mapy, skupiającym wieczność i sadzącym takie kalafiory (perki na załodze i wyposażenie niewiele pomagają). Przyjemność z gry tym żadna.

Pimpek102

Zgadza się w 100% .Dodałbym jeszcze slimacza wieże,która zanim się odwróci w kierunku wroga już ci nie ma.

Grzegorz

Jak się grać nie umie to się zawsze coś w czołgu nie tak znajdzie a ja wiem bo go mam że to dobry Czołg. Po za tym wydaje mi się że wy byście chcieli czołgi które by za was same grały i jeszcze wygrywaly

Hebius

To podziel się Grzegorzu średnim dmg’em z tego kilera T25 jaki masz i napisz co jest w nim takiego dobrego twoim zdaniem. Moim zdaniem ten czołg: ma beznadziejne działo (skupianie, skupianie w ruchu, celność), nie skręca, wolny obrót wieży, jest ślepy, słabe camo, brak pancerza). Także nie wiem co sprawia, że ci się nim przyjemnie gra. Byćmoże nie wyszedłeś jeszcze poza V tier w tej grze.

Vaferr

Co jest w nim dobrego?

Wiewiorkanadrzewie

Prośba do oszustów – cheaterów (jak youtuber w Zy*ebany) włączcie swoje boty na kilka nocy. WG i tak ma to w d*** więc choć raz przydajcie się do czegoś. Dziękuję!

smokie

to sciema jakas jest

Michał

Według WG nie,według graczy tak.Polecam film „Iluzja”.Trzecią część nakręci firma WG.Premiera 14.09.2018.

Michał

Trochę pograłem i uzbierało się 122 żetony.Jeżeli WG uzależni otrzymanie tego czołgu od uzbierania tych 25 milionów na serwerze ,to zlewam ich ciepłym moczem.Miałem kupić konto premium,ale wstrzymam się do 14.09.

szczecinianin

No i brawo Ty 😀 ja robię to samo ale tego T25 to mam od dawna a nim …kilka bitew …

noname

Chyba trochę braknie do 25 mln

Areczek

ja mam już 75 żetonów zrobione (łatwo i szybko poszło grając na arcie na zmianę lefhrem18 i fv304) i teraz mam wywalone na ten maraton.
jak zrobią te 25mln to czołg wpadnie, jak nie to trudno, mała strata, bo ta skoda i tak jest przeciętna

Hoax

Dla mnie czolg jest całkiem przyjemny.

Wydaje mi się, że szacowane grono komentujących zupełnie zapomniało o nagrodzie za misję odblokowywaną za 15 mln żetonów: „Kompletna załoga do Pz.Kpfw. T 25”.

Mam nadzieję, że wyszkolona w 100%, bo raczej bez kompletnego 1 perka… chociaż…

xMGx

zaraz się osr**** z podniety na ten Crap V poziomu

Mazi

sam jesteś crap

robertunio

Mi się wydaje że WG chce przetestować ile osób będzie wchodzić na ich stronę i klikać i wywoływać sztuczny traffic żeby WG później mogło się tym chwalić w statystykach internetowych – misje na T34S był normalnie dostępne od razu w kliencie gry a teraz WG robi nie wiadomo co. Nie będę wchodził na ich stronę i klikał i jeszcze pewnie się logował żeby aktywować misję na nędzny tier V który i tak mam bo uważam że wszystkie misje powinny być od razu dostępne w kliencie gry.

Tomas Forged

A ja bym wolał, żeby absolutnie wszystkie misje były aktywowane wpisaniem kodu. W tej chwili jest to możliwe po zalogowaniu na stronie, ale z czasem WG mogłoby to umożliwić w garażu klienta gry.
Często pojawiają się takie kilkudniowe (weekendowe) g..no-misje z bylejakimi nagrodami typu rezerwy, czy jakieś apteczki, w których warunkiem jest „wygraj x bitew”. Wówczas nie idzie normalnie pograć, bo RNG udupia wyniki, jak może, żebyś tylko za szybko takiej misji nie zrobił.
Ja bym takich misji po prostu nie uruchamiał i nawet jeśli to tylko efekt psychologiczny, a nie rzeczywiste manipulowanie, to grałoby mi się lepiej bez nich.
Tak więc liczę mocno, że WG pójdzie w kierunku aktywacji wszelkich misji kodem.

polishbeer

Z tego co widzę to nie wiem czy dla wszystkich starczy maści na ból D..y 🙁

Kosa

nie starczy, bo ty wszystkie zużyłeś

DGN

Riposta w punkt 😀

polishbeer

W punkt G ? niestety nie trafiłeś:P Ale widzę że każdy tylko narzeka i narzeka – ale spokojnie nowa partia maści dla Was już leci 🙂

DGN

A nie w punkt?
A to nie Ty płakałeś przez 3 tygodnie na forum i obu blogach o WoT, jak to Cię WG wydymało w związku z osobistymi zniżkami na złoto?
Już kochasz WG?
Widać, zużyłeś wszystkie dostępne na rynku maści na ból (_!_). Internety pamiętajo 😛 Dłużej pamiętajo, niż przeciętny konsument telawizji, wyposażony w aparat pamięciowy o pojemności 3 dni (dez)informacyjne 😀
Dlatego komentarz Kosy był w PUNKT 😀 😀 😀

bolobabolo

75 żetonów i otrzymanie czołgu premium. Jest w tym mały „haczyk” – Cel główny musi być osiągnięty, a biorący udział, ale mający mniej żetonów np. 62, mogą „dobić” do 75 i czołg ich. Cel główny nie zostanie osiągnięty i z czołgu nici, nawet jeśli zgromadzisz 75 żetonów.
Z info WG: „Nawet jeśli główny cel w postaci 25 milionów żetonów został już osiągnięty, wciąż możecie wygrać Pz.Kpfw. T 25, zdobywając 75 żetonów.”
Tak to należy rozumieć.

Anonimowo

Nie ma opcji żeby zdążyć uzbierać 25 mln

Nie żaden troll

nawet jeśli byłoby to 1.5M dziennie, to nie ma szans aby zdążyć. A jest jak widać ok. 1.1M dziennie. A całkiem możliwe, że liczba ta będzie spadać, bo zaczęła się szkoła, a część ludzi odpuści sobie maraton po kilku dniach.

genes1z

Nie przejmujcie się, ja wierzę w graczy EU że wyrobią się przed 14 września z wbiciem tych 25 mln. Nie zapominajcie, że przed nami jest jeszcze weekend, a to oznacza większą liczbę aktywnych graczy i większą ilość bitew. Może okazać się, że w sobotę zrobimy dwa razy tyle ile średnio wyliczacie na dobę. Więcej wiary i grajcie, grajcie i jeszcze raz grajcie!

Nie żaden troll

Zobaczymy czy WG zrobi nas w konia i nie dostaniemy nagrody jeśli nie uzbieramy tych żetonów, czy będą dodawać od siebie tyle by się wyrobić 😀 PS. mam ich już ponad 150 😀

szczecinianin

A kto ma czas grać ?? Ja np grałem ostatnio trochę więcej ale obecnie to zbijam gwiazdki z czołgów tych co chcę i koniec grania …Wczoraj np to wota nie odpaliłem …

XD

Ja tam podziękuję, tym bardziej w weekend. Po prawej stu bitwach z śr dmg 4400 na wz5a. Jakoś dziś nie byłem wstanie przekroczyć 2k w kilku bitwach pod rząd. XD ciekawe, uczucie…

konrad268

mam właśnie w grze info że jest wbite 6mln godz. 13:30

Anonimowo

u mnie pojawiła się już pierwsza misja na rezerwy i 11 czekolad

Szulson_Kris

Dodam że misja liczy się również grając drużynki.. Tam zawsze jesteś w top 10….

Mazi

na tw też 😉

Maraskin

Ja już mam to cacuszko. Świetny średniak na swśj tier. A czy wiadomo ile bódzie sreberek za niego?

Mokrynos

tysiąc pińset dwa dziewięćset

konrad268

600k kredek

T92 MHC

5 mln kredytów !!! Jesli wykonasz 300 razy „sprint Pz T25”

Aaa

Teraz pytanie czy wg zrobiło błąd z datą czy są to punkty spisane na przykład wczoraj późnym wieczorem, myślę że jednak to drugie, w sumie może bardziej mam taką nadzieję

T92 HMC

Witam. Gdzie sprawdzić postępy tego eventu? może ktoś ma link do tej stronki, aby śledzić na bieżąco .

Regis_Sawyer

Niby tutaj
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/t-25-event/

Ale i tak aktualizują co 24 godziny.

Fuse

Według opisu do którego nie chce mi się wracać wynikało że te 75 bitew trzeba rozegrać…

ARQx

Pod warunkiem, że we wszystkich 75 będziesz w top 10 jeżeli chodzi o czysty exp

Anonim

75 biteew i masz pz To 25 ?

Anonimowo

Tak ,tylko po osiągnieciu wymaganych 25 mln pkt musisz bitwę zagrać chyba

Feras95

Źle liczycie A) na wykonanie misji jest 13 nie 14 dni, ale B) to jest suma z dwóch dni co daje nam 1,95 mln dziennie żetonów w zaokrągleniu. Podsumowując 1,95 x 13 daje nam 25,35 czyli według rachunków misja uda się na styk. I WG robi to specjalnie żebyśmy grali do końca i nie byli pewni a po 13 dniu okaże się, że misję udało się zrobić rzutem na taśmę… Ot cała filozofia

DGN

Problem z misją jest wieloraki.

Po pierwsze: to nie wszyscy gracze wiedzą, o istnieniu misji w ogóle. Cześć o misji wie, ale nie ma pojęcia, że aby ją aktywować, trzeba wbić kod. Wczoraj po raz pierwszy uruchomiłem discorda (dziwaczny program) i wszedłem na kanał Rykoszetu.
Zaczepił mnie tam pewien bardzo młody człowiek pytając czy mam aktywną tę misję. Okazało się, że nie wiedział o konieczności wpisania kodu. Myślę, że takich graczy wcale nie jest mało.

Po drugie: duża liczba starych graczy całkowicie zignorowała imprezę i z premedytacją nie uruchomili misji, a niektórzy – jak ja -uruchomili ale mają „wywalone” i nie cisną.

Po trzecie: „event” z marketingowego punktu widzenia MUSI się udać. Jak żetonów zabraknie, to WG „magicznie” je doda.

Pomijając czy maraton się uda, czy nie, widzę w nim jedną bardzo pozytywną rzecz, którą życzyłbym sobie widzieć przy absolutnie każdej imprezie: misjach, maratonach, a nawet codziennych gwiazdkach. URUCHAMIANIE wszelakich misji poprzez aktywację specjalnym kodem na portalu WG. W przyszłości, aby było wygodniej, dobrze by było aby pojawiła się możliwość wbijania kodów w garażu klienta gry.

szczecinianin

Dla wszystkich – żeby odblokować misje na ten czołg musisz wpisać kod który jest podany a dopiero pozniej zbierac te żetony a i też serwer musi uzbierać te 25mln żetonów by ci co odblokowali misje dostali ten czołg 🙂

art

licze na 16-17 mln max, chyba sie wugie przeliczylo ze lepsi gracze odpala ta misje.

Gregor

Jak sprawdzić moje żetony ile ich mam?

MarYanOooo

Wejdź w garażu w zakładkę z misjami, znajdź misję „T25 Sprint”. Przy nazwie misji jest zielony kwadrat, w nim jest pokazana liczba, ile razy wykonałeś misję. W raporcie bitewnym też jest pokazane 🙂

whisper1963

Masz w takim małym zielonym prostokącie w prawym górnym rogu misji .

Anonimowo

Gdzie sprawdzić moje żetony?

Mazi

masz w wynikach pod każdą bitwą (o ile byłeś w top 10 pod względem exp)

Czytelnik_Amator

A co z tymi, którzy mają ten czołg?

jan

przy misji na żetony wyświetla ci się to, ile razy wykonałeś misję

Anonimowo

Kiedy masz czołg niby zwracają Gołda ale wątpię w to

piratmarko

Ponoć ekwiwalent wynosi 600K srebra.

DGN

Bin4r

A skąd masz taką informację? W oficjalnym artykule nie na ten temat wzmianki. A przecież chyba było tak, że jeśli dany czołg premium kupiłeś za gotówkę, a następnie wygrasz go w jakimś wydarzeniu w grze, to rekompensata jest w złocie, czy się mylę?

I jeszcze jedno.
W maratonie na T25 w pośrednim etapie do zdobycia jest załoga do tego czołgu. Czy masz może jakieś bardziej szczegółowe informacje na jej temat, ewentualnego wyszkolenia?
Bo jeśli załoganci będą mieli tylko 100% wyszkolenia podstawowego, to ta załoga jest nic nie warta, bo i tak wypada ją przeszkolić na jakiś czołg drzewkowy. A w takim wypadku nie ma różnicy, czy zwerbujesz za golda nową załogę 100% czy przeszkolisz za golda tę wygraną w maratonie – na jedno wyjdzie. 😐

DGN

Bin4r.

Dzięki za odpowiedź.
Jak rozumiem to ci „pracownicy firmy” to Falathi? 😛
Jeśli tak, to w dalszym ciągu kwestia ewentualnej rekompensaty w złocie za T25 jest otwarta… 😀

DGN

Ależ Ty masz znajomości, Bin4r 🙂

Jakoś nie zazdraszczam 😛 😀

Pozdrawiam cały Rykoszet.

Tokomotooko

W takim tempie zdobycie 25 milionów zajmie graczą 19 dni, a na wykonanie jest 14 dni. Pro gracze olali ten maraton. Nawet kodu im się nie chciało wpisać. Nie uda.

Oto

Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy. 🙂 Dostaniemy ten czołg uwierz mi, jak braknie punktów to je dodadzą.

Eberhard Mock

„GRACZĄ”…

DGN

Od jakichś dwóch lat zauważam, że mnóstwo ludzi ma coraz większy problem z celownikiem, (mowa o deklinacji w języku polskim) który odpowiada na pytania: KOMU?, CZEMU?
To że „polacks” robią błędy, to tylko wynik kiepskich, przyśpieszonych kursów języka polskiego. Ale dlaczego Polacy robią identyczne błędy? To chyba wynik nauczania od przedszkola prostackiego tzw. języka angielskiego. Skutkiem tego Polacy nie znają dobrze ani tego sztucznego potworka od „Trzęsącej_się_Dzidy” ani ojczystego polskiego.

panciasteczko

a po co ci pro gracze tu potrzeba calej armi noobow (zwyklych graczy) i juz

The_Paradiser_112

ja mam 100 już zebrane 😛

Tokomotookod

To proste. Zebranie 25 milionów przez wszystkich sprawia, że każdy kto do końca wydarzenia zgromadzi ich minimum 75 dostaje czołg.

Orfeush

Raczej te 75 żetonów jest potrzebne żeby odblokować sobie misje na czołg. Wszystkie żetony zebrane ponad wliczają się do puli 25M. Tak mi się wydaje.

asd

widać czytanie ze zrozumieniem i logiczne myślenie niektórych jednak boli

Nie żaden troll

Czyli jeśli ktoś ma już uzbierane 75 żetonów, to musi czekać aż cały serwer wbije te 25M? (O ile w ogóle wbije w zyznaczonym czasie?)

DGN

Tak wynika z opisu misji.
Ale to je WuGie. 😛 Kto może wiedzieć, ile baboli w misji nawalili, i co w trakcie zmienią…

szczecinianin

No bo tak jest 🙂

Wołodia

Mi wpadło przy okazji grania 82 żetony i nic się nie wydarzyło – więc czekamy na koniec akcji. A jeszcze trochę milionów zostało 😉