🇫🇷 Linia francuskich pojazdów kołowych

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

15 komentarzy
dorodny16

Koszmar

Nie potrafię zrobić misji 15 na obj 260 bo albo mam w swojej drużynie EBR, który spotuje, albo drużyna przeciwna ma EBR który mnie zabija. Nie mam autoaima a ręcznie NIE da się go trafić, taki jest szybki. Za to wszystkie EBR mają autoaim, bez problemu mnie trafiają jadąc na pełnej prędkości. Doszło do tego że jeśli w mojej drużynie jest EBR to szczelam do niego, jeśli w przeciwnej to opuszczam bitwę. Nie potrafię zrobić misji na lighty gdy w grze są EBR. Narzekano na artylerię, w porównaniu do arty EBR baardziej zepsuły tą grę, przyczyniając się do tego że wielu graczy przestało grać. Gram T100LT z racjami i wyposażeniem za obligacje, mój WN oraz procent zwycięstw ustawicznie spada.

dorodny16@gazeta.pl

Eberhard Mock

Nie no, kompleksowa analiza i kopletne drzewko. Zestaw pytajników i jeden pojazd. No, teraz już wiem na pewno czego się spodziewać!

Jeszczejedennews

Co Wy… to Wy nie wiecie, że wg będzie musiało obowiązkowo dać premium czołg pojazdu kołowego ? Nie zdziwię się, że ten pojazd, który jest na okładce to tak skończy ^^

Anonimowo

akurat ten na okladce jest na 8 tierze w drzewku

Anonimowo

Fajnie by było jak by pojazdy kołowe były od I tieru (pewnie w jakimś drzewku będzie np. w brytyjskim).

Jeszczejedennews

Na pewno kiedyś tak się stanie

Anonimowo

raczej od 2 tieru

Anonimowo

Wg mnie Panhard EBR FL 10 bedzie jako premium, bo prędzej by powiedzieli w premce niż podstawowym 🙂 Np. o polakach szybciej wiedzieliśmy o 50TP prototyp niż 53TP

Anonimowo

A przecież miało cię zaczynać od Bat.- Chatillon 12t

DrGrafi

Kolego nie zabłysnąłeś. Nie od BC 12t a od (i tu na bank przekręcę) ale w czytaniu to z tego co pamiętam to było Bat Cabolnnion 12 t więc jest różnica 🙂 Na początku też myślałem że od batczatynki 12t ale druga fraza była inna

Anonimowo

przeciez dobrze napisał nazwe czołgu a pojazdy kołowe miały byc od 5 tieru dbrze jest

DrGrafi

To może napisze do Ciebie z osobna. Pierwszym kołowym właśnie ma być ten czołg którego nie pamiętam w piśmie, ale na bank w drugim członie jest litera „b” i 2 lub 3x litera „n”, czyli tak jak napisałem Bat Cabolnnion 12t. To ma być najniższy tier kołowy. Różnica taka że to dwa zupełnie inne pojazdy, więc czytaj ze zrozumieniem 🙂

Anonimowo

Tak dokładnie to od Batignolles-Châtillon 12t

DrGrafi

A nie mówiłem że pokręciłem? Gdzieś dzwonili, ale jaki kościół? xD