🇵🇱 4TP w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AKS

Ale fajny 😀

Anonimowo

Czyli prawdopodobnie na GEJskomie będzie już możliwość ogrania polskich tenków. Do tego czasu wypuszczą serwer testowy i polskiego “Defektora”.

michał

urodzony I tier! pasuje tam jak ulał !

RazNaRok

Sarkazm mode ON ??

michał

no raczej haha 😀

Jano

Czy ty się dobrze czujesz? Czy jesteś ignorantem? Nie, raczej dzieciakiem, który całą wiedzę o tankach czerpie z gry.

Mmm

>tankach

Ohohoho, widzę pan uczony, który nie posługuje się słowem polskim, ponieważ nie ma polskich czołgów xD
Wychodzisz na większego buca i ignoranta, który czerpie wiedzę jedynie z gier.

Palik30

Czyli test publiczny tuż tuż. Mnie się podoba ta Polska linia. Nie kumam narzekaczy. Kiedyś też narzekano że polskiej linii brak. Teraz będzie to też lament. Kurde no bez przesady. To gra i to całkiem niezła patrząc na ilość graczy.

Revanche25

Co ty wiesz w butach śpisz, kiedyś na serwerach po 160 tyś w środku tygodnia bywało a w święta nawet i 200 tyś graczy teraz jak jest 100 i serwerów nie wywali to jest dobrze.

Revanche25

Ja pierdziele tym nygusom z WG nawet się wymodelować nie chciało tego fejkowego działa 47 mm tylko wstawili kalkę z chińskiego Vickersa E.

RazNaRok

Tymczasem przenosząc 4TP na Tier II, można było zachować historyczną mobilność, wymodelować wieżę PZInż180 i wstawić Boforsa 37mm wz.37… Na pierwszym Tier umieszczając Renault Vickers lub TK-3 z NKM. Wilk Syty… Owca cała…
Nie lepiej wstawić fejkowe działko, nie przejmując się jego gabarytami… jak miało tam wejść skoro był nawet problem z NKM ??

Lecz odnoszę wrażenie że maczali w tym łapki Gargamel i Klakier WG, te ciągłe gadki Klakiera o zmarnowaniu potencjału TK-S lub nudnym Renault gdyby miano nimi zastąpić 4TP na jedynce…

Jano

Ja bym chętnie zobaczył na I tierze WB-10. Natomiast 4TP to tylko z nkm 20 mm. Jego prawdziwe (chodzi oczywiście o cały pojazd) idealnie wpisuj się na drugi poziom.

Jano

No comments.

Anonimowo

Szkoda że tutaj nie da się skutecznie banować takich prowokatorów :/

Anonimowo

dlatego zacznij od siebie i skończ pisać debilne komentarze

Anonimowo

Następny…

Anonimowo

no comments… XD