Wersja 1.0.1 – znane problemy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

26 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
adamos

Trzeba dodać jeden MEGA bug. Pomimo oddania 100% strzału w podświetlonego przeciwnika z bliska, brak jakiegokolwiek efektu, nic typu “tym go nie pokonamy” itp, i to kilka razy z rzędu, jakby w ogóle strzału nie było. Znikający pocisk albo jakaś magiczna tarcza

Mietek

Mi tekstury czołgów do końca nie wczytuje i są niewyraźne.

Maruś

Ale o czasie przeładowania WG nic nie wspomina :/

Jacek

Dodatkowy błąd że usuwa ludziom konto premium mimo zakupu w dniu wydania pacza po paru godzinach konto staje się standardowe . U mnie konto premium kosztowało niby na 3 dni , a realnie 2 godziny 11,44 złotego . Nie wiedziałem że tak zdrożały i że są już na godziny . Zwykli złodzieje . Na forum coraz więcej ludzi zgłasza się z tym problemem

PrOt3zA

niedość że odgłosy trafienia się bugują to i jeszcze lewy shift mi nie działa (w innych grach działa!)

DGN

Może masz skasowane przypisanie “Shifta” do danej funkcji.
Sprawdź w: Ustawienia -> Sterowanie

A tak w ogóle to przypisz sobie wchodzenie do trybu snajperskiego pod jeden z bocznych klawiszy myszki, tak żeby obsługiwać go kciukiem.
Kilka chwil na przyzwyczajenie, a później już nie będziesz chciał inaczej.

Cestin

“Parametry techniczne czołgu mogą się zmniejszać po zamontowaniu dodatkowego wyposażenia”
Teraz to już oficjalnie

DGN

Jakieś dwa tygodnie temu sprawdzałem sobie czołgi w porównywarce wbudowanej w grę i trochę się zdziwiłem, że po założeniu niektórych elementów z wyposażenia dodatkowego parametry czołgu dopakowanego spadają względem tego samego czołgu bez dodanego elementu.
Zignorowałem i stwierdziłem, że to błąd danych liczbowych w kliencie gry.
A co jeśli to nie nie tylko błędy w wyświetlanych “cyferkach” a rzeczywiście parametry bojowe czołgu pogarszają się po założeniu czegoś, co teoretycznie powinno je podbić?

Macie jakieś dokładniejsze info w tym temacie?

walezgoldajakpopadnie

Patryko4- tym goldem smieciu to strzel starej w czoło i ***** …ew kolegom patałachu ******..Tatus kupil dziecku czolg by stulił pysk to myslisz ze jestes kimś ?? Jesteś NIKIM !!!!!!

psz

znowu jakis szczyl co mysli ze jak ma lepsze staty to bedzie wszystko trafial

takijedensobie

O kim piszesz ??

takijedensobie

A może by tak naprawić to że czerwony gracz stojąc bokiem czolgiem tego samego tieru nagle nie jest przebijalny strzelajac w to samo miejsce gdzie poprzednio majac mało PW…Ostatnio zdarza mi sie to często grajac z 20k i czerwone staty ….

Anonimowo

Potwierdzam. Mam podobne obserwacje. Ale wg mnie w zależności od dnia dany gracz ma inny współczynnik RNG. Są dni że mimo dobrej gry (wn na koniec dnia niebieski a czasem nawet lekko fioletowy) wygrane na poziomie 40 % Po prostu losuje na słabsze drużyny z gorszym RNG i nic nie zrobisz. Taki balans gry żeby Ci słabsi gracze się za szybko nie zniechecali

Tankista

Ech bo o to chodzi właśnie że obecnie RNG decyduje kto wygra bitwę, możesz się starać chować nie wystawiać na ostrzał ,celować w weakspoty ale i tak RNG ma wpływ tak 35-40% kto wygra (WG może sobie gadać inaczej ale gra staje się coraz bardziej losowa niestety)

Maniek

Moim zdaniem RNG powinno zniknąć. Przypisać stałe uszkodzenia, penetrację i po problemie. Obecne średnie wartości i będzie OK. Dzisiaj dwa razy powinienem dobić czołg i ****! Losowanie poniżej średniej i graczom zostało HP na pierdnięcie komara.

Tankista

No właśnie… i wreszcie wiedza o słabych punktach czołgów , kontowaniu miała by prawdziwe znaczenie, ech ale nie czerwoni i pomarańczowi będą pisać pay to win a od żółtych w górę noob protect (czy jakoś tak) a nikt nie powie nie mówi że najgorszą częścią tej gry jest to cholerne RNG

adamos

Zdarza się to często, gdzie słabego gracza nie da rady przebić, gdzie strzał pewny. Słyszałem że jest coś takiego, wymyślone przez WG już dawno żeby słabych graczy nie zniechęcać a dawać im fory, nazywa się podobno Noob Protect, przynajmniej w slangu tak się mówi bo WG się przecież nie przyzna

Qrdupel

A co ze znikającym doświadczeniem na czołgach?

takijedensobie

U mnie nie ma tego ….

baniak

Kiedy będą modele kolizyjne Włochów bo dość często mi dingają…….

Roophert

A ciekawe co z niewidocznymi ścianami (typu niby pusta przestrzeń nad kamieniem, ale celownik nie podświetla przeciwnika a po strzele pocisk uderza w “coś”), których jest niemało po wprowadzeniu 1.0.

Mid

mapa engelberg ?? strzelając z A1 (miejsce td ) na F1 (lajt i inni ukrywają się za kamieniami i pól czołgu im wystaje) nie ma bicia nad i obok sterty kamieni…. parę cm obok już jest

Anonimowo

takich miejsc jest wiele

Xyz

Linia frontu jest juże gotowa ? Jeśli tak jak dołączyć do gry ?

roz3k

Znowu serwery padną XD