World of Tanks Polska – najlepsze strzały №25

Witajcie, wojownicy! Oglądacie program “Najlepsze strzały”. Tym razem mamy dla Was piękne strzały z dużych odległości, nieudane ucieczki arty i dwa medale Bombardiera w ciągu jednej bitwy! Miłego oglądania!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
qiyi

Jak znaleźć moda na stabilizację działa na bezwieżowych TDkach? Chodzi o to, by w trybie snajperskim podczas jazdy działo nie obracało się wraz z podwoziem, lecz celownik by zostawał w miejscu (jak w normalnych czolgach).

Crowley

Klawisz “X” lub w modpacku aslaina

Kamyk

Wiem, że to nie na temat bo News dotyczący “Dziennika twórców” jest ma z kilka dni ale nie miałem czasu by to wrzucić. Tu jest screen na którym jest pokazany czołg ciężki polski. Teraz pytanie czy to jest VIII czy X.
http://s2.ifotos.pl/img/Polski-cz_qnspaap.png
Kto się orientuje jaki to czołg?

PanAmelinium

Siema, otoz powracam do gry po ~3latach przerwy. I co jakis czas pojawiaja mi sie pytania dotyczace gry(Wydaje mi sie ze proste dla aktywnego gracza).
np. Probowalem grac ostatnio jako najemnik na twierdzach cromwellem i wszechobecny t34 85M niszczyl mnie jak chcial. Czy brytyjczyk ma jeszcze jakis sens poza randomami?
Ewentualnie czy jest ktos chetny zebym dodal go to znajomych w grze i czasem wysylal tego typu pytania. Z gory dziekuje:)

fln

czekaj na zapkę 🙂

jd

t3485m to jest najlepsza premka 6 tieru i ona zjada takiego cromwella b i czasami warto go wziać ale rzadko

Płaczek

T-34-85M jest tak samo dobry jak Cromwell (B), czy Type 64. Różnice przemawiają w konkretnych sytuacjach za konkretnym pojazdem. Cromwell/Type 64 są szybkie i mogą zaskoczyć inne pojazdy. T-34-85M to z kolei pojazd prostszy w prowadzeniu, bo ciężko nim robić szybkie manewry, ale dzięki dobremu pancerzowi jak na swój tier jest w stanie przytrzymać inny pojazd(y).