T-34-3 zostanie usunięty ze sprzedaży!

Cytując za oficjalną stroną WG:

T-34-3, chiński czołg średni VIII poziomu, zostanie usunięty z drzewa technologicznego i stałej oferty sklepu premium wraz z wprowadzeniem wersji 1.0. Macie zatem ostatnią szansę, aby po niego sięgnąć – później pojawiać się będzie tylko na specjalne okazje.

Oznacza to ciąg dalszy usuwania czołgów z limitowanym matchmakerem ze sprzedaży. Jako pierwszy z pojazdów w 2018 roku zniknął właśnie FCM, drugi będzie T-34-3, ale to oznacza, że także kolejne maszyny są na liście Wargamingu. Ostatnia oferta z tym pojazdem zawiera:

  • Czołg + miejsce w garażu + 30 dni konta premium oraz 2 dodatkowe przedmioty za 144,36 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
22 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba

Sporo się poprawił po ostatnim buffie od strony pancerza .. wcześniej odbijał jedynie pszczoły a byle komar uszkadzał ammo rack – tarez ammo rack nie pada od przodu, tyły boku i zdjętych gąsienic jak wcześniej za kożdym razem.
Działo jebA@#$ kartofel w d sobie można je wsadzić z tym olbrzymim rozrzutem i dodatkowo długim czasem ładowania .. do tego 175mm penetracji na dziale o tych parametrach to masakra. Kupiłem jak coś tym można było ugrać i jeszcze pref mm rzeczywiście coś dawał – sado maso/fun 0

bossu

a niech se wycofują, i tak nikt normalny nie grał tym złomem.

za to w jego miejsce już szykują kolejną op premkę

piter9870

Mam wnioskować że jak wycofają go z sprzedaży na nowo dodadzą FCM do sprzedaży. Pfff… Debile w WG i tyle. Miałem w planie kupić wszystkie z limitowanym ale po tym jak kupiłem jg tig 8.8 bo miał już nigdy nie pojawić się w sprzedaży a teraz na nowo jest w sklepie to stwierdzam że szkoda kasy bo prędzej czy później go dodadzą jeszcze raz.

Nie ten post nie ma wprowadzić gownoburzy i nie obchodzi mnie zdanie innych typu “jak się nie podoba to się nie odzywaj”, “nikt ci nie kazał kupować” itd.

O gościa co go kupią mogę powiedzieć tyle miałem nim możliwość gry i czołg za taką cenę się nie opłaca są lepsze na tym tierze.

Gimbazja

Nikt ci nie kaze grac frfrfrfrfrfrfrfr

piter9870

Gratulacje za poziom IQ. Ale fakt nikt mi każe ale za to uwielbiam wnerwiać takie pomidorki i ludzi którzy myślą że są bogami tej gry.

Płaczek

Ci co go kupili wiedzą co chcieli kupić. Nikt im nie kazał, wiadome było wszystko o nim od początku, więc niech żal mają tylko do siebie.

lul

Faktycznie “średni” 😀

Auto

To ten sam, którego można kupić na 11.000 golda?

bastirk04

Tak

Auto

Sporo zostało po skrzynkach świątecznych….może jednak kupić? jeśli nie trzeba wydawać realnej kasy?

...

“Sporo zostało po SKRZYNKACH ŚWIĄTECZNYCH….może jednak kupić? jeśli nie trzeba wydawać REALNEJ kasy”

już raz ją wydałeś, na skrzynki świąteczne

Anonimowo

Czułem,że następny będzie t34-3, kupuje na goldzie będzie git tak jak 112-stka, do zarabiania nie ma co kupować. W dalszej przyszłości jak będzie rebalans czołgów z ograniczonym mm może tylko zyskać

lamer

Pytanko do wyjadaczy: lepszy czy gorszy od t-59 ??

JebaćWG

OGÓLNIE POTRZEBUJE BUFFA BO JEST NIESTETY GORSZY KIEDYŚ MÓGŁ KONKUROWAĆ Z TYPEM ALE PO BUFFIE TYPE GRUZ

Płaczek

Gruz bo tak powiedział NewDonateShow?

lamer

To jak w końcu jest z ty T-34-3, może się wypowiedzieć jakiś właściciel tego czołgu.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Płaczek

Typ jest lepszy po buffie. T-34-3 to alternatywna wersja Typa z działem 122 mm. Jak lubisz przyfasolić, a czasem kogoś obrzygać ziemią kilkukrotnie, to wybór jest jeden wśród chińskich medów. Jeśli wolisz pewniejszą gierkę to imho Typ wypada lepiej.

Jacki541

Najlepiej będzie jak zagrasz t44 z działem 122mm. Prawie to samo co t34-3

pawel212

czołg gruz, szkoda kasy

Hornet

Mnie się nim fajnie gra – na goldzie

Fanner

Czolg po buffach jest ok. Sa lepsze ale sa tez gorsze.

Szczecinianin

No dokładnie 🙂