Graj w gry i zarabiaj z Bananki.pl

[Artykuł sponsorowany]
Tak, zgodziliśmy się na artykuł sponsorowany. To pozwoli nam organizować dla Was więcej konkursów i giveawayów, a i sama oferta Bananków jest godna rozważenia dla osób, które nie chcą wydawać prawdziwych pieniędzy na gry!
Weźcie udział w giveawayu i odbierzcie jedną z kart PaySafeCard o wartości 20zł! Środki na karcie możecie przeznaczyć na zakup golda w grze lub innych cyfrowych usług.


Witajcie Gracze!

Jeśli chcecie połączyć przyjemne z pożytecznym, to nadszedł czas odwiedzić serwis Bananki.pl [Rejestracja: dołącz do gry]. Poza grami znajdziecie tam również masę nagród, kodów Steam do pobrania za darmo oraz ciekawych giveawayów!

Czym są właściwie Bananaki.pl [Rejestracja: dołącz do gry]?

Jest to portal, który (w dużym skrócie) nagradza najaktywniejszych. Zasady są proste – Twoim głównym zadaniem będzie zdobywanie interaktywnej waluty jakimi są bananki. Bananki przypisane są do szerokiej gamy gier. Zarejestruj się do wybranego tytułu, wykonaj przygotowane, proste zadania i odbierz punkty.

Zebrałeś sporą ilość bananków?

Czas odebrać nagrodę! Odwiedź sklepik, w którym dostępne są produkty cyfrowe w tym:

  • waluty do gier f2p (w tym gold do WoTa)
  • karty Steam Wallet
  • doładowania PaySafeCard
  • karty Media Markt, Zalando, Spotify
  • gry
  • skiny CS:GO

Giveawaye oraz kody do gier za darmo!

Poza szeregiem czynności skupionych wokół gromadzenia bananków możecie również dołączyć do cyklicznie odbywających się giveawayów oraz akcji promocyjnych. Warto odwiedzić mapkę sklepików, w których znajdziecie skrzyneczki z różnymi nagrodami!

Już teraz możesz wziąć udział w giveawayu, w którym do wygrania jest aż 5 kart PSC
o wartości 20zł
. Wytypowani zwycięzcy będą mogli odebrać nagrody od dnia zakończenia akcji tj. od  25.02. Zarejestruj się na stronie Bananków [Rejestracja: dołącz do gry] i dołącz do wybranego losowania. Oczywiście to Ty decydujesz w ilu akcjach chcesz wziąć udział, a co za tym idzie możesz równolegle spróbować swoich sił w walce o inne nagrody.

Wykorzystaj swój czas wolny! Dołącz do naszej społeczności

Rejestracja w serwisie oraz udział w akcjach promocyjnych są całkowicie bezpłatne . To Ty decydujesz jakie zadania chcesz wykonać i jaką nagrodę pragniesz odebrać. Inwestując swój czas wolny możesz zyskać dostęp do wielu ciekawych giftów.

Zapraszamy do wypróbowania Bananki.pl [Rejestracja: dołącz do gry].

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!